Sport w TV: sobota – 15 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Marcin Animucki, Łukasz Wachowski, Sebastian Mila, Wojciech Kowalczyk 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Marcin Animucki, Łukasz Wachowski, Sebastian Mila, Wojciech Kowalczyk

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 16. kolejka: GETAFE CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2.Bundesliga – 17. kolejka: FC UNION BERLIN – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:00 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA PŁOCK – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki
Reporter: Adam Westfal

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Dariusz Kubicki

13:25 Premier League – 17. kolejka: MANCHESTER CITY – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

13:55
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: KASHIMA ANTLERS – CHIVAS DE GUADALAJARA na żywo
*(o 22:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Roj

15:00 
Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Surma, Maciej Klimek

15:20 
Bundesliga – 15. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: HANNOVER 96 – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: FC AUGSBURG – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Dariusz Kubicki

15:55 
Premier League – 17. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:10 La Liga Santander – 16. kolejka: REAL VALLADOLID – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

16:55 
1.Liga – 19. kolejka: 1. FC PRIBRAM – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:25
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: ESPERANCE TUNIS – AL AIN na żywo
*(od 18:25 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Hubert Bugaj

17:30
 Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

17:55 
Serie A – 16. kolejka: INTER MEDIOLAN – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Dariusz Kubicki

18:20 
Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda
18:25 Premier League – 17. kolejka: FULHAM FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25
La Liga Santander – 16. kolejka: REAL MADRYT – RAYO VALLECANO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

19:40 
Eredivisie – 16. kolejka: HERACLES ALMELO – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Cezary Olbrycht

20:00 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 16. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Dariusz Kubicki

20:40
La Liga Santander – 16. kolejka: SD EIBAR – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Kazimierz Węgrzyn

22:30 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:50 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


09:00 BWF World Tour Finals, Guangzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 11:15)
Ipla

12:00 
BWF World Tour Finals, Guangzhou, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 14:35)
Ipla


11:00 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 11:20 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla

14:30 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:35 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla


13:30 
Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
*(od 14:15 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plIplaTVP Sport HD


11:15 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 3. i 4. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


15:00
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy3. i 4. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:30 Blast Pro Series, Lizbona, Portugalia – CS:GO: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


10:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:30 Global Champions Tour, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo
*(od 22:15 w Eurosport 2 HD)
Ipla


19:00 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 19:30 także w TVP Sport HD, od 19:15 w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport PlayerIpla


15:00 Energa Basket Liga – 11. kolejka: CCC POLKOWICE – WISŁA CANPACK KRAKÓW na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


01:30 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – INDIANA PACERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: FENERBAHÇE – AFYON BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 
Polska Liga Koszykówki – 10. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00 
Liga ACB – 12. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:22
Lega A – 10. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo


21:45
Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – TOFAS 

Komentarz: Jakub Ryś

23:00 
NBA: ORLANDO MAGIC – UTAH JAZZ na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


14:45 
Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


10:15 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD KOBIET na żywo
Ipla

12:00 
Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


06:30 Puchar Świata, Thaiwoo, Chiny: JAZDA PO MULDACH  na żywo
Ipla

13:45 Puchar Świata, Arosa, Szwajcaria: SKICROSS na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News)
Ipla


11:55 
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie, Hangzhou, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz


20:00 Gazprom SEHA League – 12. kolejka: HRK IZVIDAĆ – PPD ZAGRZEB na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


20:25 Serie A1 – 10. kolejka: ZANETTI BERGAMO – CLUB ITALIA CRAI na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 11. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – STOCZNIA SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 11. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:30 
PlusLiga – 11. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Ipla


15:30 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na żywo
*(od 15:50 także w TVP 1 HD, od 15:45 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Dominik Formela, Michał Chmielewski

16:00 
Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek


15:15 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

19:45 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:00 Puchar Świata, Cortina, Włochy: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
Ipla


17:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


19:30 Babilon MMA: PAWEŁ PAWLAK – DANIEL SKIBIŃSKI na żywo
*(od 20:00 również w Polsacie Sport HD i Super Polsat HD)
IplaPolsat Sport HD


04:55 Formuła E – Ad Diriyah ePrix, Arabia Saudyjska: SESJA TRENINGOWA na żywo


09:00 Formuła E – Ad Diriyah ePrix, Arabia Saudyjska: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:00 
Formuła E – Ad Diriyah ePrix, Arabia Saudyjska: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


04:50 
Finał ITTF World Tour, Inczon, Korea Południowa: ZAWODY na żywo
*(od 08:15 w Eurosport 2 HD)
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam