Sport w TV: sobota – 23 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE  Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda Reporter: Adam Westfal 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE 

Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

11:30 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 La Liga Santander – 25. kolejka: GETAFE CF – RAYO VALLECANO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

12:55 
2. Bundesliga – 23. kolejka: FC ST. PAULI – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 


13:25 
Premier League – 27. kolejka: BURNLEY FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55
Serie A – 25. kolejka: TORINO FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 
Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:10
 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Filip Surma, Michał Wodziński

15:20 
Bundesliga – 23. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Ćwiąkała

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Zabrza)

15:25 
Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: FSV MAINZ 05 – FC SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

15:55
Championship – 34. kolejka: LEEDS UNITED – BOLTON WANDERERS na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak

16:10 
La Liga Santander – 25. kolejka: SEVILLA FC – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00
 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Żelisław Żyżyński – Bartosz Bosacki, Piotr Włodarczyk (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

17:30 
Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)

18:25 
Premier League – 27. kolejka: LEICESTER CITY – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka 

18:25
Bundesliga – 23. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC NURNBERG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

18:25
La Liga Santander – 25. kolejka: CD ALAVES – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:00 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Żelisław Żyżyński – Bartosz Bosacki, Piotr Włodarczyk (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

20:10 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

20:25
Serie A – 25. kolejka: FROSINONE CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 25. kolejka: ATHLETIC CLUB – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

22:30
Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


08:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(od 09:00 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla

12:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: SPRINT KOBIET na żywo
Ipla


10:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Kacper Merk – Martyna Galewicz

12:00 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla
Komentarz: Kacper Merk – Martyna Galewicz


23:00 Puchar Świata, Calgary, Kanada: I i II PRZEJAZD KOBIET 
Ipla


13:00 IEM Katowice 2019 – CS:GO Legends Stage: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl


20:30 
PGA Tour – Puerto Rico Open, Rio Grande, Portoryko: III RUNDA na żywo


22:45 
PGA European Tour – WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: OTTAWA SENATORS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


15:00 
Tour of Andalusia, Hiszpania: ETAP4 na żywo
Ipla

16:45 
Tour de Algarve, Portugalia: ETAP 4 na żywo
Ipla


15:00 Energa Basket Liga – 19. kolejka: ENEA AZS POZNAŃ – SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


01:00 
NBA: TORONTO RAPTOROS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


14:25 Mistrzostwa Świata w sprincie, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 23:00   w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plIpla


10:30 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET na żywo
Ipla

11:45 
Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
*(o 14:15   w Eurosport 2 HD)
Ipla


05:30 Puchar Świata, Tazawako, Japonia: JAZDA PO MULDACH na żywo
Ipla

09:00 Puchar Świata, Sunny Volley, Rosja: SKICROSS na żywo
Ipla

12:00 
Puchar Świata, Mińsk, Białoruś: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Ipla


23:00 EHF Liga Mistrzyń – grupa 1: ROSTÓW-DON – METZ HANDBALL

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński


14:45 EHF Cup – grupa D: AZOTY PUŁAWY – FRAIKIN B.GRANOLLERS na żywo
sport.tvp.pl

17:30 EHF Liga Mistrzów – 1/16 Finału: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Reporter: Szymon Ratajczak

17:55 EHF Liga Mistrzów – 1/16 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – BJERRINGBRO-SILKEBORG na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: FRANCJA – SZKOCJA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

17:40 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WALIA – ANGLIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy


13:15 Puchar Świata, Sochi, Rosja: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 20. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 Serie A1 – 21. kolejka: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO  na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 22. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Serie A1 – 22. kolejka: ITAS TRENTINO – KIONE PADOVAna żywo
Ipla

20:30 
PlusLiga – 22. kolejka: TREFL GDAŃSK – CUPRUM LUBIN na żywo
Ipla


16:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: I i II PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


13:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
*(od 14:20 także w TVP 1 HD, od 14:00 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

14:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS NA SKOCZNI DUŻEJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut

16:30 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla


18:15 BetVictor Shoot Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 
Ipla

19:45 
BetVictor Shoot Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


07:00 Puchar Świata, Secret Garden, Chiny: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Ipla


19:00 DSF Kickboxing Challenge, Grudziądz: MAKSYMILIAN BRATKOWICZ – DANIEL VIEDENTHALER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
UFC Fight Night 145: JAN BŁACHOWICZ – THIAGO SANTOS na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:30 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Budapeszt, Węgra – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
WTA Tour, Budapeszt, Węgra – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

23:00 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


02:15 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

05:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam