Sport w TV: niedziela – 9 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 Ligue 1 – 1. kolejka: NANTES FC – EA GUINGAMP Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:45
Ligue 1 – 1. kolejka: NANTES FC – EA GUINGAMP premiera.200
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak

12:25
Eredevisie – 1. kolejka: AZ ALKMAAR – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


14:25 Premier League – 1. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25
Jupiler League – 2. kolejka: RSC ANDERLECHT – KAA GENT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Michel Thiry


14:30
DFB Pokal – 1/32 Finału: CHEMNITZER FC  – BORUSSIA DORTMUND na żywo
NTV Spor

15:10
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

15:25
 Ekstraklasa – 4. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

16:55 
Premier League – 1. kolejka: STOKE CITY – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport 2: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:20 
DFB Pokal – 1/32 Finału: FC NOTTINGEN – BAYERN MONACHIUM na żywo
NTV Spor

16:55 
Ligue 1 – 1. kolejka: FC TOULOUSE – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Zawacki – Stefan Białas

17:40 
I Liga Polska – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Płocka)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:35
Ekstraklasa: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Michał Wodziński (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik, Filip Surma

17:55 
I Liga Polska – 2. kolejka: WISŁA PŁOCK – ARKA GDYNIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Płocka)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55 
Ekstraklasa – 4. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik, Filip Surma

18:30 
Pari-Match League – 4. kolejka: DNIPRO DNIEPROPIETROWSK – DYNAMO KIJÓW na żywo
2+2

18:00 
Jupiler League – 2. kolejka: SPORTING CHARLEROI – CLUB BRUGGE na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eleven)
Eleven NTV Spor

Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Michel Thiry

19:00
Premier Liga – 4. kolejka: FC UFA – ZENIT ST PETERSBURG premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Jacek Zieliński, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:55
Ligue 1 – 1. kolejka: OLYMPIQUE LYON – FC LORIENT na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Radosław Majdan

20:55
Tim Cup – 1/64 Finału: CAGLIARI CALCIO – VIRTUS ENTELLA na żywo
Rai sport 1

21:40
Superpuchar Portugalii: SL BENFICA – SPORTING CP na żywo
RTP International

21:55
Major League Soccer – 23. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – SEATTLE SOUNDERS FC na żywo
Eurosport HD Eurosport DE


23:00
 Pari-Match League – 4. kolejka: WORSKŁA POŁTAWA – SZACHTAR DONIECK premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz


23:00 Scottish Premier League – 2. kolejka: PATRICK THISTLE FC – CELTIC FC premiera.200
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

golf
19:00 World Golf Championship – Bridgestone Invitational: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
11:25
Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski, Ciekocinko: SKOKI PRZEZ PRZESZKODY na żywo
*(od 12:50 w TVP 1)
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Ciekocinka)
Studio: Ana Kozińska (z Ciekocinko)
Reporter: Krzysztof Szczypior

kajakarstwo górskie
12:00 Puchar Świata, La Seu d’Urgell, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE

kolarstwo górskie
17:00
Puchar Świata, Windham, USA: WYŚCIG KOBIET  na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

23:00 
Puchar Świata, Windham, USA: WYŚCIG MĘŻCZYZN  premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

koszykówka kobiet
19:00 Liga WNBA – faza zasadnicza: CHICAGO SKY – PHOENIX MERCURY na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz

lekkoatletyka
17:10 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD

18:45 Memoriał Janusza Kusocińskiego, Szczecin: ZAWODY na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marek Rudziński, Marek Jóźwik (ze Szczecina)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

piłka nożna plażowa
09:10  Euro Beach Soccer League, Siofok, Węgry: HISZPANIA – UKRAINA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak 


10:10 
Euro Beach Soccer League, Siofok, Węgry: SZWAJCARIA – WĘGRY premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak 

21:07 Euro Beach Soccer League, Siofok, Węgry: SZWAJCARIA – UKRAINA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak 

22:00 
Euro Beach Soccer League, Siofok, Węgry: WĘGRY – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak 

piłka wodna
11:00 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – Finał: CHORWACJA – SERBIA premiera.200
Eurosport HD

pływanie
08:25 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: DZIEŃ 8 – SESJA PORANNA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Otylia Jędrzejczak

Komentarz w polskim Eurosporcie: Sylwester Sikora, Maciej Bonecki
16:15 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: DZIEŃ 8 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 16:30 w TVP Sport)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDFrance 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Otylia Jędrzejczak
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sylwester Sikora, Maciej Bonecki

siatkówka plażowa kobiet
08:07 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: I PÓŁFINAŁ premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marta Gula


09:07 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: I PÓŁFINAŁ premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marta Gula

12:00 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: MECZ O 3 MIEJSCE na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

14:15 
CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: FINAŁ na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

siatkówka plażowa mężczyzn
10:00 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: I PÓŁFINAŁ na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 


11:00 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: I PÓŁFINAŁ na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

13:00 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: MECZ O 3 MIEJSCE na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

15:30 CEV Beach Volleyball Masters 2015, Biel/Bienne, Szwajcaria: FINAŁ na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
04:oo UFC Fight Night 73: GLOVER TEIXEIRA – OVINCE SAINT PREUX na-żywo
Extreme Sport Channel


22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
01:00 (sb/nd) ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/2 Finału: JOHN ISNER – STEVE JOHNSON  na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Dawid Olejniczak

01:00 WTA Tour, Stanford, USA – 1/2 Finału: ELINA SVITOLINA – ANGELIQUE KERBER na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

11:00 ITF Chellenger Mężczyzn, Liberec, Czechy – Finał: ANDREJ MARTIN – TOBIAS KAMKE na-żywo
ČT Sport

21:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – Finał: JOHN ISNER – KEI NISHIKORI  na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Katarzyna Nowak

23:00 WTA Tour, Stanford, USA – Finał: KAROLINA PLISKOVA – ANGELIQUE KERBER na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

tenis stołowy
08:00 
Super Series, Chengdu, Chiny: 1/2 FINAŁU premiera.200
Eurosport 2 HD

09:00 
Super Series, Chengdu, Chiny: FINAŁ na-żywo
Eurosport 2 HD

wyścigi motocyklowe
14:40 Moto3, GP USA: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:10 Moto2, GP USA: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport News
polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15
:40 MotoGP, GP USA: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport News
polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

17:00 Moto3, GP USA: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport News
polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

18:20 Moto2, GP USA: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport News
polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

20
:00 MotoGP, GP USA: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport News
polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
12:00 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Samochodów Turystycznych, Norwich, Wielka Brytania: WYŚCIG na-żywo
ITV 4

żużel
16:30 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Michał Łopaciński (z Gorzowa)
Reporter: Łukasz Benz

16:55
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW – SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Gorzowa)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Torunia)
Reporter: Filip Adamus

19:25
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: KS TORUŃ – FOGO UNIA LESZNOna-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda (z Torunia)
Reporter: Filip Adamus

20:45 
Nice Polska Liga: STUDIO na-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl

Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Ostrowa Wlkp.)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams

21:00 
Nice Polska Liga – 12. kolejka: ŻKS OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – POLONIA BYDGOSZCZna-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Ostrowa Wlkp.)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams

21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski – Robert Wardzała, Michał Korościel

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA