Sport w TV: piątek – 22 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:00 Liga Europy – 1/8 finału: LOSOWANIE  Komentarz w PSP 1: Tomasz Włodarczyk Komentarz w Eurosporcie 2: Julian Kowalski 14:00 Liga Młodzieżowa UEFA: LOSOWANIE  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:00 Liga Europy – 1/8 finału: LOSOWANIE na żywo
Ipla
Komentarz w PSP 1: Tomasz Włodarczyk
Komentarz w Eurosporcie 2: Julian Kowalski

14:00 Liga Młodzieżowa UEFA: LOSOWANIE na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

17:30 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Edward Durda – Maciej Żurawski (z Gdyni)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Terlecki (z Gdyni)

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD

18:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: FC UNION BERLIN – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD

19:35
Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

20:00 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Kielc)

20:25 
Bundesliga – 23. kolejka: WERDER BREMA – VFB STUTTGART na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: KORONA KIELCE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Kielc)

20:25 Serie A – 25. kolejka: AC MILAN – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
Premier League – 27. kolejka: WEST HAM UNITED FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:55
 La Liga Santander – 25. kolejka: RCD ESPANYOL – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

22:30 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Kielc)

22:30 Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

23:00 
Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak


23:15 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


16:30 
PGA Tour – Puerto Rico Open, Rio Grande, Portoryko: II RUNDA na żywo


22:45 
PGA European Tour – WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:00 
Tour of Andalusia, Hiszpania: ETAP 3 na żywo
Ipla

16:45 
Tour de Algarve, Portugalia: ETAP 3 na żywo
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla


10:00 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: SKOKI – KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:00 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


04:30
NBA: LOS ANGELES LAKERS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Maciej Zieliński, Dominik Tomczyk

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: CHORWACJA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź – Szymon Szewczyk

20:05 
Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: WŁOCHY – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Jacek Łączyński


09:15 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SUPERGIGANT DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:45 
Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SLALOM DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:15 Liga SEHA – 17. kolejka: HC CSA STEAUA BUKARESZT – HC METALURG AD SKOPJE na żywo

Komentarz: Kacper Merk


19:50 Pro D2 – 22. kolejka: PROVENCE RUGBY – BIARRITZ na żywo


19:50 Pro D2 – 22. kolejka: AURILLAC – MASSY na żywo


19:50 Pro D2 – 22. kolejka: COLOMIERS – BOURG-EN-BRESSE na żywo


19:50 Pro D2 – 22. kolejka: OYONNAX – CARCASSONNE na żywo


19:50 Pro D2 – 22. kolejka: MONT-DE-MARSAN – MONTAUBAN na żywo


20:20 Pro D2 – 22. kolejka: BRIVE – VANNES na żywo


17:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 20. kolejka: E.LECLERC RADOMKA RADOM – BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 20. kolejka: BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ – #VOLLEY WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla

23:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KWALIFIKACJE DO KONKURSU NA SKOCZNI DUŻEJ na żywo
Eurosport 1 HDIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:45 BetVictor Shoot Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Ipla

19:45 
BetVictor Shoot Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:00 WTA Tour, Budapeszt, Węgry – 1/2 finału: PAULINE PARMENTIER – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
sport.tvp.pl

14:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: SU-WEI HSIEH – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
WTA Tour, Budapeszt, Węgry – 1/2 finału: MARKETA VONDROUSOVA – IRINA-CAMELIA BEGU na żywo
sport.tvp.pl

16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: ELINA SVITOLINA – BELINDA BENCIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 
WTA Tour, Budapeszt, Węgry – 1/2 finału: ANASTASIA POTAPOVA – SORANA CIRSTEA na żywo
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: ALJAZ BEDENE – HUGO DELLIEN na żywo
Ipla

21:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: LASLO DJERE – CASPER RUUD na żywo
Ipla

21:00 
WTA Tour, Budapeszt, Węgry – 1/2 finału: ALISON VAN UYTVANCK – KATERYNA KOZLOVA na żywo
sport.tvp.pl

23:00 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: JAUME MUNAR – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (pt/sob) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki