Sport w TV: sobota – 20 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Gala Boksu, Poznań, Polska: KRZYSZTOF WŁODARCZYK – NOEL GEVOR 06:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa B: WENEZUELA – NIEMCY  09:15 Mistrzostwa Świata […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Gala Boksu, Poznań, Polska: KRZYSZTOF WŁODARCZYK – NOEL GEVOR


06:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa B: WENEZUELA – NIEMCY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15
Mistrzostwa Świata U20 – grupa A: ARGENTYNA – ANGLIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:20 Chinese Super League – 10. kolejka: SHANGHAI GREENLAND SHENHUA FC – SHANGHAI SIPG FC na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Strejlau

10:00 Mistrzostwa Świata U20 – grupa B: VANUATU – MEKSYK na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

13:00 Mistrzostwa Świata U20 – grupa A: KOREA POŁUDNIOWA – GWINEA na żywo
Eurosport Player

14:45 
NICE 1. Liga – 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)
Reporter: Paweł Ślęzak

14:55 
NICE 1. Liga – 32. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)

15:00
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200
Sportklub
Redakcja: Bartłomiej Rabij

15:00 LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy spadkowej: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: BAYERN MONACHIUM – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – WERDER BREMA na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: HERTHA BSC – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: FC KOELN – FSV MAINZ 05 na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: FC INGOLSTADT – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: TSG HOFFENHEIM – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – RB LEIPZIG na żywo
Eurosport Player

15:25 Bundesliga – 34. kolejka: HAMBURGER SV – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player


15:25
 LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy spadkowej: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:55
Skybet Championship – finał play-off: BRADOFRD CITY – MILLWALL FC na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55
Tipico Bundesliga – 34. kolejka: SV GUNTAMATIC RIED – SKN ST. POLTEN na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

16:55 La Liga Santander – 38. kolejka: SPORTING GIJON – REAL BETIS na żywo
Ipla

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:30
TFF 1.Lig – 34. kolejka: MULTI RELACJA na żywo


17:30
TFF 1.Lig – 34. kolejka: SIVASSPOR – YENI MALATAYSPOR na żywo


17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy spadkowej: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga
– Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy spadkowej: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Piotr Laboga – Kamil Kosowski (z Gliwic)

17:55
Serie A – 37. kolejka: CHIEVO WERONA – AS ROMA na żywo
Ipla

Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

18:25
Tipico Bundesliga – 34. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC ADMIRA WACKER MODLING na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

18:55
La Liga Santander – 38. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

20:00
Serie A – 37. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrych
t

20:25
 LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: WISŁA KRAKÓW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:40 
Serie A – 37. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55
Ligue 1 – 38. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – SC BASTIA na żywo
Ipla

Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

20:55
Ligue 1 – 38. kolejka: STADE RENNES – AS MONACO na żywo


21:30
Primeira Liga – 34. kolejka: BOAVISTA PORTO – SL BENFICA na żywo


22:00
Major League Soccer – 12. kolejka: DC UNITED – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:15
Tipico Bundesliga – 34. kolejka: RZ PELLETS WAC – FK AUSTRIA WIEDEŃ premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła


22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE  na żywo
Ipla


19:00 Gala Boksu, Poznań, Polska: KRZYSZTOF WŁODARCZYK – NOEL GEVOR  na żywo
*(od 22:30 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


11:00 Legands Football League: ATLANTA STREAM – PITTSBURGH REBELLION premiera.200
Polsat Sport HDIpla


14:00 PGA European Tour – The Rocco Forte Open, Agrygenta, Włochy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – AT&T Byron Nelson, Irving, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – Finał Konferencji Wschodniej: OTTAWA PREDATORS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel

15:10
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – 1/2 Finału: KANADA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

19:10
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – 1/2 Finału: SZWECJA – FINLANDIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski


19:00 Global Champions Tour, Madryt, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Grand Prix, Jekaterynburg, Rosja: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


12:20 Giro d’Italia: START DO ETAPU na żywo


13:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 Giro d’Italia: ETAP 14 na żywo
*(od 14:45 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
Tour of California: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA – play-off: CLEVELAND CAVALIERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

17:30
Polska Liga Koszykówki – 1/2 Finału: POLSKI CUKIER TORUŃ – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


17:40 Puchar Polski – Finał: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – KRAM START ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Lublina)
Reporter: Sylwia Michałowska


20:30 Liga ASOBAL – 29. kolejka: HEVETIA ANAITASUNA – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk


16:55 Top 14 – 1/4 Finału: MONTPELLIER HERAULT RC – RACING 92 na żywo


19:15 Guinness Pro12 – 1/2 Finału: MUNSTER RUGBY – OSPREYS RUGBY na żywo
Eurosport Player


13:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


19:45 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:15
Mecz Towarzyski: POLSKA – IRAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

22:15
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:00 PLMMA 73: SZYMON KOŁECKI – WOJCIECH BALEJKO na żywo


12:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 Finału: SIMONA HALEP – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl 
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

14:30
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – 1/2 Finału: ALEXANDER ZVEREV – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 Finału: VENUS WILLIAMS/GARBINE MUGURUZA – ELINA SWITOLINA na żywo
sport.tvp.pl 
Komentarz w TVP: Grzegorz Mędrzejewski

20:00
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – 1/2 Finału: DOMINIC THIEM – JUAN MARTIN DEL POTRO/NOVAK DJOKOVIĆ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak


14:30 ITV Racing, Newbury, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


09:00 Moto 3, Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 
Moto GP, Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 
Moto 2, Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:35 
Moto 3, Grand Prix Francji: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 
Moto GP, Grand Prix Francji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsacie Sport: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:45 
FIM Endurance World Championship, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

14:10 
Moto GP, Grand Prix Francji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:30 
Moto GP, Grand Prix Francji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:55 
Moto 2, Grand Prix Francji: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:30 
FIM Endurance World Championship, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


10:25 Formuła E,  Grand ePrix Francji: TRENING na żywo
Eurosport Player

11:25
ADAC Formel 4, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


11:45 Formuła E,  Grand ePrix Francji: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

12:30 
ADAC GT Masters, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG na żywo


14:30
Seria DTM, Klettwitz, Niemcy: WYŚCIG na żywo


16:00 
Formuła E,  Grand ePrix Francji: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:30 
ADAC Formel 4, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny