Sport w TV: piątek – 28 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK  Redakcja: Adam Zakrzewski 17:45 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: WSTĘP […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:30 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:30
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

17:45
Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Głogowa)
Reporter: Paweł Ślęzak


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK na żywo
Ipla

17:55 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Głogowa)

18:25
2. Bundesliga – 7. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:55
1. Liga – 10. kolejka: VIKTORIA PILZNO – SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht, Adam Westfal


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)

20:25 
Bundesliga – 5. kolejka: HERTHA BSC – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:45 
Championship – 10. kolejka: SHEFFIELD WEDNESDAY FC – LEEDS UNITED AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
La Liga Santander – 6. kolejka: RAYO VALLECANO – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Łapiński

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht, Adam Westfal



07:00 BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00
 BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:40 Mecz Towarzyski: POLSKA – SERBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło


17:00
ESL One, Nowy Jork, USA – CS:GO: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl

17:30
 Blast Pro Series, Stambuł, Turcja – CS:GO: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


08:30
Ryder Cup, Guyancourt, Francja: I RUNDA na żywo
*(od 12:30 również w Polsat Sport Extra HD, od 18:00 w Polsat Sport News HD)
Ipla


19:30 Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro, Brazylia: ZAWODY na żywo
*(o 00:20  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Marendziak


12:00
Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: WYŚCIG MĘŻCZYZN U23 na żywo
*(od 12:25 do 12:35 i od 14:25 również w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski


18:25 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – 1/4 finału: BELGIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź

20:55 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – 1/4 finału: KANADA – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


19:00 
easyCredit BBL – 1. kolejka: RATIOPHARM ULM – FC BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


16:30
Magazyn LIGI SEHA


17:15
Liga SEHA – 5. kolejka: CSA STEAUA BUKARESZT – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Kacper Merk


19:50
Pro D2 – 6. kolejka: NEVERS – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 6. kolejka: BRIVE – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 6. kolejka: MASSY – VANNES na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 6. kolejka: OYONNAX – BOURG-EN-BRESSE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 6. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – MONT-DE-MARSAN na żywo
Eurosport Player

20:30
Pro D2 – 6. kolejka: CARCASSONNE – BÉZIERS na żywo
Eurosport Player


16:00 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 3. runda, grupa I: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Turynu)

16:50 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 3. runda, grupa I: BRAZYLIA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Turynu)

19:30 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 3. runda, grupa J: STUDIO na żywo
*(od 20:20 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Turynu)
Studio w TVP Sport: Przemysław Babiarz
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

21:05 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 3. runda, grupa J: WŁOCHY – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Turynu)

22:30 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – 3. runda, grupa J: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Turynu)
Studio w TVP Sport: Przemysław Babiarz
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


08:30 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:25 
Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Ipla


18:00 
M-1 Selection 29, Kazań, Rosja: GALA na żywo
Ipla


08:00
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – 1/4 finału: FABIO FOGNINI – MATTHEW EBDEN na żywo
Ipla

08:00 
WTA Tour, Taszkent, Uzbekistan – 1/2 finału: KATERYNA KOZLOVA – ANASTASIA POTAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

10:00
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – 1/4 finału: SAM QUERREY – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla

10:00 
WTA Tour, Taszkent, Uzbekistan – 1/2 finału: MARGARITA GASPARYAN – MONA BARTHEL na żywo
sport.tvp.pl

10:30
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1/2 finału: ANETT KONTAVEIT – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Joanna Sakowicz-Kostecka

12:35
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1/2 finału: ARYNA SABALENKA – ASHLEIGH BARTY na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


09:35 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: I SESJA TRENINGOWA na żywo


12:25
Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: II SESJA TRENINGOWA na żywo


14:55 
Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja: II SESJA TRENINGOWA na żywo


16:05
Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: III SESJA TRENINGOWA na żywo



06:30 
World Touring Car Championship, Ningbo, Chiny: I SESJA TRENINGOWA na żywo


09:10 
World Touring Car Championship, Ningbo, Chiny: II SESJA TRENINGOWA na żywo


09:30
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

09:55
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

11:30 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

13:30
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:30
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla


19:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Parubice, Czechy – Finał: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki