Sport w TV: poniedziałek – 30 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE 10:00 Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA PŁOCK  12:15 Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: CRACOVIA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE


10:00 Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA PŁOCK premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: CRACOVIA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:00 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

17:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla


17:30 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55
Bundesliga Kobiet – 6. kolejka: TURBINE POTSDAM – FFC FRANKFURT na żywo


18:00 Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla


19:00
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:15 Magazyn  4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:15
Regionalliga Sudwest – 17. kolejka: WORMATIA WORMS – SV ELVERSBERG na żywo


20:25
2.Bundesliga – 12. kolejka: VFL BOCHUM – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:30 
Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Szymon Rojek – Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Tomasz Mikołajko
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Marcin Feddek

20:40
Serie A – 11. kolejka: HELLAS WERONA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40
Serie C – grupa C, 11. kolejka: US LECCE – COSENZA CALCIO na żywo


20:55 
Premier League – 10. kolejka: BURNELY FC – NEWCASTLE UNITED  na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

22:30 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki

23:10 
Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Redakcja: Piotr Przybysz


02:25 National Football League – 8. kolejka: DETROIT LIONS – PITTSBURGH STEELERS  na żywo
Ipla


20:00 Futsal Ekstraklasa – 5. kolejka: AZS KATOWICE – AZS GDAŃSK na żywo


06:00 Tour of Hainan: ETAP 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 4. kolejka: ANADOLU EFES – DEMIR INSSAT BUYUKCEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński


17:50 Extraliga – 3. kolejka: VK AGEL PROSTEJOV – TJ OSTRAWA na żywo


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka: KSZO OSTROWIEC – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla


07:30 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30
 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
20:30 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

21:15
RXF: TOLEA CIUMAC – ??? na żywo
Fightklub


10:00 World Series – Qatar Classic: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

13:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

19:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo
Ipla

21:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo
Ipla


20:05 Tipsport Superliga – 10. kolejka: ITELLIGENCE BULLDOGS BRNO – FLORBAL USTI na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM  na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam