Sport w TV: poniedziałek – 23 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:25 Major League Soccer – 1/2 finału: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:25
Major League Soccer – 1/2 finału: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS na żywo
Eurosport 1 HD

15:30
Magazyn SKY BET CHAMPIONSHIP premiera.200
Eleven

17:00
Magazyn LIGA BBVA premiera.200
Eleven

17:55
Ekstraklasa – 16. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK na-żywo

Eurosport 2 HD

18:00
Magazyn LIGUE 1 premiera.200
Eleven

19:00
Magazyn SERIE A premiera.200
Eleven

19:55
2. Bundesliga – 16. kolejka: FC NORYMBERGA – EINTRACHT BRUNSZWIK na-żywo

Eurosport 2 HD 

20:00
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Redakcja: Piotr Przybysz


20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
nSport+ HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Świerczewski


20:15 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


20:25 
Liga BBVA – 12. kolejka: GETAFE CF – RAYO VALLECANO na żywo
Eleven


20:55
Premier League – 13. kolejka: CRYSTAL PALACE – SUNDERLAND AFC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

21:00
Magazyn MAGAZYN 1. LIGI premiera.200
Polsat Sport News
Redakcja: Leszek Bartnicki, Mateusz Majak

22:30 
Premier League – 13. kolejka: CHELSEA FC – NORWICH CITY premiera.200
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

curling
15:00
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania – faza grupowa kobiet: SZWECJA – DANIA na żywo
Eurosport 1 HD

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 11. kolejka: CINCINNATI BENGALS – ARIZONA CARDINALS na-żywo
Eleven Sports

futsal
19:25 Futsal Ekstraklasa – 10. kolejka: AZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI KATOWICE – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo
Orange sport

koszykówka
17:30
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
18:00
Magazyn ONE DEVOTION premiera.200
CANAL+ Sport HD


20:25
Tauron Basket Liga – 7. kolejka: POLFAMREX KUTNO – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport HD

20:40 Lega A – 7. kolejka: VANOLI CREMONA – GIORGIO TESI GROUP PISTOIA na żywo
Eleven Sports

podnoszenie ciężarów
00:30 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 62kg MĘŻCZYŹNI na-żywo
Eurosport 2 HD

22:00
Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 58kg KOBIETY 
na-żywo

siatkówka kobiet
18:00 OrlenLiga – 8. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO na-żywo
Polsat Sport HD

sporty walki
20:00
Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport News

21:00
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo
Iplapolsatsport.pl

inne
20:00 Magazyn CWANY GAPA premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA