Sport w TV: sobota – 18 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – BJERRINGBRO-SILKEBORG 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Mateusz Święcicki – Patryk Mirosławski, Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – BJERRINGBRO-SILKEBORG


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Mateusz Święcicki – Patryk Mirosławski, Tomasz Urban, Paweł Wilkowicz, Paweł Zarzeczny

11:00 TFF 1.Lig – 21. kolejka: MANISASPOR – GIRESUNSPOR  na żywo


11:55 Bundesliga Kobiet – 12. kolejka: SC FREIBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo


12:55 La Liga Santander – 23. kolejka: SPORTING GIJON – ATLETICO MADRYT na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Kruk

13:00
2. Bundesliga – 21. kolejka: VFL BOCHUM – FC WURZBURGER KICKERS na żywo
Eurosport Player

13:00
2. Bundesliga – 21. kolejka: SPVGG GREUTHER FURTH – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Eurosport Player


13:25 FA Cup – 1/8 Finału: BURNLEY FC – LINCOLN CITY na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

14:00
TFF 1.Lig – 21. kolejka: ALTINORDU – ADANA DEMIRSPOR na żywo


15:00
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Filip Surma, Tomasz Lipiński

15:15 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 21. kolejka: HERTHA BSC –  BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 21. kolejka: TSG HOFFENHEIM – SV DARMSTADR 98 na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 21. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 21. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 20. kolejka: FSV MAINZ 05 – WERDER BREMA na żywo
Eurosport Player

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 21. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Filip Surma, Tomasz Lipiński

15:55
FA Cup – 1/8 Finału: HUDDERSFIELD TOWN – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 
La Liga Santander – 23. kolejka: REAL MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo
Jedenaście
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:30
TFF 1.Lig – 21. kolejka: SANLIURFASPOR – GOZTEPE na żywo


17:40 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Gr
zegorz Milko, Mariusz Wróblewski

17:55
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski

17:55
Ligue 1 – 26. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – STADE RENNES na żywo


18:25
FA Cup – 1/8 Finału: WOLVERHAMPTON WOLVES – CHELSEA FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25
Bundesliga – 20. kolejka: HAMBURGER SV – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25
Tipico Bundesliga – 22. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FC ADMIRA WACKER MODLING na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

18:40
1. Liga – 17. kolejka: FC VICTORIA PILZNO – 1. FK PRIBRAM na żywo


19:40
Eredivisie – 23. kolejka: PSV EINDHOVEN – NEC NIJMEGEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:10
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – ARSENAL FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam West
fal

20:15 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ŁĘCZNA premiera.200

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła
Reporter: Filip Surma

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

20:40
Serie A – 25. kolejka: EMPOLI FC – SS LAZIO na żywo
Jedenaście
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 23. kolejka: SEVILLA FC – SD EIBAR na żywo

Komentarz w Eleven Sports: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

22:00
Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30
Magazyn LIGA+na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Tomasz Wieszczycki


14:00 Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych, Lubin: 1/2 FINAŁU na żywo


14:00 Mistrzostwa Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:35 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

biegi narciarskie
11:30 Puchar Świata, Otepää, Estonia: SPRINT STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo
Sportklub
Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Emil Paliwoda

23:00
World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 2 premiera.200
Sportklub
Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Emil Paliwoda


10:30 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: DWÓJKI MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo


12:00 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: DWÓJKI MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo


16:20 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: DWÓJKI KOBIET – III PRZEJAZD na żywo


17:10 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: DWÓJKI KOBIET – IV PRZEJAZD na żywo


04:00 Gala, Los Angeles, USA: MERCELINO LOPEZ – ??? na żywo

Komentarz: Piotr Momot

00:00
(sb/nd) Gala, Cincinnati, USA: ADRIEN BRONER – ADRIAN GRANADOS na żywo

Komentarz: Piotr Momot


16:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA na żywo
Ipla


06:00 PGA European Tour – ISPS HANDA World Super 6, Perth, Australia: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – PITTSBURGH PENGUINS  na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel


15:30 Tour of Andaluzja: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

21:15 Tour de Algarve: ETAP 4 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


02:50 NBA All-Star Weekend: MECZ WSCHODZĄCYCH GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

14:45 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

15:15 
Puchar Polski – 1/2 Finału: STELMET BC ZIELONA GÓRA – PGE TURÓW ZGORZELEC na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

17:15 
Puchar Włoch – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo


17:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:50 
Puchar Polski – 1/2 Finału: MIASTO SZKŁA KROSNO – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

20:45
Puchar Włoch – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo


21:00
Copa del Rey – 1/2 Finału: FC BARCELONA LASSA – VALENCIA BC na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak


14:10 IAAF World Indoor Tour, Birmingham, Wielka Brytania: MITYNG HALOWY na żywo
*(o 18:10 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport HD: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik

16:15
Halowe Mistrzostwa Niemiec, Leipzig: DZIEŃ 1 na żywo


06:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Gangneung, Korea Południowa: PARY – PROGRAM DOWOLNYM na żywo
*(o 9:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)

Eurosport PlayerEurosport 2 HD

10:00 
Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Gangneung, Korea Południowa: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNYM na żywo
*(od 11:00 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD


09:15 Mistrzostwa Świata, St. Moritz, Szwajcaria: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki

12:30
Mistrzostwa Świata, St. Moritz, Szwajcaria: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki

18:30 
Mistrzostwa Świata, St. Moritz, Szwajcaria: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


05:00 Puchar Świata, Bokwang, Korea Południowa: HALF PIPE na żywo
Eurosport Player

12:00 Freeride Junior World Tour Championship 2017, Grandvalira, Andora: ZAWODY premiera.200
Sportklub


15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo
Canal+ Sport Online

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Bartosz Ignacik

16:00 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – BJERRINGBRO-SILKEBORG na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Jacek Będzikowski (z Płocka)
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

17:30 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: SG FLENSBURG-HANDEWITT – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła
Komentarz w Canal+ Sport 2: Piotr Bugajny – Grzegorz Tkaczyk


16:00 Guinness Pro 12 – 15. kolejka: ULSTER RUGBY – GLASGOW WARRIORS na żywo
Eurosport Player

18:15
Guinness Pro 12 – 15. kolejka: OSPREYS – MUNSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro 12 – 15. kolejka: CONNACHT RUGBY – NEWPORT GWENT DRAGONS na żywo


08:30 
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:25 
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: I PRZEJAZD KOBIET na żywo


14:05 
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: II PRZEJAZD KOBIET na żywo


16:15 
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:00 Vestel Venus Super League – 17. kolejka: CANAKKALE BL. – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


14:00 Vestel Venus Super League – 17. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ  na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 22. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

20:00
 Plusliga – 22. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


14:00 Coral Welsh Cup, Cardiff, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player

21:30 Coral Welsh Cup, Cardiff, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


19:00 M-1 Challenge 74: RASHID YUSUPOV – STEPHAN PUETZ na żywo

Komentarz oryginalny

19:30
Kickboxing Talents 28: FIKRI AMEZIANE – DANIEL SAM na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Daniel Dziubicki

20:00
ACB 53: ADRIAN ZIELIŃSKI – RASUL JACHJAJEW na żywo
*(od 22:30 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski

22:00
Cage Warriors 80: MATT INMAN – KARL AMOUSSOU na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Daniel Dziubicki


16:00 WTA Tour, Doha, Katar – finał: KAROLINA WOŹNIACKA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

17:10
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: JO-WILFRIED TSONGA – TOMAS BERDYCH premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

19:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: DAVID GOFFIN – PIERRE-HUGUES HERBERT na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

22:45
ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: 1/2 FINAŁU na żywo

Komentarz: Sylwester Sikora


12:00 Formuła E, Grand ePrix Buenos Aires: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:30 Formuła E, Grand ePrix Buenos Aires: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

16:00 Formuła E, Grand ePrix Buenos Aires: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player

20:00 Formuła E, Grand ePrix Buenos Aires: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny