Sport w TV: sobota – 18 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 01:00 Major League Soccer – 7. kolejka: NEW YORK RED BULLS […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:00 Major League Soccer – 7. kolejka: NEW YORK RED BULLS – SAN JOSE EARTQUAKES na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz:Tomasz Lach

14:00 3. Liga – 33. kolejka: CHEMNITZ – ROY-WEISS ERFURT 
na żywo
MDR

14:00 3. Liga – 33. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – PREUSSEN MUNSTER na żywo
WDR HD

15:00 T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Studio: Michał Wodziński (z Wrocławia)
Reporter: Mariusz Wróblewski


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz

15:25 Bundesliga – 29. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor
Komentarz w Eurosport 2: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz

15:55 Liga BBVA  – 32. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo
Canal+ Family HDIdman TVDuhok TV

Komentarz w Canal+ Family: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski

15:55 Premier League  – 33. kolejka: LEICESTER CITY – SWANSEA CITY na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:00 Ligue 1 – 33. kolejka: OGC NICE – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo

TV5 Monde Maghreb Orient

17:25 1. Liga Polska – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Lubina)

17:40 1. Liga Polska – 26. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Lubina)

17:40 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


17:55 Liga BBVA – 31. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATLETICO MADRYT na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

18:20
FA Cup – 1/2 Finału: READING – ARSENAL FC  na żywo
BBC One HDEurosport DE

18:25 Bundesliga – 29. kolejka: FC AUGSBURG – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber

Komentarz Eurosport 2: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz

18:25 Premier League  – 33. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED na żywo
Canal+ Family HDIdman TV

Komentarz w Canal+ Family: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

18:55 
Primeira Liga – 28. kolejka: CF OS BELENENSES – SL BENFICA na żywo
SportklubRTP International

19:55 Liga BBVA – 31. kolejka: REAL MADRYT – MALAGA CF na żywo
Canal+ Family 2 HDIdman TV

Komentarz w Canal+ Family 2: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

20:25 T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Canal+ Family HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


20:40 Serie A – 31. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Filip Surma

20:55
 Major League Soccer – 7. kolejka: MONTREAL IMPACT – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HD


22:40 Magazyn LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski


boks
04:00 
ESPN Friday Night Fights 2015: TONY HARRISON –  PABLO MUNGUÍA na żywo
Fightklub

20:00
Gala, Legionowo, Polska: PAWEŁ GŁAŻEWSKI – MACIEJ MISZKIN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

21:00
World Series of Boxing – grupa B: RAFAKO HUSSARS POLAND – USA KNOCKOUTS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło (ze Szczecina)
Reporter: Jarosław Marendziak

21:00
Gala, Liverpool, Wlk. Brytania:
DERRY MATHEWS – ISMAEL BARROSO na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Robert Małolepszy

golf
07:00
PGA European Tour, Shenzhen International, Chiny: III RUNDA na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Jacek Person – Andrzej Person

koszykówka kobiet
17:05 Tauron Basket Liga – Finał: WISŁA CAN-PACK KRAKÓW – ARTEGO BYDGOSZCZ (I MECZ) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Krakowa)

piłka ręczna mężczyzn
18:25 Velux EHF Liga Mistrzów – play-off: FC BARCELONA – RK ZAGRZEB na żywo
nc+ kanał 36
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

23:15 Liga ASOBAL – 26. kolejka: PUENTE GENIL – HELVETIA ANAISTASUNA premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
09:00 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja: 105 KG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Janusz Pindera
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny – Robert Dołega
Reporter w TVP: Maciej Barszczak


12:00 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja: +75 KG KOBIET na żywo
Eurosport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Janusz Pindera
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny – Robert Dołega
Reporter w TVP: Maciej Barszczak

15:00 
Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja: +105 KG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Janusz Pindera
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny – Robert Dołega
Reporter w TVP: Maciej Barszczak

siatkówka mężczyzn
14:00 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

14:45 
Puchar Polski – 1/2 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – LOTOS TREFL SOPOT na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga 

17:30 Puchar Polski – 1/2 finału: ASSECCO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga 


19:15 Krispol 1. Liga – 1/4 Finału: CAMPER WYSZKÓW – ESPADON SZCZECIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Witold Roman (z Wyszkowa)
Reporter: Robert El Gendy


19:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

snooker
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

16:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

18:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

23:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


sporty ekstremalne
16:50 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
20:00 Gwiazdy PLMMA: KAMIL ŁEBKOWSKI premiera.200
Orange sport

tenis
12:00
Puchar Federacji: Polska – Szwajcaria: AGNIESZKA RADWAŃSKA – MARTINA HINGIS na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

13:00 Puchar Federacji: Rosja – Niemcy: SVETLANA KUZNETSOVA – JULIA GOERGES na żywo
nSport+ HD Supertennis HD

14:30 Puchar Federacji: Polska – Szwajcaria: URSZULA RADWAŃSKA – TIMEA BACSINSZKY na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

15:00 Puchar Federacji: Rosja – Niemcy: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – SABINE LISICKI na żywo
nSport+ HDSupertennis HD

17:00 ATP Masters Monte Carlo – 1/2 Finału: TOMAS BERDYCH – GAEL MONFILS premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Filip Gawęcki

17:30
 Puchar Federacji: Rosja – Niemcy: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – SABINE LISICKI na żywo
nc+ kanał 36Supertennis HD

19:00 ATP Masters Monte Carlo – 1/2 Finału: NOVAK DJOKOVIĆ – RAFAEL NADAL premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

wyścigi motocyklowe
15:00 Mistrzostwa Świata Endurance, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski 


20:30 Mistrzostwa Świata Endurance, Le Mans, Francja: WYŚCIG  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski 


20:55 Moto GP, Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

21:55 
Moto 3, Grand Prix Argentyny: KWALIFIKACJE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak 


22:30 Moto GP, Grand Prix Argentyny: IV SESJA TRENINGOWA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak 


23:00 Moto GP, Grand Prix Argentyny: I KWALIFIKACJE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

23:30 Moto GP, Grand Prix Argentyny: II KWALIFIKACJE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak 

23:55 Mistrzostwa Świata Endurance, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski 


00:00 (sb/nd) Moto 2, Grand Prix Argentyny: KWALIFIKACJE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak 

wyścigi samochodowe
14:00 FIA WTCC, Marrakesz, Maroko: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac


14:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

16:00 
Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD


17:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDBBC One HDRossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

18:00 
Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD

żużel
17:30 Grand Prix Polski: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD
Studio główne: Marcin Majewski(z Warszawy)
Studio analiz: Daria Kabała-Malarz – Piotr Protasiewicz, Krzysztof Hołowczyc, Piotr Olkowicz, Zbigniew Boniek
Reporterzy: Łukasz Benz, Gabriel Waliszko, Michał Łopaciński

19:00 
Grand Prix Polski: ZAWODY na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Warszawy)
Reporterzy: Łukasz Benz, Gabriel Waliszko, Michał Łopaciński

inne
11:07 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport News

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Bartosz Mierzwa, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA