Sport w TV: sobota – 1 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK  Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Mariusz Wróblewski 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK 

Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk
Reporter: Mariusz Wróblewski


11:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:00 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Czesław Michniewicz, Michał Sadomski, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk

12:55
La Liga Santander – 14. kolejka: CELTA VIGO – SD HUESCA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

12:55
2.Bundesliga – 15. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:25 
Championship – 20. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – LEEDS UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:50
 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Głogowa)
Reporter: Grzegorz Milko


14:55
Serie A – 14. kolejka: SPAL 2013 – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:00 
Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Głogowa)

15:00
Bundesliga – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Maciej Klimek, Filip Surma

15:20
Bundesliga – 13. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – SC FREIBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

15:25
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WISŁA PŁOCK – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:25 
Bundesliga – 13. kolejka: WERDER BREMA – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
 Bundesliga – 13. kolejka: HANNOVER 96 – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

15:55 
Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER CITY – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:10 
La Liga Santander – 14. kolejka: REAL VALLADOLID – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00
1.Liga – 17. kolejka: 1 FC SLOVACKO – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:30 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40
 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)

17:55
Serie A – 14. kolejka: ACF FIORENTINA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:25 
Bundesliga – 13. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

18:25 
Premier League – 14. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 
La Liga Santander – 14. kolejka: GETAFE CF – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

19:40
Eredivisie – 14. kolejka: AZ ALKMAAR – WILLEM II na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

19:50 
Mistrzostwa Świata Kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – mecz o 3 miejsceKANADA – NOWA ZELANDIA na żywo
Eurosport Player

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

20:00
La Liga Santander – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:25 
Serie A – 14. kolejka: UC SAMPDORIA – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 14. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

20:55
FA Cup – II runda: WREXHAM AFC – NEWPORT COUNTRY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

22:15 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Kamil Kosowski

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

22:50 
Mistrzostwa Świata Kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – Finał: MEKSYK – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina

23:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


08:30 BWF World Tour – VICTOR Korea Masters 2018: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 14:30)
Ipla


10:25 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: 10 KM ST. DOWOLNYM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner

12:00
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia:15 KM ST. DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


03:30 
PGA European Tour – Australian PGA Championship, Queensland, Australia: III RUNDA na żywo
*(od 04:45 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: III RUNDA na żywo
Ipla


01:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – NEW JERSEY DEVILS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Piotr Chłystek


19:55 Cavaliada Tour, Poznań: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska

20:00 Cavaliada Tour, Poznań: HALOWY PUCHAR POLSKI WE WKKW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)

20:25 Cavaliada Tour, Poznań: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska

20:30
Cavaliada Tour, Poznań: SPEED AND MUSIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)


17:55
Puchar Świata, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo



09:15
 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 5 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


02:00 NBA: SAN ANTONIO SPURS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

23:00 NBA: NEW YORK KNICKS – MILWAUKEE BUCKS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


18:45 
Puchar Świata, Beaver Creek, USA: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:30 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:00 Mistrzostwa Europy,Montbéliard, Francja – grupa C: WĘGRY – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl


15:00 
Mistrzostwa Europy, Brest, Francja – grupa D: NORWEGIA – NIEMCY na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Mistrzostwa Europy, Montbéliard, Francja – grupa C: HISZPANIA – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Wojciech Nowiński

18:00 
Mistrzostwa Europy, Brest, Francja – grupa D: RUMUNIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl


17:25 Liga Mistrzów EHF – grupa A: HC VARDAR – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata: GALA W SYDNEY 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Cezary Gutowski

18:15
56. Rajd Barbórki: KRYTERIUM ASÓW NA KAROWEJ na żywo

Komentarz: Borys Czyżewski – Tomasz Czopik (z Warszawy)
Studio: Adam Kornacki (z Warszawy)
Reporterzy: Grzegorz Duda, Patryk Mikiciuk


17:00 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Częstochowa – 1/2 Finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Częstochowy)

20:00 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Częstochowa – 1/2 Finału: FAKIEŁ NOWY URENGOJ – TRENTINO VOLLEY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Częstochowy)

22:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:05
 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO na żywo
*(od 15:15 w Eurosport 1 HD, od 15:30 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot, Dominik Formela, Sebastian Mila
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Michał Regulski


15:45 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny

17:20 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS KOBIET na żywo


14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 2. RUNDA na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:45 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 2. RUNDA na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:00 The Ultimate Fighter Finale 28: KAMARU USMAN – RAFAEL DOS ANJOS na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

19:00
KSW 46, Gliwice: MAMED KHALIDOV – TOMASZ NARKUN na żywo
Ipla


11:15 Bahrain GT Festival, Bahrajn: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30 
Bahrain GT Festival, Bahrajn: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam