Sport w TV: piątek – 30 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK  18:30 Magazyn NETBUSTERS 20:00 Botolo Pro – 15. kolejka: WYDAD CASABLANCA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie

piłka nożna
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00 Botolo Pro – 15. kolejka: WYDAD CASABLANCA – KAWBAB MARRAKECH na żywo
Arriadia

20:15 Magazyn PODSUMOWANIE ROKU – PIŁKA NOŻNA KLUBOWA na żywo
RADIOGOL 1
Studio: Mateusz Orłowski – Michał Krzeszowski, Piotr Głowacki-Grzyb, Dariusz Zając

20:25 Lega Pro – Grupa A, 21. kolejka: LIVORNO – ALESSANDRIA na żywo
Rai Sport 1Rai Sport 2

20:55 Premier League – 19. kolejka: HULL CITY – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD RADIOGOL 3 Idman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w RadioGol.pl: Dawid Szymczak – Marcin Borciuch

22:15 Taca da Liga – grupa A: SPORTING CP – VARZIM na żywo
RTP AfricaRTP International

hokej na lodzie
17:00 Extraliga – 34. kolejka: HC VERVA LITVINOV – HC VITKOVICE RIDERA na żywo
ČT Sport

18:15 Puchar Polski – FINAŁ: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Roman Steblecki (z Nowego Targu)
Studio: Robert Walczak (z Nowego Targu)
Reporter: Anna Kozińska

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
17:00 Turkish Airlines Euroleague: UNICS KAZAŃ – PANATHINAIKOS SUPERFOODS ATENY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Rafał Juć

18:00
Turkish Airlines Euroleague: GALATASARAY ODEBANK – BROSE BASKETS na żywo
TRT Spor HD

18:00 Easy Credit BBL – 17. kolejka: RATIOPHARM ULM – BG GOTTINGEN na żywo
Sport 1 Germany

19:00
Easy Credit BBL – 17. kolejka: RASTA VECHTA – GIESSEN 46ers na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

rzutki
13:30 PDC World Championship: 1/4 FINAŁU na żywo
Sport 1 Germany

20:00
PDC World Championship: 1/4 FINAŁU na żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
20:15 Orlen Liga – 13. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA na żywo
RADIOGOL 2
Komentarz: Jakub Balcerski – Jan Pęczak (z Łodzi)

siatkówka mężczyzn
20:15 Plusliga – 16. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla RADIOGOL 2
Komentarz w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur
Komentarz w RadioGol.pl: Aleksander Brych

skoki narciarskie
16:25 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Michał Regulski

16:30 Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player Eurosport 1 DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut 

16:45
Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HDRADIOGOL 1 Eurosport 1 DE ZDF HDRai sport 1Rai sport 2
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Oberstdorfu)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut
Komentarz w RadioGol.pl: Mateusz Kowalski – Radosław Kępys

tenis
14:00
Mubadala World Tennis Championships – 1/2 Finału: ANDY MURRAY – DAVID GOFFIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

16:00
Mubadala World Tennis Championships – 1/2 Finału: MILOS ROANIC – RAFAEL NADAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny