Sport w TV: sobota – 22 kwietnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa: MULTILIGA 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki 12:50 2.Bundesliga – 30. kolejka: FC HEIDENHEIM 1846 – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa: MULTILIGA


11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

12:50
2.Bundesliga – 30. kolejka: FC HEIDENHEIM 1846 – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

12:50
2.Bundesliga – 30. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport Player

12:55
La Liga Santander – 33. kolejka: MALAGA CF – VALENCIA CF na żywo

Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:00
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200
Sportklub
Redakcja: Bartłomiej Rabij

15:15
Bundesliga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 30. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FSV MAINZ 05 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 Bundesliga – 30. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 Bundesliga – 30. kolejka: HAMBURGER FC – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport Player

15:25 Bundesliga – 30. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – WERDER BREMA na żywo
Eurosport Player

15:25 Bundesliga – 30. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:55 Premier League – 34. kolejka: HULL CITY – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

15:55
Tipico Bundesliga – 30. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SV MATTERSBURG na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

16:10 
La Liga Santander – 33. kolejka: VILLARREAL CF – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55
Ligue 1 – 33. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – MONTPELLIER HSC na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

17:00 Lotto Ekstraklasa: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Krzysztof Przytuła, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Komentarz: Krzysztof Marciniak (Cracovia-Legia), Edward Durda (Lech-Ruch), Marcin Rosłoń (Pogoń-Lechia), Bartosz Gleń (Korona-Termalica), Leszek Orłowski (Arka-Wisła P.), Przemysław Pełka (Zagłębie-Śląsk), Wojciech Jagoda (Górnik – Wisła K.), Piotr Domagała (Piast-Jagiellonia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko (Cracovia-Legia), Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski (Lech-Ruch), Sonia Śledź, Michał Wodziński (Pogoń-Lechia), Żelisław Żyżyński (Korona-Termalica), Adam Westfal (Arka-Wisła P.), Bartosz Ignacik (Zagłębie-Śląsk), Filip Surma (Górnik – Wisła K.), Tomasz Lipiński (Piast-Jagiellonia)

17:30
FA Cup: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak

17:30
NICE 1. Liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40
NICE 1. Liga – 27. kolejka: STAL MIELEC – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Mielca)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: LECH POZNAŃ – RUCH CHORZÓW na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:55
Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:08
 Serie A – 33. kolejka: ATALANTA BC – BOLOGNA FC (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:10
FA Cup – 1/2 Finału: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)

18:15
Premier League Walish – 32. kolejka: BANGOR CITY – CAERFYRDDIN na żywo


18:25 
Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:10
Serie A: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak

20:30 
Tipico Bundesliga – 30. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – FC AMIRA WACKER MODLING premiera.200
Sportklub
Komentarz: Adam Kotleszka

20:40
 Serie A – 33. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 33. kolejka: RCD ESPANYOL – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

22:00
Major League Soccer – 8. kolejka: PORTLAND TIMBERS – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE  na żywo

Studio: Marcin Gazda

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:30
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: REAL MADRYT – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HD sport.tvp.pl


07:00 Grand Prix Gold Series, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player


19:00 Gala Boksu, Sundsvall, Szwecja: OTTO WALLIN – GIANLUCA MANDRAS na żywo

Komentarz: Wojciech Szczęsny

19:15 Gala Boksu, Legionowo, Polska: KRZYSZTOF ZIMNOCH – MICHAEL GRANT na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

22:40 Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: MARTIN MURRAY – GABRIEL ROSADO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


12:30 Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej, Cluj, Rumunia: PRZYRZĄDY INDYWIDUALNIE – FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Zdzieszyński


08:30 PGA European Tour – Shenzen International, Shenzen, Chiny: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:30 NHL – play-off: OTTAWA SENATORS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel

15:30
Mecz Towarzyski: NIEMCY – CZECHY na żywo


16:00
Mistrzostwa Świata 1A, Kijów, Ukraina: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak

19:30
Mistrzostwa Świata 1A, Kijów, Ukraina: AUSTRIA – KAZACHSTAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


16:00 Mistrzostwa Europy, Warszawa, Polska: DZIEŃ 3 – FINAŁY na żywo
*(o 18:25 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki


15:30 Tour of Croatia: ETAP 5 na żywo
Eurosport Player

19:10 Magazyn MAGAZYN KOLARSKI premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


21:30 NBA – play-off: CHICAGO BULLS – BOSTON CELTIC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

23:30 NBA – play-off: ATLANTA HAWKS – WASHINGTON WIZARDS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Hubert Radke


20:00 Velux EHF Liga Mistrzów – play-0ff: SG FLENSBURG-HANDEWITT – HC VARDAR premiera.200

Komentarz: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski

22:15 Velux EHF Liga Mistrzów – play-0ff: TELEKOM VESZPREM – MONTPELLIER HB premiera.200

Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis

22:30 Handball Bundesliga – 27. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – HSC 2000 COBURG premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński


17:00 Rugby Europe Trophy: POLSKA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla


13:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


17:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: VAKIFBANK STAMBUŁ – ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ premiera.200
*(o 22:30 premiera.200 w Polsat Sport News)
Ipla

20:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: DINAMO MOSKWA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo
Ipla


18:00 Serie A1 – 1/2 Finału: DIATEC TRENTINO – CANAKKALE na żywo
Sportklub


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


03:00 MMA Bellator 178: DANIEL STRAUS – PATRICO FREIRE na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

19:00 M-1 Challenge 76: ALEXY NEVZOROV – MOVSAR EVLOEV na żywo

Komentarz: Tomasz Marciniak


13:00 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: ALBERT RAMOS VINOLAS – LUCAS POUILLE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:00 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: DAVID GOFFIN – RAFAEL NADAL  na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 Moto 3, Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:55 
Moto GP, Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:55 Moto 2, Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

19:35
Moto 3, Grand Prix Ameryk: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

20:30 
Moto GP, Grand Prix Ameryk: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

21:10
Moto GP, Grand Prix Ameryk: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

22:05
 
Moto 2, Grand Prix Ameryk: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


14:45
Drift Masters, Poznań, Polska: WYŚCIG na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Poznania)
Studio: Wojciech Zawioła (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga


17:00
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Canal+ Sport Online

Studio: Marcin Majewski – Dawid Stachyra (z Rybnika)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz

17:25
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: ROW RYBNIK – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
Canal+ Sport Online

Komentarz: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Rybnika)

19:30
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Canal+ Sport Online

Studio: Gabriel Waliszko (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Karolina Mikołajczyk

19:55
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – GET WELL TORUŃ na żywo
Canal+ Sport Online

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Jabłoński (z Zielonej Góry)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

20:05 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny