Sport w TV: piątek – 29 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – CRACOVIA 17:30 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:30 Fortuna 1. liga – 26. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – CRACOVIA


17:30 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:30 
Fortuna 1. liga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


17:40 
Fortuna 1. liga – 26. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Kotleszka – Andrzej Strejlau (z Płocka)

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski, Michał Kornacki

18:25 2. Bundesliga – 27. kolejka: FC ST. PAULI – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

18:30 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

20:00 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:05 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Edward Durda – Maciej Żurawski (z Gdańska)

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Zabrza)

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Terlecki (z Gdańska)

20:25 
Bundesliga – 27. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:25 Serie A – 29. kolejka: CHIEVO WERONA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga Santander – 29. kolejka: GIRONA FC – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński


23:00 
Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek


13:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński

19:00 
World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


19:00 Gala Tymex Boxing Night, Dzierżoniów: ŁUKASZ WIERZBICKI – MIKOŁAJ WOWK na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

19:50
Magazyn RING TVP SPORT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:30 PGA Tour – Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana: II RUNDA na żywo


19:00 
PGA European Tour – WGC-Dell Technologies Matchplay, Austin, USA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


00:00
(pt/sob) 
NHL: PITTSBURGH PENGUINS – NASHVILLE PREDATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal


15:45 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
Driedaagse Brugge-De Panne, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


01:00 
NBA: HOUSTON ROCKETS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:00 
NBA: MIAMI HEAT – DALLAS MAVERICKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:15 
Turkish Airlines Euroliga – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 
Turkish Airlines Euroliga – 29. kolejka: KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ – ANADOLU EFES STAMBUŁ na żywo
Ipla


18:15 PGNIG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Piotrkowa Trybunalskiego)
Reporter: Piotr Bugajny

18:25 PGNIG Superliga – 25. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Piotrkowa Trybunalskiego)


19:50 Pro D2 – 26. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – BÉZIERS na żywo
Eurosport Player


19:50 Pro D2 – 26. kolejka: COLOMIERS – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player


19:50 Pro D2 – 26. kolejka: MASSY – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


19:50 Pro D2 – 26. kolejka: VANNES – BAYONNE na żywo
Eurosport Player


19:50 Pro D2 – 26. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – AURILLAC na żywo
Eurosport Player


20:20 Pro D2 – 26. kolejka: BIARRITZ – OYONNAX na żywo
Eurosport Player


21:00 Gala PLMMA 78, Wilanów: KEVIN SZAFLARSKI – YURIY PRETZENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Wilanowa)
Studio: Sebastian Szczęsny (z Wilanowa)
Reporter: Aleksandra Rajewska


17:30 PSA World Tour, Zurych, Szwajcaria: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport Player


02:00 WTA Tour, Miami, USA – 1/2 finału: KAROLINA PLISKOVA – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 1/2 finału: JOHN ISNER – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Ipla

00:00
(pt/sob) ATP World Tour 1000, Miami, USA – 1/2 finału: DENIS SHAPOVALOV – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:00 Moto3 – Grand Prix Argentyny: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:55 Moto2 – Grand Prix Argentyny: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:50 MotoGP – Grand Prix Argentyny: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:15 Moto3 – Grand Prix Argentyny: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

18:10 Moto2 – Grand Prix Argentyny: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:05 MotoGP – Grand Prix Argentyny: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla


11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla

15:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla


15:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

17:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki