Sport w TV: sobota – 21 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYER 04 LEVERKUSEN 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała 12:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA  Redakcja: Piotr […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYER 04 LEVERKUSEN


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

12:00
Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

12:55 
La Liga Santander – 34. kolejka: SD EIBAR – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 31. kolejka: SVV JAHN REGENSBURG – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:25 
Premier League – 35. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:55
Serie A – 34. kolejka: SPAL 2013 – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00
Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

15:20
 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: PIAST GLIWICE – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

15:20 Bundesliga – 31. kolejka: HANNOVER 96 – BAYERN MONACHIUM na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski

15:25
Bundesliga – 31. kolejka: RB LEIPZIG – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:50
Mecz Charytatywny: DRUŻYNA LUIS FIGO – DRUŻYNA RONALDINHO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański
Komentarz w Polsat Sport Extra: Szymon Rojek – Roman Kołtoń

15:55 
Premier League – 35. kolejka: WATFORD FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:10
 La Liga Santander – 34. kolejka: CELTA VIGO – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

17:30
Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
 NICE 1. Liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 
NICE 1. Liga – 27. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Głogowa)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Filip Surma – Maciej Klimek

17:55
 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)

18:10
FA Cup – 1/2 Finału: MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:10 
Serie A – 34. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

18:25
Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

18:25
Tipico Bundesliga – 31. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

19:55
Ligue 1 Conforama – 34. kolejka: EA GUINGAMP – AS MONACO na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

20:10 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska – Tomasz Lipiński

20:20 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: KORONA KIELCE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

20:25
Jupiler League – grupa mistrzowska, 5. kolejka: RACING GENK – RSC ANDERLECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

20:30
Serie A – 34. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
Serie A – 34. kolejka: AC MILAN – BENEVENTO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
Championship – 44. kolejka: CARDIFF CITY – NOTTINGHAM FOREST na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00
Copa del Rey – Finał: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski

21:25
Copa del Rey – Finał: FC BARCELONA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:30
 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla

23:30
Copa del Rey – Finał: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski

23:50
 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


17:45 Polsat Boxing Night – Noc Zemsty: TOMASZ ADAMEK – JOEY ABELL na żywo
Ipla

00:00 (sb/nd) Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: AMIR KHAN – PHIL LO GRECO premiera.200
Polsat Sport HDIpla


18:00 
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: III RUNDA premiera.200

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Valero Texas OpenSan Antonio, USA: III RUNDA na żywo


01:05 
NHL – play-off: PITTSBURGH PENGUINS – PHILADELPHIA FLYERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

21:20 
NHL – play-off: WASHINGTON CAPITALS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Adrian Kowal


17:30 Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


01:00 NBA – play-off: INDIANA PACERS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:00
 Tahincioğlu Basketball Super League – 26. kolejka: ESKISEHIR BASKET – YESILGIRESUN BELEDIYE SPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

14:15
 
Tahincioğlu Basketball Super League – 26. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – SAKARYA BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:30
 
Tahincioğlu Basketball Super League – 26. kolejka: PINAR KARSIYAKA – MURATBEY USAK premiera.200

Komentarz: Jakub Ryś


18:00 Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny

18:30
Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: PGE VIVE KIELCE – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 3: M
ichał Wszołek – Michał Świrkula

18:55
Puchar Polski – 1/2 Finału: GWARDIA OPOLE – AZOTY PUŁAWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30
Liga ASOBAL – 27. kolejka: BADA HUESCA – BM. LOGRONO LA RIOJA premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


12:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Cezary Gutkowski


14:00 Challenge Cup – 1/2 finału: CARDIFF BLUES – SECTION PALOISE na żywo
Ipla

23:00
European Rugby Champions Cup – 1/2 Finału: LEINSTER RUGBY – SCARLETS premiera.200
Ipla


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:25 Serie A1 – Finał: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka


14:45 PlusLiga – play-off: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Rzeszowa)

20:00 PlusLiga – play-off: TREFL GDAŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz (z Gdynii)


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


10:30 
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:45 
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:45
 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
Moto3 – Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

16:55 
Moto2 – Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

17:30
 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

17:55 
MotoGP – Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

19:35
Moto3 – Grand Prix Ameryk: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

20:30
MotoGP – Grand Prix Ameryk: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

21:10
MotoGP – Grand Prix Ameryk: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

21:35 
MotoGP – Grand Prix Ameryk: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

22:05 
Moto2 – Grand Prix Ameryk: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel
Reporterzy: Anita Mazur, Marcin Kuźbicki

16:15 
Nice 1. Liga Żużlowa – 3. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

17:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski (z Grudziądza)
Reporter: Karolina Mikołajczyk

18:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Bajerski (z Grudziądza)

inne
12:50 Studio TVP Sport: ZAPOWIEDŹ WEEKENDU na żywo
*(także o 15:15 i 18:05)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Studio: Maciej Barszczak

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam