Sport w TV: piątek – 12 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn LA LIGA SHOW  18:25 2. Bundesliga – 29. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – SSV JAHN REGENSBURG  Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak 18:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD

18:25 2. Bundesliga – 29. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD

20:25 
Bundesliga – 29. kolejka: 1. FC NORYMBERGA – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30
Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – PGE FKS STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdroju)
Reporter: Grzegorz Michalewski


20:55
Premier League – 34. kolejka: LEICESTER CITY FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

23:00 
Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD


20:30 
Magazyn RING TVP SPORT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 Blast Pro Series – CS:GO: LIQUID – FAZE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:55 Mistrzostwa Europy, Szczecin: WIELOBÓJ MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Leon Biskup

17:25 Mistrzostwa Europy, Szczecin: WIELOBÓJ KOBIET na żywo
*(od 17:55 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Leon Biskup


22:00 Masters Tournament, Augusta, USA: II RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:00 NHL – 1. runda play-off: CALGARY FLAMES – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel


15:30 
Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 Wyścig Six-Day, Brisbane, Australia: DZIEŃ 1 na żywo
*(od 12:20 w Eurosport 2 HD)
Ipla


18:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 26. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:00 EuroCup – Finał: ALBA BERLIN – VALENCIA BASKET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: KOBIETY DO 87 KG na żywo
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Bogusław Solecki

18:30 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: MĘŻCZYŹNI DO 96 KG na żywo
*(od 19:35 również w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDIplasport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Sebastian Szczęsny


18:00 Nodric Swim Tour, Sztokholm, Szwecja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


19:50 
Pro D2 – 28. kolejka: BRIVE – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 28. kolejka: MASSY – MONT-DE-MARSAN na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 28. kolejka: BIARRITZ – COLOMIERS na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 28. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 28. kolejka: VANNES – AURILLAC na żywo
Eurosport Player


20:20 
Pro D2 – 28. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – BAYONNE na żywo
Eurosport Player


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo


12:00 ONE Championship – Roots of Honor, Manila, Filipiny: MARTIN NGUYEN – NARANTUNGALAG JADAMBAA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski


12:00 
PSA World Tour, Eindhoven, Holandia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


11:00 WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/4 finału: VERONIKA KUDERMETOVA – POLONA HERCOG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

13:00 
WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/4 finału: STEFANIE VOEGELE – FIONA FERRO na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/4 finału: IGA ŚWIĄTEK – VERA LAPKO na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – 1/4 finału: KRISTYNA PLISKOVA – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – 1/4 finału: TAMARA ZIDANSEK – LARA ARRUABARRENA na żywo
sport.tvp.pl


19:00 ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/4 finału: HENRI LAAKSONEN – CHRISTIAN GARIN na żywo
Ipla

20:00 
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – 1/4 finału: BEATRIZ HADDAD MAIA – SARA SORRIBES TORMO na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/4 finału: SAM QUERREY – JANKO TIPSAREVIC na żywo
Ipla


22:00 
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – 1/4 finału: ASTRA SHARMA – SARA ERRANI na żywo
sport.tvp.pl

23:00 ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/4 finału: CASPER RUUD – MARCEL GRANOLLERS na żywo
Ipla

00:00
(pt/sob) WTA Tour, Bogota, Kolumbia – 1/4 finału: MARIA CAMILA OSORIO SERRANO – AMANDA ANISIMOVA na żywo
sport.tvp.pl


10:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


15:50 
Mistrzostwa Świata Supersport, Assen, Holandia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

16:00 Moto3 – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:55 MotoGP – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:55 Moto2 – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:15 Moto3 – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

21:10 MotoGP – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

22:10 Moto2 – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


03:30 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Chin)

03:55 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

05:30 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

07:30 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Chin)

07:55 Formuła 1 – Grand Prix Chin: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

09:30 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn #ELEVENF1 
Ipla


17:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla


18:00 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: TRULY.WORK STAL GORZÓW – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Rafał Dobrucki (z Gorzowa Wlkp.)

20:15 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla


20:30 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: MR GARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Michał Mitrut (z Grudziądz)

inne
18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki