Sport w TV: piątek – 23 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (czw/pt) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: PARAGWAJ – FRANCJA 00:45 (czw/pt) […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:45 (czw/pt) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: PARAGWAJ – FRANCJA na żywo
Eurosport HD

00:45 
(czw/pt)
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ROSJA – KOSTARYKA na żywo

Eurosport 2 HD

17:45
Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo

Eurosport 2 HD

17:55 Ekstraklasa – 13. kolejka: RUCH CHORZÓW – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo
Eurosport 2 HD

19:30
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200

CANAL+ Sport HD

20:00
Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski, Andrzej Zamilski


20:00
Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:25 1. Liga – 13. kolejka: ARKA GDYNIA – STOMIL OLSZTYN na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Feddek – Bogusław Kaczmarek (z Gdyni)
Reporter: Mateusz Majak


20:25 Ekstraklasa – 13. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA KRAKÓW na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Bartek Ignacik


20:30 Bundesliga – 10. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – HAMBURGER SV  na-żywo
Eurosport 2 HD

20:25
Ligue 1 – 11. kolejka: OLYMPIQUE LYON – FC TOULOUSE na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas


20:25 Liga BBVA – 9. kolejka: RAYO VALLECANO – RCD ESPANYOL na-żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda


21:30
Primeira Liga – 8. kolejka: NACIONAL FUNCHAL – BOAVISTA PORTO na-żywo
Sportklub


22:30
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ANGLIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo

Eurosport 2 HD

22:30 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski, Andrzej Zamilski


23:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

badminton
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

boks
20:00 Gala, Białystok, Polska: MICHAŁ GERLECKI – JANNE FORSMAN na-żywo
Polsat Sport HD

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 7. kolejka: SAN FRANCISCO 49ERS – SEATLLE SEAHAWKS na-żywo
Eleven Sports

hokej na lodzie
19:20 Puchar Kontynentalny: GKS TYCHY – CSKA SOFIA na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

kolarstwo torowe
22:00 6 dni Londynu: DZIEŃ 6 na-żywo
Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
18:40 Turkish Airlnes Euroliga – grupa C: ŻALGIRIS KOWNO – LOKOMOTIV KUBAN na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD

20:55 Turkish Airlnes Euroliga – grupa C: FC BARCELONA LASSA – STELMET ZIELONA GÓRA na-żywo

CANAL+ Sport 2 HD

piłka ręczna kobiet
16:50 EHF Liga Mistrzyń – grupa D: MKS SELGROS LUBLIN – ŻRK BUDUCNOST PODGORICA na-żywo
nSport+ HDEleven Sports
Komentarz w nSport+: Tomasz Dryła – Iwona Nabożna (z Lublina)
Reporter w nc+: Piotr Karpiński

poker
23:30 Premier League Poker: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

rzutki
17:00 Magazyn WORLD CUP OF DARTS 2014 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
18:00 OrlenLiga – 3. kolejka: BUDOWLANI ŁÓDŹ – BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA na-żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
17:30
Turniej Towarzyski – „Giganci Siatkówki”: CUPRUM LUBLIN – NOLIKO MAASEIK na-żywo

Polsat Sport News

20:00 Turniej Towarzyski – „Giganci Siatkówki”: PGE SKRA BEŁCHATÓW – GALATASARAY STAMBUŁ na-żywo

Polsat Sport News

sporty ekstremalne
21:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

tenis
12:00 WTA Tour, Luksemburg – 1/4 Finału: MIRJANA LUCIC-BARONI – MONA BARTHEL  na żywo
Eurosport HD

13:00 ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: IVO KARLOVIĆ – ERNESTS GULBIS na żywo
Polsat Sport Extra HD

14:00 
WTA Tour, Luksemburg – 1/4 Finału: LAURA SIEGEMUND – STEFANIE VOEGELE  na żywo
Eurosport HD

14:30 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: DARIA KASATKINA – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: IVO KARLOVIĆ – ERNESTS GULBIS  na żywo
Polsat Sport Extra HD

16:30
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: LESIA TSURENKO – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:00 
WTA Tour, Luksemburg – 1/4 Finału: BARBORA STRYCOVA – ALISON VAN UYTVANCK  na żywo
Eurosport HD

20:30 
WTA Tour, Luksemburg – 1/4 Finału: JELENA JANKOVIĆ – MISAKI DOI  na żywo
Eurosport HD

23:00
 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: DAVID FERRER – FABIO FOGNINI  premiera.200
Polsat Sport News

tenis stołowy
18:30 Champions League: KST ENERGA-MANEKIN TORUŃ – AS PONTOISE CERGY na żywo
Sportklub

wyścigi motocyklowe
07:10 Moto 3, Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

08:07 Moto GP, Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:05 Moto 2, Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

wyścigi samochodowe
17:00 Formuła 1, Grand Prix USA: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HD

22:30
Formuła 1, Grand Prix USA:
II SESJA TRENINGOWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA