Sport w TV: piątek – 14 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA PŁOCK – WISŁA KRAKÓW  18:00 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Leszek Orłowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:30 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA PŁOCK – WISŁA KRAKÓW na żywo
Ipla

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

18:00
Magazyn BUNDESLIGA WEEKLY 
Ipla

18:25
2. Bundesliga – 17. kolejka: MSV DUISBURG – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adrian Olek

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Białegostoku)

20:25 
Bundesliga – 15. kolejka: FC NORYMBERGA – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:40 
Championship – 22. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
La Liga Santander – 16. kolejka: CELTA VIGO – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik


23:00 
Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Grzegorz Kaczmarczyk


05:30 BWF World Tour Finals, Guangzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
*(do 09:00)
Ipla

11:00 BWF World Tour Finals, Guangzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
*(do 16:00)
Ipla


14:00 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDPolsat Sport HDIpla


19:30 Blast Pro Series, Lizbona, Portugalia – CS:GO: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


20:00 
Futsal Ekstraklasa – 14. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo



11:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – LOS ANGELES KINGS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:10 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Ipla


17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


11:45
Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:55 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – mecz o 5. miejsce: SZWECJA – NORWEGIA na żywo
*(o 14:15 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Sylwia Michałowska

17:15 
Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – 1/2 finału: ROSJA – RUMUNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Maciej Wojs

20:50 
Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – 1/2 finału: HOLANDIA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Monika Stachowska


11:55 
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie, Hangzhou, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


19:50 Pro D2 – 15. kolejka: BAYONNE – AURILLAC na żywo


19:50 Pro D2 – 15. kolejka: VANNES – BIARRITZ na żywo


19:50 Pro D2 – 15. kolejka: BRIVE – BOURG-EN-BRESSE na żywo


19:50 Pro D2 – 15. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – PROVENCE RUGBY na żywo


19:50 Pro D2 – 15. kolejka: MASSY – COLOMIERS na żywo


20:20
Pro D2 – 15. kolejka: MONT-DE-MARSAN – CARCASSONNE na żywo


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


17:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 10. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:15
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. i 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

13:30 
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. i 2. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


17:30 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00
Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:55 
Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:00 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: ĆWIERĆFINAŁY na żywo


14:30 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Ipla

19:45 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDIpla


01:50 
Finał ITTF World Tour, Inczon, Korea Południowa: ZAWODY na żywo
*(od 10:15 w Eurosport 2 HD)
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:50 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki