Sport w TV: piątek – 14 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA 17:30 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: KGHM […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA


17:30 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Ipla

18:25
2. Bundesliga – 5. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)

20:20
Bundesliga – 3. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

20:45
Championship – 7. kolejka: BIRMINGHAM CITY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00
La Liga Santander – 4. kolejka: SD HUESCA – RAYO VALLECANO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)


06:00 DAIHATSU YONEX Japan Open 2018, Tokio, Japonia: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 DAIHATSU YONEX Japan Open 2018, Tokio, Japonia: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:00 Golden Boy Boxing, Las Vegas, USA: PABLO CESAR CANO – RUSLAN MADIEV na żywo

Komentarz: Piotr Momot

20:00
Gala Boksu Zawodowego, Białystok: ROBERT ŚWIERZBIŃSKI – RAFAŁ JACKIEWICZ na żywo
*(od 22:30 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


11:30
PGA European Tour – KLM Open, Spijk, Holandia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

15:30
PGA European Tour – KLM Open, Spijk, Holandia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD


11:05 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: WKKW 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:20 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: UJEŻDŻENIE na żywo
*(od 22:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 19 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Kampioenschap van Vlaanderen, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:45 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:05
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: WŁOCHY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

20:10 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: CHORWACJA – LITWA na żywo
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Sobczyński


18:15 
PGNIG Superliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNIG Superliga – 3. kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK – MMTS KWIDZYN na żywo


22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: PODSUMOWANIE DNIA 


01:00
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: KAMERUN – SERBIA 
Ipla

15:00 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Stud
io: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)

15:50 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: FINLANDIA – KUBA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: CHINY – HOLANDIA na żywo
Ipla

16:50
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: JAPONIA – SŁOWENIA na żywo
Ipla

18:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)

19:20 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: BUŁGARIA – PORTORYKO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

19:20
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: FRANCJA – EGIPT na żywo
Ipla

20:20 
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: ARGENTYNA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

22:00 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)

23:00
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: AUSTRALIA – KAMERUN 
Ipla


07:55
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla


06:05
WTA Tour, Hiroszima, Japonia – 1/4 finału: SHUAI ZHANG – ZARINA DIYAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak

08:20 WTA Tour, Hiroszima, Japonia – 1/4 finału: MAGDA LINETTE – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

10:15 
WTA Tour, Hiroszima, Japonia – 1/4 finału: ALJA TOMLJANOVIC – SU-SWEI HSIEH na żywo
sport.tvp.pl


08:30 Mistrzostwa Świata, Płowdiw, Bułgaria: PÓŁFINAŁY na żywo
sport.tvp.pl

11:00 
Mistrzostwa Świata, Płowdiw, Bułgaria: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Daniel Trojanowski


19:00 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
*(od 20:05 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


10:35 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

13:25 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

15:55 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


10:00 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

10:25
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:00
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:00
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:25 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:00
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:40 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki