Sport w TV: poniedziałek – 15 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 23. kolejka: MANCHESTER UNITED – STOKE CITY 17:00 Magazyn 4-4-2  17:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA 17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa C: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 23. kolejka: MANCHESTER UNITED – STOKE CITY


17:00 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00
Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

17:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa C: LIBIA – GWINEA RÓWNIKOWA na żywo


18:00
 Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla

18:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla

20:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa C: NIGERIA – RWANDA na żywo


20:55
 Premier League – 23. kolejka: MANCHESTER UNITED – STOKE CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:55 
La Liga Santander – 19. kolejka: REAL BETIS – CD LEGANES na żywo
Ipla

22:00
Florida Cup: FLUMINENSE FC – SC BARCELONA na żywo
Ipla

22:00
Primeira Liga – 18. kolejka: GD ESTORIL PRAIA – FC PORTO na żywo


23:00 Eleague Major Boston 2018: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo


20:00 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, Hawaje: FINAŁ na żywo
Ipla


17:00
NBL – 17. kolejka: BK JIP PARDUBICE – BM ARMEX DECIN na żywo


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:30
NBA – MLK Day: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Łopaciński
Reporter: Żelisław Żyżyński

19:30
NBA – MLK Day: WASHINGTON WIZARDS – MILWAUCKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radek (z Waszyngtonu)

22:45 
NBA – MLK Day: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Łopaciński
Reporter: Żelisław Żyżyński

23:30
NBA – MLK Day: MEMPHIS GRIZZLIES – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman


18:15 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa C: SŁOWENIA – NIEMCY na żywo
sport.tvp.pl

18:15 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa D: WĘGRY – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Tomasz Jasina – Artur Siódmiak

20:25 
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa C: CZARNOGÓRA – MACEDONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Tomasz Jasina – Artur Siódmiak

20:25 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa D: CZECHY – DANIA
sport.tvp.pl


23:30 Rajd Dakar: ETAP 9 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 13. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:05
Extraliga – 13. kolejka: TJ OSTRAVA – VK UP OLOMOUC na żywo


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:15 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MONICA NICULESCU – MONA BARTHEL na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – FRANCESKA SCHIAVONE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: SLOANE STEPHENS – SHUAI ZHANG na żywo
Eurosport PlayerIpla

02:30
 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: VENUS WILLIAMS – BELINDA BENCIĆ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DAVID FERRER – ANDRIEJ RUBLOW na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: JENIFFER BRADY – MAGDA LINETTE na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MATTHEW EBDEN – JOHN ISNER na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda:  VASEK POSPISIL – MARIN CILIC na żywo
*(o 15:15 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: GRIGOR DIMITROV – DENNIS NOVAK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: CARLA SUAREZ-NAVARRO – MAGDALENA FRĘCH na żywo
Eurosport PlayerIpla

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: RAFAL NADAL – VICOTR ESTRELLA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MIHAELA BUZARNESCU – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DARIA GAVRILOVA – IRINA FALCONI na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: KEVIN KING – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport PlayerIpla

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: TIMEA BABOS – COCO VANDEWEGHE premiera.200
Ipla

13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: SOFIA KENIN – JULIA GOERGES premiera.200
Ipla

14:00
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: NICK KYRGIOS – ROGERIO DUTRA DA SILVA premiera.200
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam