Sport w TV: piątek – 5 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej towarzyski w piłce ręcznej mężczyzn: POLSKA – ARGENTYNA 12:00 Mercedes-Benz Junior Cup, Sindelfingen, Niemcy: TURNIEJ HALOWY – DZIEŃ 1  17:30 Cup […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej towarzyski w piłce ręcznej mężczyzn: POLSKA – ARGENTYNA


12:00 Mercedes-Benz Junior Cup, Sindelfingen, Niemcy: TURNIEJ HALOWY – DZIEŃ 1 na żywo


17:30
Cup of Offentlichen Versicherungen, Oldenburg, Niemcy: TURNIEJ HALOWY na żywo


17:55 Serie A – 20. kolejka: CHIEVO WERONA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Chachowski

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Michał Kornacki

18:30
Magazyn COPA DEL REY premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:20 Magazyn FA CUP PREVIEW premiera.200
Ipla

20:40 Serie A – 20. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:50 FA Cup – 3. runda: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
FA Cup – 3. runda: MANCHESTER UNITED – DERBY COUNTY na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica


14:00 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


18:35 Extraliga – 37. kolejka: HC KOMETA BRNO – HC SKODA PILZNO na żywo


02:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


14:25 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: 500 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

15:45 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: 1500 M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski

20:50 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: 1500 M MĘŻCZYZN premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


16:45 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:55 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Nowiński

18:10
Mecz Towarzyski: NIEMCY – ISLANDIA na żywo


18:50 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: HISZPANIA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Pro D2 – 18. kolejka: SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE – RC VANNES na żywo
Eurosport Player

20:00 Pro D2 – 18. kolejka: BIARRITX OLYMPIQUE – US CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 18. kolejka: RC MASSY – GRENOBLE FC na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 18. kolejka: US NARBONNE – MONT DE MARSAN na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 18. kolejka: USON NEVERS RUGBY – AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 18. kolejka: US DAX – AVIRON BAYONNAIS na żywo
Eurosport Player

20:30
Pro D2 – 18. kolejka: USAP PERPIGNAN – AS HERAULT BEZIERS na żywo
Eurosport Player

20:35 Guinness Pro14 – 13. kolejka: EDINBURGH RUGBY – SOUTHERN KINGS na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 13. kolejka: SCARLETS RUGBY – NEWPORT GWENT DRAGONS na żywo
Eurosport Player


18:00 PlusLiga – 16. kolejka: TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur


16:30
Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: WSTĘP DO KWALIFIKACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00
Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:15 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200


02:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: MICHAEL MMOH – ALEX DE MINAUR na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00
Hopman Cup – grupa A: BELGIA – KANADA na żywo
Eurosport Player

04:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: NICK KYRGIOS – OLEKSANDR DOŁHOPOLOWna żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

06:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – ALIAKSANDRA SASNOWICZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – 1/2 finału: SIMONA HALEP – IRINA BEGU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

09:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – 1/2 finału: MARIA SZARAPOWA – KATERINA SINIAKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: GRIGOR DIMITROW – KYLE EDMUND na żywo
Eurosport PlayerIpla

10:30
Hopman Cup – grupa A: AUSTRALIA – NIEMCY na żywo
*(od 12:00 także w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

12:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: ELINA SWITOLINA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 ATP World Tour, Pune, Indie – 1/2 finału: MARIN CILIC – GILLES SIMON na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

15:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/4 finału: GUIDO PELLA – ANDRIEJ RUBLOW na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 ATP World Tour, Pune, Indie – 1/2 finału: BENOIT PAIRE – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak


22:00 Magazyn NEW JAPAN WRESTLING premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny