Sport w TV: sobota – 21 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:55 Premier Liga – 16. kolejka: CSKA MOSKWA – KRYLIA SOWIETOW  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:55 Premier Liga – 16. kolejka: CSKA MOSKWA – KRYLIA SOWIETOW na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz


13:30 Sky BET Championship – 17. kolejka: BRISTOL CITY – HULL CITY na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz


13:40
 
Premier League – 13. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER UNITED na żywo

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:25
 Premier Liga – 16. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – URAL na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Roman Kołtoń – Tomasz Łapiński

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Prowadzenie: Krzysztof Marciniak
Gość: Kazimierz Węgrzyn

15:25 
Ekstraklasa – 16. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Filip Surma, Paulina Bojarska

15:25
Bundesliga – 13. kolejka: VFL WOLFSBURG – WERDER BREMA na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 Premier League – 13. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:00
Magazyn EL CLASICO na żywo
Eleven

Studio: Mateusz Święcicki (z Madrytu)

17:30
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

17:35
Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Michał Wodziński (z Warszawy)

17:40 
Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:45
Magazyn EL CLASICO na żywo
Eleven

Studio: Mateusz Święcicki (z Madrytu)

17:55 
Ekstraklasa – 16. kolejka: LEGIA WARSZAWA -ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Michał Wodizński, Bartek Ignacik

17:55 
Ekstraklasa – 16. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – RUCH CHORZÓW na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:55
Serie A – 14. kolejka: BOLOGNA FC – AS ROMA na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:00
 Bundesliga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HD

18:10 Liga BBVA – 12. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)

18:25 
Bundesliga – 13. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HD

18:25 
Premier League – 13. kolejka: MANCHESTER CITY – FC LIVERPOOL na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:00
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Prowadzenie: Rafał Dębiński

20:15 Magazyn EL CLASICO na żywo
Eleven

Studio: Mateusz Święcicki (z Madrytu)

20:25
 Liga BBVA – 12. kolejka: RCD ESPANYOL – MALAGA CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

20:40 Serie A – 14. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN na żywo
Eleven

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

22:00 Eredivisie – 13. kolejka: AFC AJAX – SC CAMBUUR premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

22:15
 Liga BBVA – 12. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – CELTA VIGO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut

23:55 
Eredivisie – 13. kolejka: WILLEM II – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Leszek Bartnicki

armwrestling
23:55 World Cup 2015, Polska: DZIEŃ 1 premiera.200
Fightklub

baseball
05:00 WBSC Premier 12 – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na-żywo
Eleven Sports

11:00 WBSC Premier 12 – Finał: ??? – ??? na-żywo
Eleven Sports

boks
04:00 Gala, Las Vegas, USA: DIEGO DE LA HOYA – GIOVANNI DELGADO na-żywo
Fightklub

20:00 Gala, Hannover, Niemcy: ARTHUR ABRAHAM – MARTIN MURRAY na-żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport HD)

Polsat Sport Extra HDPolsat Sport HD

22:00 Gala, Manzano, Włochy: DAMIAN BRUZZESE –  MAURIZIO LOVAGLIO na-żywo
Fightklub

golf
09:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: III RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person

12:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: III RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person – Andrzej Person

judo
10:00 Grand Prix, Qingdao, Chiny: DZIEŃ 2 na-żywo
Fightklub

koszykówka kobiet
17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy: POLSKA – BIAŁORUŚ na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Wałbrzycha)
Reporter: Katarzyna Grajlich

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – faza zasadnicza: NEW ORLEANS PELICANS – SAN ANTONIO SPURS na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

20:45 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

22:55 
Liga NBA – faza zasadnicza: ORLANDO MAGIC – SACRAMENTO KINGS na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

23:55
Beko BBL – 9. kolejka: WALTER TIGERS TUBINGEN – S.OLIVER BASKETS premiera.200
Polsat Sport News

łyżwiarstwo figurowe
12:00 
Grand Prix – Puchar Rosji: TAŃCE DOWOLNE na-żywo


13:30
 
Grand Prix – Puchar Rosji: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na-żywo

łyżwiarstwo szybkie
20:55 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: DZIEŃ 2 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

piłka ręczna kobiet
17:30 PGNiG Superliga – 11. kolejka: EKS START ELBLĄG – AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK na-żywo
Polsat Sport HD

piłka ręczna mężczyzn
15:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: BESIKTAS JK – ORLEN WISŁA PŁOCK na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Jarosław Cieślikowski

19:00
Handball Bundesliga – 14. kolejka: MT MELSUNGEN – RHEIN-NECKAR LÖWEN na-żywo
Sportklub

20:40 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – THW KIEL na-żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Robert Lis

21:00
Liga ASOBAL – 11. kolejkaBM. GUADALAJARA – GO FIT ADELMA premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
22:00 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 56kg MĘŻCZYŹNI na-żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plus Liga – 5. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – INDYKPOL AZS OLSZTYN na-żywo
Polsat Sport HD

20
:00 Plus Liga – 5. kolejka: ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – ASSECO RESOVIA BYDGOSZCZ
na-żywo
Polsat Sport HD

skoki narciarskie
15:50 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO na-żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Rafał Kot
Reporter: Sebastian Szczęsny


16:00
 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na-żywo


16:15 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY na-żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Marek Rudziński (z Klingenthal)
Reporter w TVP: Sebastian Szczęsny

sporty walki
03:00 MMA Bellator 146: HISAKI KATO – MELVIN MANHOEF na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczyk

20:00 
Kickboxing Talents 15: ZAWODY na-żywo
Fightklub

tenis
14:10
Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD


15:00 
Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport Extra HD


21:00 Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport News

wyścigi samochodowe
07:00 GP 3, Bahrain: WYŚCIG II na-żywo
Polsat Sport HDEurosport 2 HD

08:45 
GP 2, Bahrain: WYŚCIG II na-żywo
Polsat Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA