Sport w TV: sobota – 20 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki 12:55 La Liga Santander – 20. kolejka: RCD ESPANYOL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

12:55 La Liga Santander – 20. kolejka: RCD ESPANYOL – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 24. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Wieszczycki

15:25 
Bundesliga – 19. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25
 Bundesliga – 19. kolejka: SC FREIBURG – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

15:25 
Bundesliga – 19. kolejka: VFL WOLFSBURG – EINTRACHT FRANKFURT  na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:35 
La Liga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 
Premier League – 24. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny

15:55 
Championship – 28. kolejka: ASTON VILLA FC – BARNSLEY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

16:10 
La Liga Santander – 20. kolejka: ATLETICO MADRYT – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:15
 Bundesliga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Bundesliga – 19. kolejka: HAMBURGER SV – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

18:25 
La Liga Santander – 20. kolejka: VILLARREAL CF – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:25 
Premier League – 24. kolejka: MANCHESTER CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

18:25
 Championship – 28. kolejka: SHEFFIELD WEDNESDAY FC – CARDIFF CITY FCna żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30 
La Liga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 20. kolejka: UD LAS PALMAS – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

21:00 
Premier League – 24. kolejka: ARSENAL FC – CRYSTAL PALACE premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Przemysław Rudzki

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:15 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:35
Florida Cup: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Zahorski, Maciej Kruk

23:55 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


23:55
Florida Cup: LEGIA WARSZAWA – ATLETICO NACIONAL na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała


13:05 Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Polsat Sport HDIplaEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

14:55 
Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:15 Ski Classics, St. Moritz, Szwajcaria: 65KM ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

12:45
Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams

12:55
Puchar Świata, Planica, Słowenia: SPRINT ST. KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 2: Jarosław Idzi
Komentarz w Eurosporcie 2: Kacper Merk, Igor Błachut


23:00 Eleague Major Boston 2018: FAZA GRUPOWA – DZIEŃ 2 na żywo


09:30 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – CareerBuilder Challenge, La Quinta, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


17:30 Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKOKI premiera.200
Eurosport PlayerIpla

18:00
 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEGI NA 10KM premiera.200
Eurosport PlayerIpla


04:30 NBA: UTAH JAZZ – NEW YORK KNICKS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


12:15 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

18:00 
Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla

23:15 
Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla


13:30 Puchar Świata, Erfurt, Niemczy: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki


11:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentują: Witold Domański – Maciej Bydliński

18:30 
Puchar Świata, Cortina d Ampezzo, Włochy: ZJAZD KOBIET premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Sołtys – Maciej Bydliński


19:30 Puchar Świata, Nakiska, Kanada: SKICROSS na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Maciej Bydliński

21:30
Puchar Świata, Tremblant, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:45 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)
Reporter: Bartosz Ignacik

12:55
PGNiG Superliga – 17. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)

18:10 
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: SZWECJA – FRANCJA  na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: CHORWACJA – NORWEGIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Piotr Dębowski – Wojciech Nowiński


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


23:35 Rajd Dakar: ETAP 14 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:45
Liga Siatkówki Kobiet – 14. kolejka: TREFL PROXIMA KRAKÓW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

20:20 
Serie A1 – 16. kolejka: MYCERIO VOLLEY PESARO – POMI CASALMAGGIORE na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko


15:10 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

15:45 
Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00
 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Oberstdorfu)
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00 
A
ustralian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? premiera.200
Ipla

13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? premiera.200
Ipla

14:15
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? premiera.200
Ipla

15:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ??? – ??? premiera.200
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam