Sport w TV: poniedziałek – 29 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ENEA PTPS PIŁA 13:45 Copa del Rey – 1/4 Finału: FC BARCELONA – RCD ESPANYOL  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ENEA PTPS PIŁA


13:45 
Copa del Rey – 1/4 Finału: FC BARCELONA – RCD ESPANYOL premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

16:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla


16:25 
Magazyn BARCA Tpremiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski

17:00
 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla

18:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:00
 
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla

20:00
 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

20:25 
2.Bundesliga – 20. kolejka: VFL BOCHUM – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla

20:40
Serie C – grupa C, 23. kolejka: CALCIO CATANIA – VIRTUS FRANCAVILLA na żywo


20:55 
La Liga Santander – 21. kolejka: CELTA VIGO – REAL BETIS na żywo
Ipla

22:00
Primeira Liga – 20. kolejka: CF OS BELENENSES – SL BENFICA na żywo


18:00 Mistrzostwa Polski 8-bil – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200


02:25 National Football League – Pro Bowl 2018: NFC – AFC na żywo
Ipla


21:00 Six-Day, Berlin, Niemcu: DZIEŃ 5  na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 Magazyn BASKET+ EXTRA premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:10
NBL – 19. kolejka: BK JIP PARDUBICE – BK OPAVA na żywo


21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński, Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia


20:30 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:30 Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 China Open, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


21:15 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200


20:00 Australian Open, Melbourne, Australia: BEST OF premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:15 Mistrzostwa Świata w Ping-Pong, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA premiera.200

Komentarz: Radosław Gielo – Zbigniew Leszczyński

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

18:40
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD 

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam