Sport w TV: sobota – 21 lutego 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 10:35 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: FC BASEL – FC PORTO  Komentarz: Szymon Borczuch 14:00 3. Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
10:35 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: FC BASEL – FC PORTO premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch


14:00 3. Liga – 26. kolejka: ROT-WEISS ERFUT – OSNABRUCK na żywo

MDR

14:00 3. Liga – 26. kolejka: STUTTGART KICKERS – ARMINIA BIELEFELD na żywo
SWR

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn


15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal


15:15 Bundesliga:  WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Radosław Gilewicz

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 21. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo

Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: SC PADERBORN 07 – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Radosław Gilewicz

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: FC AUGSBURG – BAYER LEVERKUSEN na żywo

TRT 3 Spor

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GÓRNIK ZABRZE na żywo

nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal


15:55 Premier League – 26. kolejka: SWANSEA CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:55 Liga BBVA – 24. kolejka: FC BARCELONA – MALAGA CF na żywo

Canal+ Family 2 HDDuhok TV
Komentarz w Canal+ Family 2: Rafał Wolski – Leszek Orłowski


16:55 Ligue 1 – 26. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – TOULOUSE FC na żywo
TV5 Monde Maghreb Orient

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn

17:35 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 21. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski


17:55 Primeira Liga – 22. kolejka:  SC BRAGA – CD NACIONAL na żywo
Sportklub

18:25 Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo
Canal+ Family HDIdman TVDuhok TV
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 22. kolejka: FC KÖLN – HANNOVER 96 na żywo

Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosport 2: Julian Kowalski – Dariusz Pasieka

19:55 Liga BBVA – 24. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD ALMERIA na żywo
Canal+ Family 2 HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal + Family 2: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn

20:00 Primeira Liga – 22. kolejka:  SC MOREIRENSE – SL BENFICA na żywo
SportklubRTP International

20:15 Magazyn LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski


20:40 Serie A– 24. kolejka: UC SAMPDORIA – GENOA CFC na żywo
Canal+ Family HDAzTV
Komentarz: Grzegorz Milko – Filip Surma

20:40 
Féminine D1 – 18. kolejka: PARIS ST GERMAIN – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eurosport 2 HD

21:55 
Liga BBVA – 24. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – CELTA VIGO na żywo
Idman TV

22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200

Canal+ Family HD

biathlon
08:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Mińsk, Białoruś: SPRINT JUNIOREKna żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

11:30
Mistrzostwa Świata Juniorów, Mińsk, Białoruś: SPRINT JUNIOREK MŁODSZYCH
na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

biegi narciarskie
12:45
 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: STUDIO na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Falun)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

12:45 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz: Bogdan Chruścicki, Igor Błachut

12:55 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport HDEurosport DETVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 2ČT SportDas Erste HDRossiya 2
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz (z Falun)
Komentarz w Eurosporcie HD: Bogdan Chruścicki, Igor Błachut

14:00 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:25 w TVP Sport)
Eurosport HDEurosport DETVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 2ČT SportDas Erste HDRossiya 2
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz (z Falun)
Komentarz w Eurosporcie HD: Bogdan Chruścicki, Igor Błachut

boks
03:00 ESPN Friday Night Fights: DONOVAN DENNIS – STEVE VUKOS na żywo
Fightklub

21:30 Gala, Monte Carlo, Monako: GENNADY GOLOVKIN – MARTIN MURRAY na żywo
*(od 0:00 w Sat.1)

Canal+ Sport HDSat 1Rossiya 2
Komentarz: Edward Durda – Przemysław Saleta


22:30 Gala, Berlin, Niemcy:
ARTHUR ABRAHAM – PAUL SMITH na żywo
Sat 1
00:00  premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

golf
08:00 PGA European Tour, Hero Indian Open: III RUNDA na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Jacek Person – Andrzej Person

judo
17:00 Grand Prix 2015, Düsseldorf, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kolarstwo szosowe
18:15 Tour of Andalusia: ETAP 4 premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Tomasz Jaroński – Adam Probosz

kolarstwo torowe
18:50 UCI Mistrzostwa Świata, Paryż, Francja: DZIEŃ 4 na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA: WASHINGTON WIZARDS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Marta Dydek

17:30
1.Liga Polska – 21. kolejka: LEGIA WARSZAWA – MERITUMKREDYT POGOŃ PRUDNIK na żywo
Orange sport

22:00
Copa del Rey – 1/2 Finału: FC BARCELONA – UNICAJA premiera.200
Sportklub

23:45 
Copa del Rey – 1/2 Finału: REAL MADRYT – JOVENTUT BARCELONA premiera.200
Sportklub

narciarstwo alpejskie
9.45 Puchar Świata, Maribor, Słowenia – Gigant Kobiet: I PRZEJAZDna żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

11:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZNna żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

13:15
Puchar Świata, Maribor, Słowenia – Gigant Kobiet: II PRZEJAZDna żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HD
Komentarz Eurosport 2: Witold Domański

narciarstwo dowolne
9:45 Puchar Świata, Tegernsee, Niemcy: SKI CROSS KOBIET/MĘŻCZYZNna żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HD
Komentarz w Eurosport 2: Adam Probosz

piłka ręczna mężczyzn
20:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa C: RHEIN-NECKAR LOVEN – HC VARDAR na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Michał Matysik

saneczkarstwo
09:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy – dwójki: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych

11:00 
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy – dwójki: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HD
Komentarz: Paweł Ulbrych

siatkówka mężczyzn
14:00 Plusliga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski

14:45 
Plusliga – 26. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski

17:00 
Plusliga: STUDIO
 na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski

skoki narciarskie
16:10 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Falun)

16:15 
Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz: Igor Błachut

16:30 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN, HS 100 na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDČT SportRai sport 2
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz – Marek Rudziński (z Falun)
Komentarz w Eurosporcie HD: Igor Błachut

snooker
19:15 Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁpremiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁna żywo
Eurosport HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty walki
19:00 KSW 30: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek


19:15 KSW 30: ASLAMBEK SAIDOV – RAFAŁ MOKS na żywo
*(od 20:05 w Polsat HD)
polsat-sport-hd.120Polsat HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Juras Jurkowski

tenis
02:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA: 1/4 finału: IVO KARLOVIC – STEVE JOHHSON na żywo
Supertennis HD

13:00 ATP Wrocław Open: 1/2 finału: FARRUKH DUSTOV – STEVE DARCIS na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

14:30 ATP World Tour 250, Marsylia, Francja: 1/2 finału: GAEL MONFILS – ROBERTO BAUTISTA AGUT na żywo

Supertennis HD

15:00 ATP Wrocław Open: 1/2 finału: RIČARDAS BERANKIS – MIRZA BASIC na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak


16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA: 1/2 finału: KAROLINA PLISKOVA – SIMONA HALEP na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w sport.tvp.pl: Michał Lewandowski
19:05 premiera.200
TVP Sport HD

18:00 WTA World Tour, Rio de Janeiro, Brazylia: 1/2 finału: SARA ERRANI – JOHANNA LARSSON na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia: 1/2 finału: ANDREAS HAIDER MAURER – DAWID FERRER na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Katarzyna Nowak

22:00 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia: 1/2 finału: RAFAEL NADAL – FABIO FOGNINI na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Tomasz Lorek

23:00 WTA World Tour, Rio de Janeiro, Brazylia: 1/2 finału: ANNA SCHMIEDLOVA – IRINA-CAMELIA BEGU premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Filip Gawęcki


wyścigi motocyklowe
12:30
MŚ Superbike, Grand Prix Australii: SUPERPOLE premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak – Paweł Ulbrych

inne
17:40 
Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Tomaszewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski i Łukasz Kozłowski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA