Sport w TV: piątek – 8 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK 16:30 Magazyn LIGA EUROPY UEFA  17:30 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK


16:30 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Piotr Domagała

18:25 2. Bundesliga – 17. kolejka: EINTRACHT BRUNSZWIK – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko

20:20
Bundesliga – 15. kolejka: VFB STUTTGART – BAYER LEVERKUSEN na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Bartosz Gleń – Leszek Orłowski

20:25
 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Cezary Olbrycht – Kamil Kosowski (z Zabrza)

20:40
Championship – 21. kolejka: SHEFFIELD UNITED – BRISTOL CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 
La Liga Santander – 15. kolejka: CD ALAVES – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko


23:15 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk


11:20 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:00 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


15:40 Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Kobiet: WŁOCHY – CZECHY na żywo


02:25 NFL – 14. kolejka: ATLANTA FALCONS – NEW ORLEANS SAINTS na żywo
Ipla


09:30 PGA European Tour – Joburgh Open: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

13:00 PGA European Tour – Joburgh Open: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

18:30 Golf American Century Championship: ODCINEK 1 premiera.200


19:30
PGA Tour – QBE Shootout, Naples, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 29. kolejka: HC VITKOVICE RIDERA – HC SPARTA PRAGA na żywo


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


11:00 
ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

12:10 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Sobczyński


20:30 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


09:45 Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria:  SUPERKOMBINACJA – SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45 Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: SUPERKOMBINACJA – SLALOM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:30 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: HALFPIPE na żywo
Eurosport Player


11:50 Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: JAPONIA – TUNEZJA na żywo
sport.tvp.pl

13:30 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:50 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Dębowski (z Bietigheim-Bissingen)

13:50 
Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy – grupa D: CHINY – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl

13:50 
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: ANGOLA – PARAGWAJ na żywo
sport.tvp.pl

17:35 
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: BRAZYLIA – CZARNOGÓRA na żywo
sport.tvp.pl

17:35 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: CZECHY – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Dębowski (z Bietigheim-Bissingen)

17:50
 Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: FRANCJA – RUMUNIA na żywo
sport.tvp.pl

17:50 
Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy – grupa D: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
sport.tvp.pl

20:05 
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: NORWEGIA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Dębowski (z Bietigheim-Bissingen)

20:20 
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: DANIA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: HISZPANIA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl


19:30
 Magazyn PGNIG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński, Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny


20:00 Pro D2 – 15. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – RC NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 15. kolejka: UC CARCASSONNE – US DAX na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 15. kolejka: GRENOBLE FC – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE  na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 15. kolejka: STADE MONTOIS – RC NEVERS na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 15. kolejka: RC VANNES – AURILLAC RUGBY  na żywo
Eurosport Player

20:30
Pro D2 – 15. kolejka: USAP PERPIGNAN – RC MASSY na żywo
Eurosport Player


15:55 Serie A1 – 9. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

Komentarz w nSport+: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka


18:00 Plusliga – 13. kolejka: ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – CURPUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

18:15 Serie A1 – 11. kolejka: BCC CASTELLANA GROTTE – BIOSI INDEXA SORA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


13:55 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


15:35
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


11:45 Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: WSTĘP DO KWALIFIKACJI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:00 
Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Enfusion Live 58: TURNIEJ WAGI PÓŁŚREDNIEJ na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Daniel Dziubicki


16:30
Enfusion Live 58: WALKI FINAŁOWE TURNIEJU na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Daniel Dziubicki


19:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Bratysława, Słowacja – 1/2 Finału: CZECHY – SZWECJA na żywo


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35
 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam