Sport w TV: poniedziałek – 11 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE 1/8 FINAŁU 11:30 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE 12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE 1/8 FINAŁU


11:30 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE 1/8 FINAŁU na żywo
CANAL+ Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Canal+ Sport i nSport+: Bartosz Gleń

13:00 Liga Europy UEFA: LOSOWANIE 1/16 FINAŁU na żywo
CANAL+ Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Canal+ Sport i nSport+: Piotr Domagała

13:45 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55
Bundesliga Kobiet – 10. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

18:55 Serie A – 16. kolejka: GENOA CFC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

19:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

19:10 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Frankowski, Paulina Bojarska

20:00 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

20:15
Regionalliga Nord – 20. kolejka: VFB LUBECK – VFL WOLFSBURG II na żywo


20:30
2.Bundesliga – 17. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC NURNBERG na żywo


20:35
Serie C – grupa A, 18. kolejka: PIACENZA CALCIO – SS ROBUR SIENA na żywo


20:55 La Liga Santander – 15. kolejka: RCD ESPANYOL – GIRONA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Serie A – 16. kolejka: SS LAZIO – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

21:00
Championship – 21. kolejka: FC READING – CARDIFF CITY na żywo
Ipla

21:30
Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:00
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


22:15 Ekstraklasa: 1. MECZ 7. KOLEJKI premiera.200


22:00
Z archiwum boksu: MUHAMMAD ALI – GEORGE CHUVALO premiera.200
Polsat Sport HDIpla


02:25 NFL – 14. kolejka: PITTSBURGH STEELERS – BALTIMORE RAVENS na żywo
Ipla


18:45 Rolex Grand Slam, Genewa, Szwajcaria: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Puchar Świata, Chile: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: ANADOLU EFES – SAKARYA BUYUKSEHIR BASKETBALL na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


11:20 Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – mecz o 19. miejsce: ANGOLA – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl

13:50
Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – mecz o 17. miejsce: POLSKA – BRAZYLIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Jacek Laskowski (z Lipska)

17:20
Mistrzostwa Świata, Magdeburg, Niemcy – 1/8 finału: ROSJA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:20
Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – 1/8 finału: RUMUNIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl


20:20 Mistrzostwa Świata, Magdeburg, Niemcy – 1/8 finału: JAPONIA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – 1/8 finału: HISZPANIA – NORWEGIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGI premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Bandych, Łukasz Lasia, Piotr Karpiński


20:30
Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka: POLI BUDOWLANI TORUŃ – KSZO OSTROWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:45
Scottish Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Scottish Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


13:00 Mistrzostwa Świata, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player


13:45 Magazyn MAGAZYN TRIATHLONOWY premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


19:00 Tipsport Superliga – 16. kolejka: TATRAN STRESOVICE – FBC PULLO TRADE CESKA LIPA na żywo

inne
16:30 Magazyn ZWARCIE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny