Sport w TV: piątek – 24 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w biegach narciarskich w Ruce 12:00 Liga Mistrzów UEFA – grupa B: RSC ANDERLECHT – BAYERN MONACHIUM 17:30 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w biegach narciarskich w Ruce


12:00 Liga Mistrzów UEFA – grupa B: RSC ANDERLECHT – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25
 2. Bundesliga – 15. kolejka: FC UNION BERLIN – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Grzegorz Milko

20:30
 
NICE 1.Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk (z Sosnowca)
Reporter: Szymon Rojek

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki

20:25 
Bundesliga – 13. kolejka: HANNOVER 96 – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
NICE 1.Liga – 19. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk (z Sosnowca)

20:40
Ligue 1 Conforama – 14. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – RC STRASBOURG na żywo
Ipla 
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

20:55
Premier League – 13. kolejka: WEST HAM UNITED – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:55
 La Liga Santander – 12. kolejka: CELTA VIGO – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Grzegorz Milko

23:15 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200

Lektor: Piotr Laboga


17:15 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


12:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo


12:25 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria: MECZE O 3 MIEJSCE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


02:25 NFL – 12. kolejka: WASHINGTON REDSKINS – NEW YORK GIANTS na żywo
Ipla


03:00 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Jacek Person

07:00 
PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person


23:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – TAMPA BAY LIGHTING na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki


14:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019 – grupa C: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Mirosław Noculak

20:20
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019 – grupa A: SŁOWENIA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz


18:00 Plusliga – 11. kolejka: ESPADON SZCZECIN – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

20:30 Serie A1 – 9. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – AZIMUT MODENA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman


17:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: WSTĘP DO KWALIFIKACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania:  1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 M-1 Challenge 86: IVAN BUCHINGER – KHAMZAT DALGIEV na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Daniel Dziubicki


14:00 Puchar Devisa – Finał: BELGIA – FRANCJA (1. MECZ SINGLOWY) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30
Puchar Devisa – Finał: BELGIA – FRANCJA (2. MECZ SINGLOWY) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


09:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO premiera.200
Ipla

09:55
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:30
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO premiera.200
Ipla

13:55
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam