Sport w TV: sobota – 16 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PIAST GLIWICE  10:00 Dywizja 2 – 8. kolejka: FK FOTBAL TRINEC – SLEZSKY FC OPAVA  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PIAST GLIWICE 


10:00
Dywizja 2 – 8. kolejka: FK FOTBAL TRINEC – SLEZSKY FC OPAVA na żywo


12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Piotr Domagała – Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 4. kolejka: VALENCIA CF – UD LEVANTE na żywo
*(od 13:10 w Eleven Sports HD)
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55 
2.Bundesliga – 6. kolejka: FC ST. PAULI – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła

13:25 
Premier League – 5. kolejka: CRYSTAL PALACE – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25
Chinese Super League – 25. kolejka: SHANGHAI SIPG FC – SHANGHAI GREENLAND SHENHUA FC na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau

14:00 
Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet – grupa 5: NIEMCY – SŁOWENIA na żywo


14:30 
Nice 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Adam Sławiński

14:40
 
Nice 1. Liga – 9. kolejka:  CHROBRY GŁOGÓW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)

15:00 Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:00 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
*(od 15:10 w nSport+ HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal

15:15
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200


15:25 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WISŁA PŁOCK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:25 
Bundesliga – 4. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 4. kolejka: WERDER BREMA – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25
Premier Liga – 10. kolejka: CSKA MOSKWA – FK ROSTOV na żywo
Polsat Sport Extra HD 
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła

15:55 
Premier League – 5. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Rafał Nahorny

15:55 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 
La Liga Santander – 4. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25
1. Liga – 7. kolejka: MFK KARVINA – SK SIGMA OLOMOUC na żywo


17:00
Ligue 1 Conforama – 6. kolejka: AS MONACO – RC STRASBOURG na żywo


17:30 Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:40 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła

18:00
Jupiler League – 7. kolejka: KORTJIRK – RSC ANDERLECHT na żywo


18:25 
Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SWANSEA CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 
La Liga Santander – 4. kolejka: REAL BETIS – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25 
Bundesliga – 4. kolejka: RB LEIPZIG – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – SK SPUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

19:15
Primeira Liga – 6. kolejka: BOAVISTA PORTO – BENFICA SL na żywo


20:10 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

20:15 
Lotto Ekstraklasa –  9. kolejka: ARKA GDYNIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN premiera.200

Komentarz: Przemysław Pełka – Leszek Orłowski
Reporter: Bartosz Ignacik

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Piotr Domagała

20:30 La Liga Santander – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


20:40
 Serie A – 4. kolejka: AS ROMA – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

20:40 
La Liga Santander – 4. kolejka: ATLETICO MADRYT – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

21:00 
Premier League – 5. kolejka: LIVERPOOL – BURNLEY premiera.200

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

22:00 
Major League Soccer – 29. kolejka: ATLANTA UNITED – ORLANDO CITY FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


23:00 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: RZ PELLETS WAC – LASK LINZ premiera.200

Komentarz: Marcin Grzywacz

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


04:00 Wolrd Superseries – Korea Open Superseries: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


20:45 Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: CALLUM SMITH – ERIK SKOGLUND na żywo


18:00 NCAA: MEMPHIS TIGERS – UCLA BRUINS na żywo


12:30 Evian Championship 2017, Évian-les-Bains, Francja: III RUNDA na żywo
Ipla

19:00 PGA Tour – BMW Championship, Lake Forest, USA: III RUNDA na żywo
*(od 19:25 w CT Sport)
Ipla


15:15 Grand Prix Impanis Van Petegem: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:50 Mattoni 1/2 Maraton, Uście nad Łabą, Czechy: PÓŁMARATON na żywo


13:30 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: SZWAJCARIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

14:45 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: UKRAINA – BIAŁORUŚ na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

16:00 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: PORTUGALIA – HISZPANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Krzysztof Kuchciak

17:15 Euro Beach Soccer League 2017 Super Final: ROSJA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Krzysztof Kuchciak


15:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: MIESZKÓW BRZEŚĆ – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź

17:25 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA CELJE – TELEKOM VESZPREM na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński

20:30
Liga ASOBAL – 2. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA – FRAIKIN BM. GRANOLLERS premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Włochy: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Guinness Pro14 – grupa B: SOUTHERN KINGS – LEINSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

16:15 Guinness Pro14 – grupa A: OSPREYS RUGBY – MUNSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

19:30 Guinness Pro14 – grupa A: CHEETAHS RUGBY – ZEBRE RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35 Guinness Pro14 – grupa A: CARDIFF BLUES – GLASGOW WARRIORS na żywo
Eurosport Player


14:15 Champions League of Darts: FAZA GRUPOWA na żywo


19:45 Champions League of Darts: FAZA GRUPOWA na żywo


17:00 Giganci Siatkówki: CUPRUM LUBIN – POWERVOLLEY MILANO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:00 Giganci Siatkówki: PGE SKRA BEŁCHATÓW – NOLIKO MASSEIK na żywo
Polsat Sport HD Ipla


07:30 Indian Open, Vishakhapatnam, Indie: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

14:30 Indian Open, Vishakhapatnam, Indie: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


18:45 Kickboxing Talents 35: ARMEN HOVHANNISYAN – ATIK ASKARZADEH na żywo


21:00 Enfusion Live 52, Zwolle, Holandia: IBRAHIM EL BOUSTATI – MAURICIO COSTA CARDOSO na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz


07:00 WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

12:50
 
Davis Cup 2017 – grupa światowa play-off: HOLANDIA – CZECHY na żywo


13:00
ITF Challenger Men’s, Banja Luka, Bośnia i Hercegowina: 1/2 FINAŁU na żywo


14:00
Davis Cup – 1/2 finału grupy światowej: FRANCJA – SERBIA na żywo


16:55 
Davis Cup – 1/2 finału grupy światowej: BELGIA – AUSTRALIA na żywo


19:00 
Turniej WTA w Quebecku – 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej: LUCIE ŠAFAROVA – TIMEA BABOS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

19:30 
ATP Pekao Open, Szczecin, Polska: FINAŁ DEBLA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


10:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Luksemburg: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


13:00 ITU World Series, Rotterdam, Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

16:00
 ITU World Series, Rotterdam, Holandia: WYŚCIG KOBIET na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

20:00
WWE RAW (odc.1267) premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Borkowski – Andrzej Supron

22:00
WWE NXT (odc.410) premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Borkowski – Andrzej Supron


14:45 FIM Endurance World Championshi –  Bol d Or (24 hours): WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG na żywo
*(od 18:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 ADAC Formel 4, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO premiera.200
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

11:55 
ADAC TCR Germany, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


13:00 
ADAC GT Masters, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:30
 Porsche Carrera Cup, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

18:45 
Mistrzostwa świata Endurance, Austin, Stany Zjednoczone: WYŚCIG na żywo
*(od 22:00 w polskim Eurosporcie, od 21:30 w Sport 1)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
23:30 
Mistrzostwa świata Endurance, Austin, Stany Zjednoczone: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Mistrzostwa Europy, Lublin, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Jakub Pieczatowski, Michał Korościel

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

18:40
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Robert Sitnicki, Katarzyna Kozłowska, Ewelina Gołaszewska

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam