Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KWALIFIKACJE
15:55 Sky Bet Championship – 26. kolejka: SWANSEA CITY – FULHAM FC
Komentarz: Marcin Grzywacz – Filip Kapica
18:00 Magazyn HOLA LA LIGA
Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała – Cezary Wilk, Leszek Orłowski
18:25 Premier League – 21. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
18:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: VILLARREAL CF – LEVANTE UD
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Adrian Gątarek
20:30 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE
*(o 21:30 dogrywka)
Studio: Andrzej Twarowski – Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski
20:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: CA OSASUNA – ATHLETIC BILBAO
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Lipiński
21:05 Puchar Francji – 1/16 finału: VANNES OC – PARIS SAINT-GERMAIN
Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Kalita
21:10 LaLiga Santander – 19. kolejka: CADÍZ CF – SEVILLA FC
Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda
12:30 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET
Komentarz w Metro/Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Justyna Kowalczyk-Tekieli
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf
14:40 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN
*(o 18:15 w Eurosporcie 1)
Komentarz: Paweł Ulbrych
21:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 16
Komentarz w TVP Sport: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Jakub Spychała
01:05 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – CALGARY FLAMES
12:00 Magazyn NHL ON THE FLY
17:20 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ – ASSECO ARKA GDYNIA
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć
17:45 Magazyn BASKET+
Redakcja: Dominik Woźniak
19:00 Magazyn DAKAR RAPORT
Studio: Kuba Ostrowski – Grzegorz Laskowski
Reporter: Kacper Jeneralski
19:40 Rajd Dakar – 2. etap: KRONIKA
Redakcja: Przemysław Kwiatkowski
Reporter: Kacper Jeneralski
20:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO
Studio: Aldona Marciniak – Andrzej Borowczyk, Sławomir Szymczak
21:00 Rajd Dakar – 2. etap: PODSUMOWANIE ETAPU
Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
17:30 PlusLiga – 14. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga (z Warszawy)
20:30 PlusLiga – 14. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – LUK LUBLIN
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Jastrzębia Zdroju)
11:45 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO
*(również o 13:15 oraz 14:45)
Studio: Paweł Kuwik – Jakub Pieczatowski, Jakub Kot
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela
13:30 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KWALIFIKACJE
Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Mateusz Stóf
18:00 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI
Redakcja: Kacper Merk (z Innsbrucka)
20:00 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI
Redakcja: Kacper Merk (z Innsbrucka)
00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa D: POLSKA – GRUZJA
Komentarz: Dawid Olejniczak
00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa A: NORWEGIA – HISZPANIA
Komentarz: Tomasz Lorek
01:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: TAMARA ZIDANŠEK – MARIA SAKKARI
Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka
03:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: JELENA RYBAKINA – STORM SANDERS
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Adam Molenda
07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa A: SERBIA – CHILE
Komentarz: Tomasz Tomaszewski
07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa D: GRECJA – ARGENTYNA
Komentarz: Katarzyna Nowak
09:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: PRISCILLA HON – PETRA KVITOVÁ
Komentarz: Maciej Zaręba – Dawid Celt
18:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
*(również o 19:55)
19:25 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:45 Magazyn SPORT
20:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
23:00 Magazyn NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
17:20 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ – ASSECO ARKA GDYNIA
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć
21:30 Liga ACB – 16. kolejka: VALENCIA BASKET – HERBALIFE GRAN CANARIA
Mecz odwołany przez COVID-19.