Sport w TV: sobota – 11 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 32. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC 03:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa B: SEATTLE SOUNDERS FC – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 32. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC


03:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa B: SEATTLE SOUNDERS FC – SAN JOSE EARTHQUAKES 
Ipla

11:10 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Adam Kotleszka – Michał Adamczewski, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek, Maciej Wąsowski

12:30 
Fortuna 1. Liga – 31. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adam Zakrzewski

13:25 Premier League – 35. kolejka: NORWICH CITY FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25
Premier League – 35. kolejka: WATFORD FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Adam Westfal, Maciej Klimek

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 35. kolejka: ARKA GDYNIA – ŁKS ŁÓDŹ
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn

15:00 Fortuna 1. Liga – 31. kolejka: GKS TYCHY – PUSZCZA NIEPOŁOMICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:55 Premier League – 35. kolejka: LIVERPOOL FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 LaLiga Santander – 36. kolejka: CA OSASUNA – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski

17:00 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:20 w TVP Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Studio w Canal+: ??? – ???
Studio w TVP Sport: Sylwia Dekiert – Robert Podoliński, Sebastian Mila
Reporterzy w Canal+: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński
Reporter w TVP Sport: Kacper Tomczyk

17:10 Serie A – 32. kolejka: SS LAZIO – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w TVP 1: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow

17:30 Fortuna 1. Liga – 31. kolejka: STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 Eliteserien – 7. kolejka: FK HAUGESUND – MOLDE FK 


18:10 2. Bundesliga – mecz barażowy: FC INGOLSTADT 04 – FC NORYMBERGA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

18:25 Premier League – 35. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

19:10 LaLiga Santander – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk

19:25 LaLiga Santander – 36. kolejka: REAL VALLADOLID – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:25 Serie A – 32. kolejka: BRESCIA CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

19:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Radosław Majdan
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

19:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 35. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Radosław Majdan

20:25 Eliteserien – 7. kolejka: ROSENBORG BK – STROMSGODSET IF 
Ipla

20:55 Premier League – 35. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

21:15 Tipico Bundesliga – Liga Europy, finał: AUSTRIA WIEDEŃ – TSV PROLACTAL HARTBERG 

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda

21:25 Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

21:40 Serie A – 32. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

21:55 LaLiga Santander – 36. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


15:00 Wirtualne Tour de France, Francja: ETAP 3 na żywo
Ipla


21:00 PGA Tour – Workday Charity Open, Dublin, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


23:30 NBA Classic Games: PHOENIX SUNS – BOSTON CELTICS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz


20:00 KSW 53, Warszawa: MATEUSZ GAMROT – NORMAN PARKE na żywo 
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski

00:00 (sob/nd) UFC 251, Abu Zabi, ZEA: KAMARU USMAN – JORGE MASVIDAL na żywo 
Polsat Sport HDIpla


11:30 Thiem’s 7, Kitzbuhel, Austria: MECZE O 3. MIEJSCE na żywo
Ipla

13:30 Thiem’s 7, Kitzbuhel, Austria: MECZE FINAŁOWY na żywo
Ipla

17:00 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 9 
*(do 19:30)
Ipla


02:00 NASCAR Xfinity Series, Sparta, USA:WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla



16:15 eWinner 1. liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: ??? – Sławomir Kryjom (z Gdańska)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 eWinner 1. liga – 1. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Rafał Dankiewicz (z Gdańska)

19:00 eWinner 1. liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Robert Kościecha (z Torunia)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 eWinner 1. liga – 1. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Torunia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki