Sport w TV: sobota – 1 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  Studio: Filip […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTna żywo

Studio: Filip Surma

13:00 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN premiera.200

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski 
Reporter: Adam Westfal

13:00 
2. Bundesliga – 4. kolejka: DYNAMO DRESDEN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

13:25 Premier League – 4. kolejka: LEICESTER CITY – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:10 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Żelisław Żyżyński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: ARKA GDYNIA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

15:25 
Bundesliga – 2. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
 
Bundesliga – 2. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 2. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – SC FREIBURG na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

15:30
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma

15:55
 Premier League – 4. kolejka: CHELSEA FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:30 
Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober (z Łodzi)
Reporter: Paweł Ślęzak

16:40 
Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – BYTOVIA BYTÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober (z Łodzi)

17:30
Bundesliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Wrocławia)

17:55 
Serie A – 3. kolejka: BOLOGNA FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma

18:25 Premier League – 4. kolejka: MANCHESTER CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 La Liga Santander – 3. kolejka: CELTA VIGO – ATLÉTICO MADRYT na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki

18:25
Bundesliga – 2. kolejka: VFB STUTTGART – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

18:30 
Championship – 5. kolejka: MILLWALL FC – SWANSEA CITY na żywo
Ipla

19:40 
Eredivisie – 4. kolejka: PSV EINDHOVEN – WILLEM II na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:05 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Poznania)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma

20:30
Serie A – 3. kolejka: PARMA CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

20:40 La Liga Santander – 3. kolejka: REAL MADRYT – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

21:00
1. Liga – 7. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC VIKTORIA PILZNO premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

21:50 
Major League Soccer – 27. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – SPORTING KANSAS CITY na żywo


22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:30
 
Serie A – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00
1. Liga – 7. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – FC BANIK OSTRAWA premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

23:30 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


15:00 BWF World Tour, Barcelona, Hiszpania: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

18:00 BWF World Tour, Barcelona, Hiszpania: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

19:07 
BWF World Tour, Barcelona, Hiszpania: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla


12:30 
PGA European Tour – Made In Denmark, Aarhus, Dania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Dell Technologies Championship, Norton, USA: II RUNDA na żywo


14:30 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Drużynowe Mistrzostwa Polski, Inowrocław: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


09:45 Mistrzostwa Europy, Legnica: FINAŁY na żywo
Eurosport Player

14:10 Mistrzostwa Europy, Legnica: FINAŁY DRUŻYNOWE  premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: FINAŁ na żywo
Ipla


13:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/4 FINAŁU na żywo
Ipla


12:00 Dew Tour: SUMMER SERIES 2018 premiera.200

Redakcja: Michał Łopaciński


22:00 Cage Warriors 96: PADDY PIMBLETT – SOREN BAK na żywo
Ipla


01:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:15 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

17:30 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:15 Pingpongowy PGE Narodowy, Warszawa: ZAWODY na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Piotr Dębowski – Stefan Dryszel

11:30 Pingpongowy PGE Narodowy, Warszawa: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Stefan Dryszel


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

14:45 
Blancpain GT Series, Budapeszt, Węgry: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla


15:30 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:45 Mecz Towarzyski: POLSKA – RESZTA ŚWIATA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
09:10 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(również o 10:30 i 13:35)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:25
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam