Sport w TV: sobota – 15 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY Studio: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny, Kazimierz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13
:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny, Kazimierz Węgrzyn


13:40
Premier League – 2. kolejka: SOUTHAMPTON FC – EVERTON FC na żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny


15:10
 
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Mielca)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Cezary Olbrycht

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

15:25 
Ekstraklasa – 5. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Mielca)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Cezary Olbrycht

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: WERDER BREMA – FC SCHALKE 04  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

15:25 Premier Liga – 5. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – FK KRASNODAR na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:45 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki

15:55 
Premier League – 2. kolejka: SWANSEA CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55 
Pari-Match League – 5. kolejka: METALURG ZAPOROŻE – VORSKLA POŁTAWA na żywo
2+2

15:55
 
Premier League – 2. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – STOKE CITY na żywo
Idman TV

16:55
Ligue 1 – 2. kolejka: AS SAINT ETIENNE – GIRONDINS BORDEAUX na żywo
ElevenTV5 Monde Maghreb Orient
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

17:40
 I Liga Polska – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk (z Gdyni)
Rep
orter: Mateusz Majak

17:55 
I Liga Polska – 3. kolejka: ARKA GDYNIA – GKS KATOWICE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk (z Gdyni)
Rep
orter: Mateusz Majak


17:55 
Ekstraklasa – 5. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śl
edź, Tomasz Lipiński


18:25 
Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA MONCHENGLADBACH na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz

18:25 
Pari-Match League – 5. kolejka: DYNAMO KIJÓW – KARPATY LWÓW na żywo
2+2

19:25 
Primeira Liga – 1. kolejka: CF OS BELENENSES – RIO AVE FC na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

19:40
Eredevisie – 2. kolejka: AFC AJAX – WILLEM II na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

19:55 
Ligue 1 – 2. kolejka: EN AVANT GUINGAMP – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

19:55 
PTT 1. Lig – 1. kolejka: DENIZLISPOR – ALANYASPOR na żywo
TRT 1 HD

20:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn

20:10
Synot Liga – 4. kolejka: FK DUKLA PRAGA – BOHEMIANS PRAGA 1905 na żywo
ČT Sport

20:25 
Ekstraklasa – 5. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

20:30 Ekstraklasa – 5. kolejka: KORONA KIELCE – CRACOVIApremiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda
Reporter: Filip Surma


20:55 
PTT 1. Lig – 1. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – KARSIYAKA na żywo
TRT 3 Spor

20:55
TIM Cup – 1/32 Finału: US PALERMO – US AVELLINO na żywo
Rai sport 1

21:40 
Primeira Liga – 1. kolejka: FC PORTO – VITORIA GUIMARÃES na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz


22:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn

22:45 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

boks
03:00 Gala, Newark, USA: MARCO HUCK – KRZYSZTOF GŁOWACKI na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk 
Reporter: Mateusz Borek

17:30 
Mistrzostwa Europy, Samokow, Bułgaria: FINAŁY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Hubert Migaczew 

e-sport
17:00 League of Legends Championship Series: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport News
Studio: Filip „Testree” Mątowski – Jakub „Creaton” Grzegorzewski, Fryderyk „Veggie” Kozioł
Komentarz: Michał „Avahir” Kudliński – Arkadiusz „Radjo_log” Popiel

futbol australijski
08:30 Liga Futbolu Australijskiego – 20. runda: PORT ADELAJDA  – GWS GIANTS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

golf
20:00
US PGA Championship, Kohler, USA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

jeździectwo
14:55 Mistrzostwa Europy, Aachen, Niemcy: UJEŻDŻENIE na żywo
Rai sport 1

22:05 Global Champions Tour, Valkenswaard, Holandia: ZAWODY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

kajakarstwo górskie
12:30
Puchar Świata, Pau, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
14:45 Eneco Tour: ETAP 6 na żywo
*(od 16:00 w Eurosport DE)
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:00 
Arctic Race of Norway: ETAP 3 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Stanisław Brzósko, Dariusz Baranowski

koszykówka mężczyzn
21:30 Mecz Towarzyski: HISZPANIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski 

rugby
21:00
Mecz Towarzyski:
ANGLIA – FRANCJA na żywo
France 2 HD

siatkówka plażowa kobiet
12:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: PÓŁFINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)

13:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: PÓŁFINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)

15:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)

16:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: FINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)

skoki narciarskie
23:15 Letnia Grand Prix, Einsiedeln, Szwajcaria: HS 117 – KONKURS INDYWIDUALNY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Igor Błachut

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
20:00 Magazyn: PLMMA – JAK JA TO WIDZE: MARIAN ZIÓŁKOWSKI premiera.200
Orange sport

strongman
00:30 (pt/sb) Liga Mistrzów, Bułgaria: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Marek Kaleta

tenis
00:30 
ATP World Tour Masters 1000, Montreal, Kanada – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – KEI NISHIKORI na-żywo
polsat-sport-hd.120

01:00
WTA Premier Event, Toronto, Kanada – 1/4 Finału: SERENA WILLIAMS – ROBERTA VINCI na-żywo
Supertennis HDsport.tvp.pl

02:30 
ATP World Tour Masters 1000, Montreal, Kanada – 1/4 finału: BELINDA BENCIĆ – ANA IVANOVIĆ  na-żywo
Polsat Sport Extra HD

03:00
WTA Premier Event, Toronto, Kanada – 1/4 Finału: JO-WILFRIED TSONGA – ANDY MURRAY na-żywo
Supertennis HDsport.tvp.pl

16:07 
Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras

19:00 
WTA Premier Event, Toronto, Kanada – 1/2 Finału: SARA ERRANI – SIMONA HALEP na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD

21:00
ATP World Tour Masters 1000, Montreal, Kanada – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIĆ- JEREMY CHARDY na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport NewsIpla polsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


09:55 Moto GP, Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport News Ipla polsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


10:55 Moto 2, Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


12:35 Moto 3, Grand Prix Czech: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport NewsIpla polsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


13:30 Moto GP, Grand Prix Czech: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport NewsIpla polsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


14:10 Moto GP, Grand Prix Czech: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport News Ipla polsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


15:05 Moto 2, Grand Prix Czech: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport NewsIpla polsatsport.plEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski

wyścigi samochodowe
11:55 ADAC Formuła 4, 
Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG I na żywo
Sport 1 Germany

16:30 
ADAC Formuła 4, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG II na żywo
Sport 1 Germany

żużel
19:00 Mistrzostwa Europy, Kumla, Szwecja: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jakub Pieczatowski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA