Sport w TV: sobota – 14 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL MADRYD – LEVANTE 12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFB […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:55 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL MADRYD – LEVANTE na żywo


12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFB STUTTGART na żywo


13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


13:25 Premier League – 5. kolejka: LIVERPOOL FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo


14:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ARKA GDYNIA


15:20 Bundesliga – 4. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYER LEVERKUSEN na żywo


15:25 Bundesliga – 4. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – WERDER BREMA na żywo


15:25 Bundesliga – 4. kolejka: FC KOELN – BORUSSIA MONCHENGLADBACH  na żywo


15:25 Bundesliga – 4. kolejka: FC AUGSBURG – EINTRACHT FRANKFURT na żywo


15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


15:55 Premier League – 5. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – LEICESTER CITY FC na żywo


15:55 LaLiga – 4. kolejka: CD LEGANES – VILLAREAL CF na żywo


17:00 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:10 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

17:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LECH POZNAŃ
sport.tvp.pl

17:30 Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo


17:55 Serie A – 3. kolejka: SSC NAPOLI – UC SAMPDORIA na żywo


18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


18:25 LaLiga – 4. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATLETICO MADRYD na żywo


18:25 Premier League – 5. kolejka: NORWICH CITY FC – MANCHESTER CITY FC na żywo


18:25 Bundesliga – 4. kolejka: RB LIPSK – FC BAYERN MONACHIUM na żywo


18:25 Eredivisie – 6. kolejka: PSV EINDHOVEN – SBV VITESSE na żywo


18:45 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:55 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – WARTA POZNAŃ na żywo
Ipla

18:55 1. Liga – 9. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – 1. FC SLOVACKO na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)


19:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

19:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

19:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


20:40 Serie A – 3. kolejka: INTER MEDIOLAN – UDINESE CALCIO na żywo


20:40 Eredivisie – 6. kolejka: AFC AJAX – SC HEERENVEEN na żywo


20:55 LaLiga – 4. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo


22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo


23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



19:45 BLAST Pro Series – CS:GO, Moskwa, Rosja: DZIEŃ 2
sport.tvp.pl


18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – finał: CHORWACJA – HISZPANIA 
sport.tvp.pl


13:00 PGA European Tour – KLM Open, Amsterdam, Holandia: FINAŁ 


19:00 PGA Tour – A Military Tribute at the Greenbrier, White Sulphur Springs, USA: II RUNDA 



10:50 World Urban Games, Budapeszt, Węgry: FINAŁY



22:00 Puchar Świata, Iowa, USA: WYŚCIG MĘŻCZYZN


23:45 Puchar Świata, Iowa, USA: WYŚCIG KOBIET



12:00 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 20


13:30
Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 8 na żywo
*(o 21:15  w Eurosport 2)


20:00
Coppa Agostoni, Włochy: WYŚCIG 



10:35 World Urban Games, Budapeszt, Węgry – koszykówka 3×3: ZAWODY


15:50
World Urban Games, Budapeszt, Węgry – koszykówka 3×3: FINAŁY



09:50 Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – mecz o 7 miejsce: USA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:50 Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – mecz o 5 miejsce: SERBIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl


16:00
LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: ZAWODY na żywo
*(od 18:30 również w TVP1)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:00 Ekstraliga – 3. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – OGNIWO SOPOT na żywo



03:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: USA – KENIA
Polsat Sport HDIpla

05:20 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: KAMERUN – ROSJA


06:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: ARGENTYNA – HOLANDIA
Polsat Sport HDIpla

07:50 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: CHINY – KOREA


09:50
Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: SERBIA – BRAZYLIA
Polsat Sport HDIpla

12:10
Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: DOMINIKANA – JAPONIA


15:50 Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: UKRAINA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HD

18:50
Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: ESTONIA – CZARNOGÓRA na żywo
Polsat Sport HD


07:55 Turniej Masters, Szanghaj, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 11:05)


13:25 Turniej Masters, Szanghaj, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo



19:00 Breakdance – World Urban Games, Budapeszt, Węgry: FINAŁY na żywo



04:30 WTA Tour, Zhengzhou, Chiny – 1/2 finału: KAROLINA PLISKOVA – AJLA TOMLJANOVICna żywo
sport.tvp.pl

08:00 
WTA Tour, Zhengzhou, Chiny – 1/2 finału: PETRA MARTIC – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny – 1/2 finału: REBECCA PETERSON – NINA STOJANOVIC na żywo
sport.tvp.pl
12:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny – 1/2 finału: SHUAI PENG – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

09:55 MotoGP – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

10:55 Moto2 – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

12:35 Moto3 – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

13:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

13:30 MotoGP – Grand Prix San Marino: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

14:10 MotoGP – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

14:10 MotoGP – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

15:05 Moto2 – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

15:30 Moto2 – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla


09:25 FIA World Touring Car Cup, Beilun, Chiny: WYŚCIG 1


18:30 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – 2 turniej w Guestrow, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:50 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart