Sport w TV: piątek – 20 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ  12:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: CHELSEA FC – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ 


12:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: CHELSEA FC – FC PORTO na żywo


16:55
 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: MANCHESTER CITY FC – FC BARCELONA na żywo


17:30
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25
2. Bundesliga – 31. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 32. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

20:20
Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – VFL WOLFSBURG na żywo


20:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD

20:30
Nice 1. Liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:40
Nice 1. Liga – 27. kolejka: STAL MIELEC – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:40
Championship – 44. kolejka: MILLWALL FC – FULHAM FC na żywo
Ipla

20:55
La Liga Santander – 33. kolejka: CD LEGANES – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 32. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD


23:00
Magazyn EREDIVISE premiera.200
Ipla

23:15
Magazyn LIGI MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD


03:30 Golden Boy Boxing, San Juan, Portoryko: LAMONT ROACH JR. – ORLANDO CRUZ na żywo


18:00
Polsat Boxing Night – Noc Zemsty: WAŻENIE na żywo
Ipla


12:30 
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: II RUNDA na żywo


16:30 
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: II RUNDA na żywo


21:30 PGA Tour – Valero Texas OpenSan Antonio, USA: II RUNDA na żywo



01:00 NHL – 1. runda play-off: TORONTO MAPLE LEAFS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Turkish Airlines Euroliga – play-off: OLYMPIACOS PIREUS – ŻALGIRIS KOWNO premiera.200
Ipla


20:45 Challenge Cup – 1/2 finału: GLOUCESTER RUGBY – NEWCASTLE FALCONS na żywo
Ipla


18:00 
Liga Siatkówki Kobiet – play-off: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30
El Gouna International 2018, El Gouna, Egipt: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player


11:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


09:40
World Superbike, Assen, Holadnia: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:25 
World Superbike, Assen, Holadnia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

16:00
Moto3 – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

16:00
World Superbike, Assen, Holadnia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

16:55 
MotoGP – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

17:55 
Moto2 – Grand Prix Ameryk: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

20:10
Moto3 – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

21:05
MotoGP – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

22:05
MotoGP – Grand Prix Ameryk: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


20:15 Speedway Best Pairs, Rzeszów – 2. runda: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki