Sport w TV: sobota – 19 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI 13:30 Sky BET Championship – 22. kolejka: BRIGHTON & […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:30 Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
CANAL+ Sport HD

13:30 
Sky BET Championship – 22. kolejka: BRIGHTON & HOVE – MIDDLESBROUGH FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz

15:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Krzysztof Przytuła

15:15 Bundesliga – 17. kolejka: HANNOVER 96 – BAYERN MONACHIUM na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 Ekstraklasa – 21. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


15:55 
Premier League – 17. kolejka: MANCHESTER UNITED – NORWICH CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

15:55
Liga BBVA – 16. kolejka: VALENCIA CF – GETAFE CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:55 
Ligue 1 – 19. kolejka: SM CAEN – PARIS SAINT GERMAIN na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Krzysztof Przytuła

17:40
Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma


17:55 Ekstraklasa – 21. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – LECHIA GDAŃSK na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma


17:55 Ekstraklasa – 21. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński


18:10 
Liga BBVA – 16. kolejka: RCD ESPANYOL – UD LAS PALMAS na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Jakub Ostrowski

18:25 Bundesliga – 17. kolejka: VFB STUTTGART- VFL WOLFSBURG na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25 Premier League – 17. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

19:25 
Primeira Liga – 14. kolejka: FC AROUCA – MARITIMO na-żywo
Sportklub

19:55 Ligue 1 – 19. kolejka: EA GUINGAMP – STADE RENNES na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

20:25 
Liga BBVA – 16. kolejka: REAL BETIS – SEVILLA FC na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Paweł Wilkowicz

21:40 
Primeira Liga – 14. kolejka: ESTORIL – VITORIA GUIMARAES na-żywo
Sportklub

22:10 Eredivisie – 17. kolejka: PSV EINDHOVEN – PEC ZWOLLE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:15 Liga BBVA – 16. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – SD EIBAR na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

biathlon
11:05 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na-żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

13:20 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na-żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

biegi narciarskie
11:00 Puchar Świata, Toblach, Włochy: SPRINTY ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

boks
04:00 Gala, Indio, USA: JOSEPH DIAZ – HUGO PARTIDA na żywo
Fightklub

20:00 Gala, Łomianki, Polska: EWA BRODNICKA – ELFI PHILIPS na żywo
*(od 22:30 w Polsat Sport, od 23:00 także w Polsat Sport News)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla

hokej na lodzie
19:15 Turniej EIHC: STUDIO na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Robert Walczak (z Katowic)
Reporter: Anna Kozińska


19:30 Turniej EIHC: POLSKA – FRANCJA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek (z Katowic)
Reporter: Anna Kozińska

judo
23:30 Magazyn GRAND PRIX QINGDAO premiera.200
Fightklub

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – faza zasadnicza: SAN ANTONIO SPURS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Hubert Radke

20:30
Beko BBL – 13. kolejka: MITTELDEUTSCHER BC – RATIOPHARM ULM na-żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:30 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

narciarstwo alpejskie
10:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD KOBIET  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00 Puchar Świata, Val Gardena – Groeden, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

narciarstwo dowolne
17:00
Swatch Freeride World Tour, FWT – The Heroes: ZAWODY premiera.200
Sportklub

19:10 Magazyn MAGAZYN FREESTYLE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

piłka ręczna mężczyzn
17:45
Puchar Bauhas – 1/2 Finału: ??? – ??? na-żywo
Sportklub

23:45
Handball Bundesliga – 18. kolejka: TBV LEMGO  – THW KIEL premiera.200
Sportklub

pływanie
16:45 Mistrzostwa Polski, Lublin: FINAŁY na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

sanki
20:30 Puchar Świata. Calgary, Kanada: ZAWODY  premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

21:00
Puchar Świata. Calgary, Kanada: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:00 Puchar Świata. Calgary, Kanada: ZAWODY  premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:30 Puchar Świata. Calgary, Kanada: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 11. kolejka: CUPRUM LUBIN – ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 PlusLiga – 11. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
14:05 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na-żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski

14:15 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

sporty walki
18:30 Fighting Spirit 2015/16 – Kickboxing Talents 16: ZAWODY na-żywo
Fightklub

21:45 Kings of King: ANDREI OCHOTNIK – MAXIM BOLOTOV na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
19:15 Formuła E, Grand Prix Urugwaju: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:45 
Formuła E, Grand Prix Urugwaju: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

tenis
09:00 International Premier Tennis League: PHILIPPINE MAVERICKS – OBI UAE ROYALS na żywo
Supertennis HD

12:30 
International Premier Tennis League: INDIAN ACES – OUE SINGAPORE SLAMMERS  na żywo
Supertennis HD

rzutki
14:00 Mistrzostwa Świata PDC, Wielka Brytania, Londyn: DZIEŃ 3
Sport 1 Germany

20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Wielka Brytania, Londyn: DZIEŃ 3
Sport 1 Germany

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny