Sport w TV: piątek – 12 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERSKUSEN – BAYERN MONACHIUM 00:55 Florida Cup: ATLETICO MINEIRO – RANGERS FC  Komentarz: Michał Mitrut – Marcin […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERSKUSEN – BAYERN MONACHIUM


00:55 Florida Cup: ATLETICO MINEIRO – RANGERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Michał Kornacki

18:30 
Magazyn COPA DEL REY premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

19:30
Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda – Maciej Kruk, Julian Kowalski
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban (z Leverkusen)

20:25 
Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERSKUSEN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Filip Kapica (z Leverkusen)

20:40
 Championship – 27. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – SHEFFIELD WEDNESDAY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 
La Liga Santander – 19. kolejka: GETAFE CF – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

22:30
Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda – Maciej Kruk, Julian Kowalski
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban (z Leverkusen)


14:20 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Megafights: NAJCIEKAWSZE WALKI DEKADY premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 Eleague Major Boston 2018: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 1 na żywo


20:00 Ekstraklasa – 13. kolejka: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – FC TORUŃ na żywo


09:00 PGA European Tour – BMW SA Open hosted by City of Ekurhuleni, Gauteng, RPA: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00 
PGA European Tour – BMW SA Open hosted by City of Ekurhuleni, Gauteng, RPA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, Hawaje: I RUNDA na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 39. kolejka: MOUNTFIELD HK – HC DYNAMO PARDUBICE na żywo


11:30 Halowe Mistrzostwa Europy Dywizja II: TURCJA – UKRAINA na żywo


17:30
Halowe Mistrzostwa Europy Dywizja II: TURCJA – PORTUGALIA na żywo


09:15 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KMna żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:50
Turkish Airlines Euroleague: BK CHIMKI – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


10:30 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: ZJAZD MĘŻCZYZN DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45 
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport PlayerIpla


03:00 Puchar Świata, Deer Valley, USA: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player

21:00 Puchar Świata, Snowmass, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:55 Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Artur Siódmiak
Reporter: Sylwia Michałowska

18:10 Mistrzostwa Europy, Split, Chorwacja – grupa A: SZWECJA – ISLANDIA na żywo
*(o 22:55 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

18:10 
Mistrzostwa Europy, Porec, Chorwacja – grupa B: BIAŁORUŚ – AUSTRIA na żywo
sport.tvp.pl


18:10 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: POLSKA – KOSOWO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński

20:10 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Artur Siódmiak
Reporter: Sylwia Michałowska

20:25 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: PORTUGALIA – CYPR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński

20:25 
Mistrzostwa Europy, Split, Chorwacja – grupa A: CHORWACJA – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl

20:25 
Mistrzostwa Europy, Porec, Chorwacja – grupa B: FRANCJA – NORWEGIA na żywo
sport.tvp.pl


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Rajd Dakar: DZIEŃ PRZERWY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Pro D2 – 19. kolejka: AURILLAC RUGBY – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 19. kolejka: US CARCASSONNE – MONT DE MARSAN na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 19. kolejkaUS COLOMIERS – RC NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 19. kolejka: GRENOBLE FC – USO NEVERS na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 19. kolejka: RC VANNES – RC MASSY na żywo
Eurosport Player

20:30 
Pro D2 – 19. kolejka: US DAX – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player

20:40 European Rugby Champions Cup – grupa 5: BATH RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Krzysztof Serafin


16:30 Vestel Venus League – 13. kolejka: CANAKKALE BLD. – NILUFER BLD. na żywo


18:00 PlusLiga – 17. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz


12:00 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Puchar Świata, Snowmass, USA: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport PlayerIpla


06:00 ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1/2 Finału: DANIIL MEDVEDEV – FABIO FOGNINI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:05 WTA Tour, Sydney, Australia – 1/2 Finału: DARIA GAVRILOVA – ASHLEIGH BARTY premiera.200
sport.tvp.pl

08:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 3 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

08:55 
WTA Tour, Sydney, Australia – 1/2 Finału: CAMILA GIORGI – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:55 
WTA Tour, Hobart, Australia – 1/2 Finału: LESIA TSURENKO – MIHAELA BUZARNESCU na żywo
sport.tvp.pl

11:00 
ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1/2 Finału: ALEX DE MINAUR – BENOIT PAIRE na żywo
Eurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn NEW JAPAN WRESTLING premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:30
Gala Mistrzów Sportu: MAKING OF  premiera.200
Polsat Sport HDIpla

21:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam