Sport w TV: sobota – 14 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 00:00 Major League Soccer – 2. kolejka: HOUSTON DYNAMO – ORLANDO CITY  13:40 Premier League – 29. kolejka: CRYSTAL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
00:00 Major League Soccer – 2. kolejka: HOUSTON DYNAMO – ORLANDO CITY na żywo
Eurosport 2 HD

13:40 Premier League – 29. kolejka: CRYSTAL PALACE – QUEENS PARK RANGERS na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:55 Premier Liga – 19. kolejka: CSKA MOSKWA – FC MORDOVIA SARANSK  na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

13:55 3. Liga – 29. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HANSA ROSTOCK na żywo

WDR HD

13:55 3. Liga – 29. kolejka: HALLE – ENERGIE COTTBUS na żywo
MDR

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PODBESKIDZIE BIELSKO- BIAŁA na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: JAGIELLONA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ŁĘCZNA  na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Remigiusz Jezierski (z Białegostoku)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Grzegorz Milko


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Bundesliga – 25. kolejka: WERDER BREMA – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor


15:55 Premier League – 29. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55 Liga BBVA – 27. kolejka: RCD ESPANYOL  – ATLETICO MADRYT  na żywo

Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda

16:55 Ligue 1 – 29. kolejka: FC METZ – AC SAINT-ETIENNE na żywo
TV5 Monde Maghreb Orient

17:25 1. Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo

Orange sport

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

17:40 1. Liga – 20. kolejka: ARKA GDYNIA – STOMIL OLSZTYN na żywo
Orange sport

17:55 Liga BBVA – 27. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA na żywo
Canal+ Family 2 HDDuhok TV
Komentarz w Canal+ Family 2: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: ZAWISZA BYDGOSZCZ – LECH POZNAŃ na żywo

Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Bydgoszczy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal


18:25 Bundesliga – 25. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC KÖLN  na żywo

Eurosport 2 HDTRT Haber

18:25 Premier League – 29. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER CITY  na żywo

Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

19:55 Liga BBVA – 27. kolejka: RAYO VALLECANO – GRANADA CF na żywo
Idman TV

19:55 Primeira Liga – 25. kolejka: VITORIA SC – VITORIA SETUBAL na żywo

Sportklub

20:00 Synot Liga – 20. kolejka: FK BAUMIT JABLONEC – AC SPARTA PRAGA na żywo
CT Sport

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

21:55 Primeira Liga – 25. kolejka: CF OS BELENENSES – ESTROIL PRAIA na żywo

Sportklub

21:55 Liga BBVA – 27. kolejka: CELTA VIGO – ATHLETIC BILBAO na żywo
Idman TV

22:45 Magazyn LIGA+ na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

22:55 Major League Soccer – 2. kolejka: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport 2 HD

biathlon
16:20 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(od 16:30 w Eurosport)
Polsat Sport Extra HDEurosport HDEurosport DECT SportDas Erste HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

biegi narciarskie
14:30 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: 50 km MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

boks
17:00 World Series of Boxing – grupa B: ASTANA ARLANS KAZAKHSTAN – RAFAKO HUSSARS POLAND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Piotr Jagiełło

20:00
Gala, Lubin, Polska: MARIUSZ WACH – GBENGA OLUOKON na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport i Polsat Sport News)
Polsat Sport Extra HDpolsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Kostyra – Albert Sosnowski

00:00
sb/nd Gala, Ballerup, Dania: PATRICK NIELSEN – GEORGE TAHDOOAHNIPPAH premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Robert Małolepszy

golf
11:30 PGA European Tour, Tshwane Open, RPA: III RUNDA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

hokej na lodzie
18:20 Polska Hokej Liga – 1/2 Finału: MMKS PODHALE NOWY TARG – JKH GKS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Gabriel Samolej (z Nowego Targu)
Reporter: Anna Kozińska

jeździectwo
20:50 Cavaliada 2015, Warszawa, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert (z Warszawy)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

21:05 Cavaliada 2015, Warszawa, Polska: KONKURS SPEED & MUSIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Warszawy)

kombinacja norweska
09:30 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport 2 HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

12:00
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 15 KMna żywo

Eurosport HDEurosport DERai sport 1Das Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

kolarstwo szosowe
19:45 Wyścig Tirreno-Adriatico: ETAP 4 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

20:15
Wyścig Paryż – Nicea: ETAP 6 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

koszykówka mężczyzn
01:30 Liga NBA: DALLAS MAVERICKS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

00:00 sb/nd Liga NBA: WASHINGTON WIZARDS – SACRAMENTO KINGS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Marta Dydek

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 2Das Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Szafrański

10:30 
Puchar Świata, Are, Szwecja – slalom kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1Das Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Szafrański

12:45 
Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1Das Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Szafrański

13:30 
Puchar Świata, Are, Szwecja – slalom kobiet: II PRZEJAZD 
na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Szafrański

narciarstwo dowolne
11:00 Puchar Świata, Megeve, Francja: SKI CROSS KOBIET/MĘŻCZYZNna żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

piłka ręczna mężczyzn
17:00 Magazyn HANDBALL-BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub


17:55 VELUX EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: RK ZAGRZEB – KIF KOLDING na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Jarosław Cieślikowski

20:15
VELUX EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Płocka)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

20:45 VELUX EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – HC VARDAR na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis (z Płocka)

rugby
15:30 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka:
WALIA – IRLANDIA na żywo
BBC One HDFrance 2 HD
20:00  premiera.200
Canal+ Family 2 HD

18:00 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka:
ANGLIA – SZKOCJA na żywo
BBC One HDFrance 2 HD
22:00  premiera.200
Canal+ Family 2 HD

short-track
13:00 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN 1500M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella


13:40 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN 1500M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella

14:20 
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: ĆWIERĆFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN 500M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella


14:55 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN 500M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella


15:40 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN 500M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella

16:10 
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: PÓŁFINAŁY KOBIET 3000M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella

16:25 
Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN 5000M na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella

siatkówka kobiet
14:45 Puchar Polski – 1/2 Finału: IMPEL WROCŁAW – CHEMIK POLICE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

17:30 Puchar Polski – 1/2 Finału: PGE ATOM TREFL SOPOT – BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

siatkówka mężczyzn
17:30 Serie A1 – 23. kolejka: EXPRIVIA NELDIRITTO MOLFETTA – COPRA PIACENZA na żywo
Sportklub

20:00
Plusliga – 1/2 Finału: LOTOS TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

skoki narciarskie
10:45 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński

11:00
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HD
Eurosport DETVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

17:30 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński

18:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport HD
Eurosport DETVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

snowboard
12:30 Puchar Świata, Veysonnaz, Szwajcaria: CROSS KOBIET/MĘŻCZYZNna żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Igor Błachut

13:30 Puchar Świata, Szpindlerowy Młyn, Czechy: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport 2 HDCT Sport
Komentarz w Eurosport 2: Igor Błachut

sporty walki
21:00 King of Kings: IGNAS BARYSAS – PATRICK WIXTED na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Janisz – Piotr Onami

tenis
01:00 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: JERZY JANOWICZ – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
polsat-sport-hd.120

01:00 WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: CARLA SUAREZ NAVARRO – MONICA PUIG na żywo
Supertennis HD

03:00 WTA World Premier Indian Wells – 1. Runda: SERENA WILLIAMS – MONICA NICULESCU na żywo
Supertennis HD

09:07 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport News

11:20 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

13:20 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

19:00 WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda: FLAVIA PENNETTA – MADISON BRENGLE na żywo
Supertennis HD


19:00 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – TIM SMYCZEK  na żywo
Polsat Sport News

21:00 WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda: UNS DŻABIR – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Supertennis HD

21:00 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: KEI NISHIKORI – RYAN HARRISON na żywo
Polsat Sport News

23:00 WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda: MADIOSN KEYS – KLARA KOUKALOVA na żywo
Supertennis HD

23:00 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ANDY MURRAY – VASEK POSPISIL na żywo
Polsat Sport Extra HD
wyścigi samochodowe
05:15  Formuła 1, Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA premiera.200
polsat-sport-hd.120

06:30 Formuła 1, Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

07:00 Formuła 1, Grand Prix Australii: KWALIFIKACJE na żywo
polsat-sport-hd.120RTLRossiya 2

08:00 Formuła 1, Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

17:00 Formuła E, Miami, USA: WYŚCIG na żywo
Motowizja

inne
22:00 Pro Kabaddi League: DABANG DELHI – BENGALURU BULLS premiera.200
Fightklub

22:15 Pro Kabaddi League: U MUMBA – TELUGU TITANS premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA