Sport w TV: sobota – 13 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: HOLANDIA – NIEMCY 00:30 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga D: BIAŁORUŚ – LUKSEMBURG  Komentarz: Robert […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: HOLANDIA – NIEMCY


00:30 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga D: BIAŁORUŚ – LUKSEMBURG 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Robert Zieliński

14:50 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga B: SŁOWACJA – CZECHY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:50 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z KATOWIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla

17:30 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kobylański
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński


17:50 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga D: GRUZJA – ANDORA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

17:50 
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga C: NORWEGIA – SŁOWENIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00
Major League Soccer – 33. kolejka: MINNESOTA UNITED – COLORADO RAPIDS na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:35 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Niedzielan

20:35
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga C: BUŁGARIA – CYPR na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

20:35
Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga B: IRLANDIA – DANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

22:50 Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kobylański
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

23:00
Major League Soccer – 33. kolejka: DC UNITED – FC DALLAS na żywo
Eurosport PlayerIpla

23:30 
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Dariusz Dziekanowski


21:00 World Boxing Super Series, Jekaterynburg, RPA: ANDREW TABITI – RUSLAN FAYER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


10:30 ESL Mistrzostwa Polski – League of Legends: PÓŁFINAŁY na żywo
sport.tvp.pl


22:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: ZAWODY na żywo
*(od 22:40 także w TVP Sport HD)
 sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Andrzej Zdzieszyński – Piotr Kulbicki


13:00 
PGA European Tour – Sky Sports British Masters, Surrey, Anglia: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
PGA Tour – CIMB Classic, Kuala Lumpur, Malezja: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

19:05 
NHL: NEW YORK RANGERS – EDMONTON OILERS na żywo
TVP Sport HD 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


11:00 Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 
Wyścig Dookoła Lombardii, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: AZS KOSZALIN – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 2. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJU – GALATASARAY


19:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski – Sebastian Chmara


14:55 EHF Liga Mistrzyń – grupa B: BREST BRETAGNE HANDBALL – ROSTOW NAD DONEM na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


15:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MIESZKOW BRZEŚĆ – FC BARCELONA LASSA na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport: Szymon Ratajczak – Tomasz Rosiński

17:25 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: MOTNPELLIER HB – TELEKOM VESZPREM na żywo
Ipla

18:15
PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Zabrza)
Reporter: Joanna Cedrych

18:25 
PGNiG Superliga – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Zabrza)

21:00 
DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – THW KIEL

Komentarz: Kamil Gapiński


13:00 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 6 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Łotwy: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:45 PlusLiga – 1. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


05:30 
WTA Tour, Tianjin, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

07:30 
WTA Tour, Tianjin, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

08:00 WTA Tour, Hongkong, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 
WTA Tour, Hongkong, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30 
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
 
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:00 
WTA Tour, Linz, Austria – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00
 
WTA Tour, Linz, Austria – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 Liga Mistrzyń – grupa D: SIARKA TARNOBRZEG – LZ LINZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Tarnobrzegu)
Reporter: Sylwia Michałowska


19:00 Liga Mistrzów, Zurych, Szwajcaria: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl


18:30 Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

inne
14:00 British Fast5 All Stars Championship, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:20
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00
 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam