Sport w TV: piątek – 4 września 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: CYPR – WALIA  Komentarz: Marek Kleitz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: CYPR – WALIA premiera.200

Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

17:25 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – grupa 7: FINLANDIA – ROSJA na żywo
Rossiya 2

17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa D: GRUZJA – SZKOCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIdman TV
Komentarz w Polsat Sport Extra: Cezary Kowalski


17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – grupa 1: CZECHY – MALTA na żywo
ČT Sport

19:00
Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo

*(od 20:00 w Polsacie)
polsat-sport-hd.120Polsat HD
Studio: Bożydar Iwanow – Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń (z Frankfurtu)
Reporterzy: Mateusz Majak, Marcin Feddek


20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa D: NIEMCY – POLSKA na żywo

polsat-sport-hd.120Polsat HDRTLITV 4
Komentarz w Polsacie: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Frankfurtu)

20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa D: GIBRALTAR – IRLANDIA na żywo

Polsat Sport Extra HDDubai Sports 1
Komentarz w Polsat Sport Extra: Piotr Przybysz


20:35
Mecz towarzyski: PORTUGALIA – FRANCJA na żywo

Polsat Sport NewsTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport News: Szymon Rojek

20:40 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa I: SERBIA – ARMENIA na żywo
Armenia TVRTRS

22:35
 Magazyn: 4-4-2 na żywo

TVP Sport HD sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra, Maciej Iwański – Jerzy Engel, Marcin Żewłakow (z Warszawy)

Reporterzy: Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski

22:45
Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120Polsat HD
Studio: Bożydar Iwanow – Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń (z Frankfurtu)
Reporterzy: Mateusz Majak, Marcin Feddek


23:30
Eliminacje Mistrzostwa Europy: MAGAZYN na żywo

Polsat Sport Extra HDPolsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz, Grzegorz Michalewski, Marek Kleitz

badminton
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

futbol australijski
11:45 Liga Futbolu Australijskiego – 23.runda: RICHMOND – NORTH MELBOURNE na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

hokej na lodzie
17:45 Superpuchar Polski: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Superpuchar Polski: GKS TYCHY –  COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
15:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bartosz Rainka

16:00 Vuelta a Espana: ETAP 13 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bartosz Rainka

lekkoatletyka
00:30 Diamentowa Liga, Zurych, Szwajcaria: ZAWODY premiera.200
polsat-sport-hd.120

piłka ręczna mężczyzn
20:25 Liga ASOBAL – 1. kolejka: F.C. BARCELONA LASSA – HELVETIA ANAITASUNA na żywo
Sportklub

poker
23:30 Premier League Poker: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
20:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: ZAPOWIEDŹ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk

rzutki
17:00 Magazyn WORLD CUP OF DARTS 2014 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
05:00 
Puchar Świata: DOMINIKANA – CHINY na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

05:00 
Puchar Świata: ARGENTYNA – PERU na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula

08:00
 
Puchar Świata: ROSJA – USA na-żywo
Polsat Sport NewsNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport News: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

08:00 Puchar Świata: KUBA – SERBIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula – Tomasz Wojtowicz

11:30 
Puchar Świata: KENIA – KOREA POŁUDNIOWA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera

12:10 
Puchar Świata: JAPONIA – ALGIERIA na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

sporty ekstremalne
20:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

tenis
01:00 Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HD


01:00 US Open, New York, USA – 2.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

01:15 US Open, New York, USA – 2.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD


03:00 
US Open, New York, USA – 2.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

05:00 
Magazyn US BREAKFAST premiera.200
Eurosport HD

05:30 
US Open, New York, USA – 2.runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport HD

17:00 
US Open, New York, USA – 3.runda: BENOIT PAIRE – TOMMY ROBREDO na-żywo
Eurosport 2 HD

18:00
 US Open, New York, USA – 3.runda: MARIN CILIC – MIKHAIL KUKUSHKIN  na-żywo
Eurosport HDEurosport DE


19:00 
US Open, New York, USA – 3.runda: EUGENIE BOUCHARD – DOMINIKA CIBULKOVA na-żywo
Eurosport 2 HD

19:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: BELINDA BENCIC – VENUS WILLIAMS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: JEREMY CHARDY – DAVID FERRER na-żywo
Eurosport 2 HD

21:00
Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

21:15 
US Open, New York, USA – 3.runda: NOVAK DJOKOVIC – ANDREAS SEPPI na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

22:00 
US Open, New York, USA – 3.runda: AGNIESZKA RADWAŃSKA – MADISON KEYS na-żywo
Eurosport 2 HD

23:00 
US Open, New York, USA – 3.runda: MILOS RAONIC – FELICIANO LOPEZ na-żywo
Eurosport HD Eurosport DE

wioślarstwo
10:35 Mistrzostwa Świata, Aiguebelette-le-Lac, Francja: FINAŁY na-żywo
*(od 11:45 w polskim Eurosporcie)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DERai sport 2ČT Sport
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski (z Aiguebelette-le-Lac)
Komentarz w polskim Eurosporcie: 
Bogdan Chruścicki

wyścigi samochodowe
10:00 Formuła 1, Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport HDSport 1 GermanyRai sport 1
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

14:00
 Formuła 1, Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport HDSport 1 GermanyRai sport 2
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA