Sport w TV: piątek – 13 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ 13:15 Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – grupa C: NIEMCY – GWINEA  17:55 Lotto Ekstraklasa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ


13:15 Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – grupa C: NIEMCY – GWINEA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA PŁOCK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:05 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Kornacki, Filip Surma

18:25
2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – FC KAISERSLAUTERN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Cezary Olbrycht

20:25 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

20:25
Bundesliga – 8. kolejka: VFB STUTTGART – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:30
NICE 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:40
NICE 1. Liga – 13. kolejka: STAL MIELEC – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Mielca)

20:40
Ligue 1 – 9. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

20:55
La Liga Santander – 8. kolejka: RCD ESPANYOL – LEVANTE UD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

22:30 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Cezary Olbrycht

23:15 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:15 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


19:00 Gala Boksu, Nowy Dwór Mazowiecki, Polska: NORBERT DĄBROWSKI – JORDAN KULIŃSKI na żywo
*(od 20:30 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HD Ipla


02:25 National Football League – 6. kolejka: CAROLINA PANTHERS – PHILADELPHIA EAGLES na żywo
Ipla


17:30 Futsal Ekstraklasa – grupa 6: ZVV’T KNOOPPUNT – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


10:00 PGA European Tour – Italian Open, Parco Reale di Monza, Monza, Włochy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:30 
PGA Tour – CIMB Classics, Kuala Lumpur, Malezja: II RUNDA na żywo
Ipla


14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:40 European Rugby Champions Cup – grupa 1: ULSTER RUGBY – WASPS RUGBY FC na żywo
 Ipla


18:00 Plusliga – 4. kolejka: DAFI SPOŁEM KIELCE – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla


06:00 WTA Tour, Tianjin, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
 Ipla


07:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HD Ipla

08:00
WTA Tour, Tianjin, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
 Ipla


08:00
 WTA Tour, Hongkong, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HD Ipla

10:00 
WTA Tour, Hongkong, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HD Ipla

12:00 
WTA Tour, Hongkong, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HD Ipla

14:00 WTA Tour, Hongkong, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00 WTA Tour, Linz, Austria: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 
WTA Tour, Linz, Austria: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
WTA Tour, Linz, Austria: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


02:00 Moto3, Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


02:55 
MotoGP, Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


03:55 
Moto2, Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


06:10 
Moto3, Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


07:05 
MotoGP, Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


08:05 
Moto2, Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam