Sport w TV: sobota – 22 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI  12:55 Scottish Premier League – 3. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
12:00 Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
nSport+ HD

12:55
Scottish Premier League – 3. kolejka: DUNDEE UNITED – CELTIC FC na żywo

Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Mitrut

13:25
3. Fußball-Liga – 4. kolejka: VFL OSNABRÜCK – HANSA ROSTOCK na żywo
NDR HD

13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki


13:40
Premier League – 3. kolejka: MANCHESTER UNITED – NEWCASTLE UNITED na żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online Idman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki


13:55
3. Fußball-Liga – 4. kolejka: CHEMNITZER FC – HOLSTEIN KIEL na żywo
MDR

15:10
 
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz


15:25 
Ekstraklasa – 6. kolejka: RUCH CHORZÓW – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal

15:25
Bundesliga – 2. kolejka: TSG HOFFENHEIM – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

15:45 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski, Rafał Nahorny

15:55 
Premier League – 3. kolejka: LEICESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD CANAL+ Sport Online Idman TV

Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:55
Premier Liga – 6
. kolejka: CSKA MOSKWA – FK ROSTÓW na żywo
Polsat Sport Extra HD

16:55
Ligue 1 – 3. kolejka: OLYMPIQUE LYON – STADE RENNES na żywo

Eleven TV 5 Monde Maghreb Orient
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Stefan Białas

17:40
 I Liga Polska – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Iwan (z Sosnowca)

17:55 
I Liga Polska – 4. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ARKA GDYNIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Iwan (z Sosnowca)


17:55 
Ekstraklasa – 6. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma


17:55
Serie A – 1. kolejka: HELLAS VERONA – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:10
Welsh Premier League – 1. kolejka: LLANDUDNO FC – ABERYSTWYTH TOWN na żywo
S4C

18:25 Bundesliga – 2. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Rafał Sak – Tomasz Hajto

19:25 
Primeira Liga – 2. kolejka: SPORTING CP – PACOS FERREIRA na żywo
Sportklub

Komentarz: Julian Kowalski

19:55 1. Lig – 2. kolejka: 1461 TRABZON – KAYSERI ERCIYESSPOR na żywo
TRT HD

19:55
Ligue 1 – 3. kolejka: TOULOUSE FC – AS MONACO na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Marcin Grzywacz – Radosław Majdan

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki


20:10
Synot liga – 5. kolejka: BANÍK OSTRAWA – SLAVIA PRAGA na żywo
ČT Sport


20:25 Ekstraklasa – 6. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński


20:30
Ekstraklasa – 6. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda
Reporter: Żelisław Żyżyński


20:40
Serie A – 1. kolejka: SS LAZIO – BOLOGNA FC na żywo

Eleven

20:55 1. Lig – 2. kolejka: ELAZIGSPOR – GIRESUNSPOR na żywo
TRT 3 Spor

21:40 
Primeira Liga – 2. kolejka: CS MARITIMO – FC PORTO na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz

21:55 Major League Soccer – 25. kolejka: TORONTO FC – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Kotleszka


22:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Piotr Salak – Maciej Murawski

22:45 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

boks
20:10 Gala, Międzyzdroje, Polska: MICHAŁ CIEŚLAK – JARNO ROSBERG na żywo
Polsat Sport News

futbol australijski
08:30 Liga Futbolu Australijskiego – 21. runda: GOLD COAST SUNS – ESSENDON na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

kajakarstwo
10:25 
Mistrzostwa Świata, Mediolan, Włochy: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DEČT Sport
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

15:45 
Mistrzostwa Świata, Mediolan, Włochy: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

kolarstwo górskie
14:30
Puchar Świata, Val di Sole, Włochy: ZJAZD KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD

kolarstwo szosowe
18:30 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

18:45 Vuelta a Espana: ETAP 1 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

21:00 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

22:45
Pro Cycling Challenge: ETAP 6 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
15:45 Mecz Towarzyski: POLSKA – NIEMCY na żywo

Polsat Sport News

lekkoatletyka
01:30 Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 1 – SESJA PORANNA na żywo
*(od 01:50 w Eurosport)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDČT Sport
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk, Marcin Rosengarten
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Marek Rudziński (z Pekinu)

Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski


12:00
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

12:20 
Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 12:55 w TVP 1 HD, od 14:30 w TVP 2 HD)
TVP 1 HDTVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1Rossiya 2BBC One HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik – Marek Rudziński (z Pekinu)

Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Sebastian Chmara

15:30
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

siatkówka kobiet
05:00 Puchar Świata – grupa B: USA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HD


05:00 Puchar Świata – grupa A: DOMINIKANA – ROSJA 
na żywo
Polsat Sport Extra HDRossiya 2

08:00
 Puchar Świata – grupa A: KUBA – KENIA na żywo
Polsat Sport Extra HD


08:00 Puchar Świata – grupa B: SERBIA – CHINY na żywo
Polsat Sport HD

12:10 Puchar Świata – grupa A: ARGENTYNA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport News

siatkówka mężczyzn
18:00 Memoriał Huberta Wagnera: IRAN – FRANCJA na żywo
Polsat Sport News

20:15 
Memoriał Huberta Wagnera: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

20:30
Memoriał Huberta Wagnera: POLSKA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HD

22:30 Memoriał Huberta Wagnera: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

tenis
01:00 WTA 1000, Cincinnati, USA – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

01:00 
ATP 1000, Cincinnati, USA – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD

02:30 
WTA 1000, Cincinnati, USA – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
ATP 1000, Cincinnati, USA – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00 
ATP 1000, Cincinnati, USA – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

wyścigi motocyklowe
11:55 Mistrzostwa Świata Endurance, Oschersleben: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski

wyścigi samochodowe
11:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport HDBBC Two HDSport 1 GermanyRai sport 2
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

13:00 
Formuła 1, Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

14:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport HDBBC One HDRossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

15:00 
Formuła 1, Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

15:40
GP 2, Spa-Francorchamps, Belgia: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HD

17:20
 GP 3, Spa-Francorchamps, Belgia: I WYŚCIG na żywo
*(o 20:30 premiera.200 w Eurosport 2)
Polsat Sport NewsEurosport 2 HD

18:15
Porsche SuperCup, Spa-Francorchamps, Belgia: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD

inne
17:10
Magazyn TRANS WORLD SPORTS premiera.200
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny, Zygmunt Wiśniewski 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA