Sport w TV: sobota – 11 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 6 – SESJA WIECZORNA 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Glamowski, Adam Zakrzewski 12:55 2.Bundesliga – 2. kolejka: MSV […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 6 – SESJA WIECZORNA


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Adam Zakrzewski

12:55 
2.Bundesliga – 2. kolejka: MSV DUISBURG – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 1. kolejka: NEWCASTLE UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:25 
2.Bundesliga – 2. kolejka: DSC ARMINIA BIELEFELD – SG DYNAMO DRESDEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:30
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: LECHIA GDAŃSK – MIEDŹ LEGNICA premiera.200

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporter: Bartek Ignacik

15:55 Premier League – 1. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 Championship – 2. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – SHEFFIELD UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

16:55
Tipico Bundesliga – 2. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

17:30
 
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia Zdroju)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia Zdroju)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25
 Premier League – 1. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
 Championship – 2. kolejka: DERBY COUNTRY – LEEDS UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25
Eredivisie – 1. kolejka: AFC AJAX – HERACLES ALMELO na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Tomasz Lipiński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ARKA GDYNIA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40 
Eredivisie – 1. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

21:00 
International Champions Cup: ATLETICO MADRYT – INTER MEDIOLAN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Tomasz Wieszczycki

23:50
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


13:45 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: FINAŁ DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:40 w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut
Komentarz w TVP: Andrzej Zdzieszyński


13:00 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 4 na żywo


20:00 
US PGA Championship, Saint Louis, USA: III RUNDA na żywo
*(od 21:00 w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


18:15 Global Champions Tour, Valkenswaard, Holandia: ZAWODY na żywo
*(o 23:05 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Marek Szewczyk, Marek Kaleta


11:00 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 11:30 w Eurosport 2 HD, od 12:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


22:00 Tour of Utah, USA: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski


09:00 Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 6 – SESJA PORANNA na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1 HD: Paweł Ulbrych – Robert Korzeniowski (z Berlina)
Reporter w Eurosporcie 1 HD: Kacper Merk
Komentarz w TVP: Hubert Malinowski – Grzegorz Sudoł (z Berlina)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski

20:00 Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 6 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 20:15 w TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1 HD: Marek Rudziński, Janusz Rozum (z Berlina)
Reporter w Eurosporcie 1 HD: Kacper Merk
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Berlina)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski


20:10 
Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: STUDIO na żywo


11:00 Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki

12:00
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki

13:00
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ O 3 MIEJSCE KOBIET na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki


14:00
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: FINAŁ KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki


15:30 Reportaż MISTRZOSTWA POLSKI PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ premiera.200
Polsat Sport HDIpla


11:55 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: 5KM – SZTAFETA MIESZANA na żywo


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Cezary Gutkowski


10:20 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: TRAMPOLINA 3M – KWALIFIKACJE KOBIET na żywo


16:30 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: PARY MIESZANE – WIEŻA 10M na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: TRAMPOLINA 3M – FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


18:00 Letnia Grand Prix, Courchevel, Francja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Ipla


07:55 Yushan World Open, Yushan, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

13:25 Yushan World Open, Yushan, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


14:30 Dew Tour: SUMMER SERIES 2018 premiera.200

Redakcja: Michał Łopaciński


12:00 M-1 Selection 28, Sankt Petersburg, Rosja: GALA na żywo
Ipla
Komentarz: Daniel Dziubicki


00:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/4 finału: ROBIN HAASE – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:30
WTA Tour, Montreal, Kanada – 1/4 Finału: SIMONA HALEP – CAROLINE GARCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

02:30
 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – MARIN CILIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:30
WTA Tour, Montreal, Kanada – 1/4 Finału: ELINA SVITOLINA – ELISE MERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak – Joanna Sakowicz

12:30 Warsaw Sports Group Open 2018: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00
WTA Tour, Montreal, Kanada – 1/2 Finału: SIMONA HALEP – ASHLEIGH BARTY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

21:00 
ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/2 finału: KEVIN ANDERSON – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:55
WTA Tour, Montreal, Kanada – 1/2 Finału: SLOANE STEPHENS – ELINA SVITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak


18:30 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport Player


09:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Austrii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Austrii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10
 
MotoGP – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Austrii:  SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


13:30 Mistrzostwa Świata, Aarhus, Dania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


16:00 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel
Reporterzy: Anita Mazur, Marcin Kuźbicki 


16:10 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – KS ROW RYBNIK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Skandynawii: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Bajerski (z Malilli)
Reporter: Łukasz Benz

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Skandynawii: ZAWODY na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Paweł Ruszkiewicz (z Malilli) 

inne
08:15 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także 0 14:30, 16:40 i 22:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Studio: Marcin Rams / Maciej Barszczak

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam