Sport w TV: sobota – 23 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:45 Nice 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna) Reporter: Mariusz Hawryszczuk 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


14:45 Nice 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa D: GRUZJA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

14:55 Nice 1. Liga – 25. kolejka: STOMIL OLSZTYN – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna)

16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: KONFERENCJA REPREZENTACJI POLSKI na żywo
sport.tvp.pl

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa F: SZWECJA – RUMUNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa D: GIBRALTAR – IRLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

20:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: MELDUNEK Z KADRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa F: HISZPANIA – NORWEGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Wdowczyk

20:35
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa J: LIECHTENSTEIN – GRECJA na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski

20:35
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa J: WŁOCHY – FINLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa

23:30 
Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020
Polsat Sport HDIpla


14:45 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:45 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 20:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:10 Puchar Świata, Quebec, Kanada: 10 KM KOBIET STYLEM KLASYCZNYM na żywo
*(o 17:45  w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner
15:45 
Puchar Świata, Quebec, Kanada: 15 KM MĘŻCZYZN STYLEM KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00
Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: LAWRENCE OKOLIE – WADI CAMACHO na żywo
*(od 23:00 także w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

20:25 Gala Boksu, Łomża: KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK – ALEXANDRU JUR na żywo
*(od 22:35 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło (z Łomży)
Studio: Sylwia Dekiert (z Łomży)
Reporter: Bogusław Solecki


19:00 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Silkeborg, Dania: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo
Ipla


17:00 Blast Pro Series, Sao Paulo, Brazylia: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


03:30 PGA European Tour – Maybank Championship, Kuala Lumpur, Malezja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – Valspar Championship, Palm Harbor, USA: III RUNDA na żywo


03:00 NHL: ANAHEIM DUCKS – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal

15:05
Polska Hokej Liga – 1/2 Finału: TAURON KH GKS KATOWICE – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:40 Saut Hermes, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

20:10 
Saut Hermes, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


10:15
Cape Epic, RPA: DZIEŃ 6 


14:30 Mediolan-San Remo, Włochy: WYŚCIG na żywo
Ipla


21:00 Six-Day, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Energa Basket Liga – 24. kolejka: WISŁA CANPACK KRAKÓW – CCC POLKOWICE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


00:30 
NBA: TORONTO RAPTORS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 23. kolejka: ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE – PINAR KARŞIYAKAna żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:30 
Energa Basket Liga – 23. kolejka: POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI – KING SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 23. kolejka: GALATASARAY – BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:22
Lega A – 23. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – VL PESARO na żywo
Eurosport Player

20:30
 easyCredit BBL – AllStarGame: NIEMCY – RESZTA ŚWIATA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

23:00
 NBA: CHARLOTTE HORNETS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


04:30 Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(od 06:00 także w TVP Sport HD, o 17:30  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński

09:30 
Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
*(od 12:30 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plIplaTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


18:05 Turniej Towarzyski, Gdańsk: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Gdańska)
Studio: Krzysztof Szczypior (z Gdańska)
Reporter: Grzegorz Chodkowski


17:25 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: MOTOR ZAPOROŻE – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: PPD ZAGRZEB – HC VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HDIpla


23:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy -Rajd Azorów: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Rugby Europe Trophy: POLSKA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla


20:25 Serie A1 – 25. kolejka: ZANETTI BERGAMO – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko


14:45 PlusLiga – 26. kolejka: CUPRUM LUBIN – ALURON VIRTU WARTA ZAWIECIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 26. kolejka: TREFL GDAŃSK – MKS BĘDZIN na żywo
Ipla


09:15 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
*(od 09:50 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot, Mateusz Leleń (z Planicy)
Reporterzy w TVP: 
Filip Czyszanowski, Sebstian Parfjanowicz

10:00 
Puchar Świata, Planica, SłoweniaKONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Planicy)

12:00 
Puchar Świata, Planica, SłoweniaSTUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot, Mateusz Leleń (z Planicy)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebstian Parfjanowicz


13:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
IplaEurosport Player


00:30 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:00 WTA Tour, Miami, USA – 2. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Miami, USA – 2. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


05:00 Formuła E – Sanya ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:45 Formuła E – Sanya ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam