Sport w TV: poniedziałek – 13 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mecz Towarzyski: POLSKA – MEKSYK 18:45 Mecz Towarzyski: STUDIO  *(od 20:20 w TVP 1 HD) Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Sebastian […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mecz Towarzyski: POLSKA – MEKSYK


18:45 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
*(od 20:20 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Sebastian Mila (z Gdańska)
Studio analiz: Maciej Iwański – Piotr Nowak (z Gdańska)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Rafał Patyra, Mariusz Jankowski, 
Rodrigo Oswald Pereira

19:00 Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Adrian Paluchowski, Artur Derbin
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Paweł Ślęzak

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: WŁOCHY – SZWECJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Cezary Kowalski – Marcin Lepa

20:40 Mecz Towarzyski: POLSKA – MEKSYK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Gdańska)

22:40 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Sebastian Mila (z Gdańska)
Studio analiz: Maciej Iwański – Piotr Nowak (z Gdańska)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Rafał Patyra, Mariusz Jankowski, Rodrigo Oswald Pereira

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla


02:25 National Football League – 10. kolejka: DENVER BRONCOS – NEW ENGLAND PATRIOTS na żywo
Ipla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:10
NBL – 8. kolejka: USK PRAGA – SLUNETA USTI NAD LABEM na żywo


21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński, Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia


19:30 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 20:00 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Kacper Merk


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – TREFL PROXIMA KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla


02:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

07:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


14:45 ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: DOMINIC THIEMGRIGOR DIMITROV na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Katarzyna Nowak

20:45
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

21:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: RAFAEL NADAL – DAVID GOFFIN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


17:50 Tipsport Superliga – 11. kolejka: FBC LIBEREC – HU-FA PANTHERS OTROKOVICE na żywo

inne
18:00 Magazyn ZWARCIE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM  na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny