Sport w TV: niedziela – 9 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:00 Major League Soccer – Finał: ATLANTA UNITED – PORTLAND TIMBERS  10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


02:00 Major League Soccer – Finał: ATLANTA UNITED – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz Lato, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:00 Magazyn LA LIGA+
CANAL+ Sport HD

11:55
La Liga Santander – 15. kolejka: SD EIBAR – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:00 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25 
Serie A – 15. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

13:30 
2.Bundesliga – 16. kolejka: FC MAGDEBURG – UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

14:25
Eredivisie – 15. kolejka: FC EMMEN – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55 
Serie A – 15. kolejka: PARMA CALCIO – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 
Serie A – 15. kolejka: UDINESE CALCIO – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Adam Westfal, Michał Wodziński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – MIEDŹ LEGNICA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: FSV MAINZ 05 – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30
La Liga Santander – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:10
 La Liga Santander – 15. kolejka: SD HUESCA – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

16:55 Premier League – 16. kolejka: NEWCASTLE UNITED – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55 
1.Liga – 18. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK TEPLICE na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:40 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Żelisław Żyżyński (z Gdańska)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Bartek Ignacik

17:50 
Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – VFB STUTTGART na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Kazimierz Węgrzyn

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)

17:55 
Serie A – 15. kolejka: GENOA CFC – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:15
 La Liga Santander – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
La Liga Santander – 15. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła

20:00
 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski (z Gdańska)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Bartek Ignacik

20:00 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
 Serie A – 15. kolejka: AC MILAN – FC TORINO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:30
Copa Libertadores – Finał: CA RIVER PLATE – CA BOCA JUNIORS na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Bartłomiej Rabij

20:40
 La Liga Santander – 15. kolejka: REAL BETIS – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski (z Gdańska)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Bartek Ignacik

22:30 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Piotr Laboga, Edward Durda, Cezary Olbrycht


11:35 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


14:35 
Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 15:00 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


10:25 
Puchar Świata, Beitostolen, Norwegia: SZTAFETA 4X5 KM KOBIET na żywo
*(w TVP Sport od 10:25 do 10:40 oraz od 11:05 do 11:25)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

13:20 
Puchar Świata, Beitostolen, Norwegia: SZTAFETA 4X10 KM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:15  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


12:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: DWÓJKI MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: WASYL ŁOMACZENKO – JOSE PEDRAZA na żywo
Ipla


10:30 PGA European Tour – South African Open, Johannesburg, RPA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:30 PGA Tour – QBE Shootout, Naples, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: OTTAWA SENATORS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:00 Energa Basket Liga – 10. kolejka: CCC POLKOWICE – INVESTLNTHEWEST ENEA GORZÓW WLPK.  na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


12:30 Polska Liga Koszykówki – 9. kolejka: ROSA RADOM – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


11:52 
Lega A – 9. kolejka: ORIORA PISTOIA – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


16:52
 Lega A – 9. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – VL PESARO na żywo


17:22 Lega A – 9. kolejka: RED OCTOBER CANTU – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo


17:45 VTB United League – 8. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – KHIMKY MOSKWA na żywo
Ipla


17:52
Lega A – 9. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo


18:25
Lega A – 9. kolejka: VANOLI CREMONA – ALMA TRIESTE na żywo


18:55
Lega A – 9. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


20:37
Lega A – 9. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo


21:30 NBA: DETROIT PISTONS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

22:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 10. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – FENERBAHCE

Komentarz: Radosław Spiak


10:20 Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych, Tilburg, Holandia: ZAWODY na żywo


17:00 Magazyn ATLECI 
Ipla


03:50 
Grand Prix, Vancouver, Kanada: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński

05:10 
Grand Prix, Vancouver, Kanada: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński

23:00
 Grand Prix, Vancouver, Kanada: GALA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz: Piotr Sobczyński


12:45 
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: STUDIO na żywo
*(również o 13:40 i 14:40)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

13:45 
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: WYŚCIG NA 5000 M KOBIET na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


09:15 
Puchar Świata, Val d’Isere, FrancjaSLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla


12:30 
Puchar Świata, Val d’Isere, FrancjaSLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

13:30 
Puchar Świata, St. Moritz, Szwajcaria: SLALOM RÓWNOLEGŁY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


10:50 Magazyn MAGAZYN FREESTYLE
Ipla


14:55 Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa II: WĘGRY – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Wojciech Nowiński

14:55 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa I: SZWECJA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

17:50 
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa II: HOLANDIA – RUMUNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński

17:50 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa I: SERBIA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl


12:45 PGNiG Superliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)
Reporter: Piotr Bugajny

13:00 
PGNiG Superliga – 14. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KS AZOTY-PUŁAWY na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)

17:30
Gazprom SEHA League – 11. kolejka: METALURG SKOPJE – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


14:00 Pro D2 – 14. kolejka: US CARCASSONNE – OYONNAX RUGBY na żywo


08:55 Puchar Świata, Ałmaty, Kazachstan: 1/4 FINAŁU – 500 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Aida Bella

10:40 
Puchar Świata, Ałmaty, Kazachstan: FINAŁ – 500 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Aida Bella

11:25 
Puchar Świata, Ałmaty, Kazachstan: FINAŁ – 1500 M MĘŻCZYZN ORAZ SZTAFET MIESZANYCH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Aida Bella

12:15 
Puchar Świata, Ałmaty, Kazachstan: FINAŁ – SZTAFETY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Aida Bella


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 
PlusLiga – 10. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur (z Bełchatowa)

17:30 
PlusLiga – 10. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00 
Serie A1 – 11. kolejka: KIOENE PADOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla


08:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. i 2. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


13:45 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Ipla


15:30 
UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:45 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


08:00 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY
Ipla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


03:00 UFC 231: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Jan Błachowicz, Łukasz Jurkowski, Paweł Kowalik
04:00 UFC 231: MAX HOLLOWEY – BRIAN ORTEGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Maciej Turski


18:00 PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 7 na żywo

inne
00:00 (sb/nd) Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Magazyn SPORT na żywo


21:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam