Sport w TV: sobota – 23 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 2. runda, grupa 1: POLSKA – WĘGRY 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Mateusz Borek, Robert Błoński, Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 2. runda, grupa 1: POLSKA – WĘGRY


11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Mateusz Borek, Robert Błoński, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

12:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

12:30 Magazyn LALIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

12:55 2. Bundesliga – 17. kolejka: EINTRACHT BRUNSZWIK – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:10
FA Cup – 4. runda: SOUTHAMPTON FC – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

13:55 LaLiga Santander – 20. kolejka: SD HUESCA – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Tomasz Ćwiąkała

14:25 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

14:55 Serie A – 19. kolejka: AS ROMA – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:10 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – VFL WOLFSBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: FC AUGSBURG – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 FA Cup – 4. runda: WEST HAM UNITED FC – DONCASTER ROVERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 LaLiga Santander – 20. kolejka: SEVILLA FC – CADIZ CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

17:30 Serie A – 19. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

17:55 Serie A – 19. kolejka: AC MILAN – ATALANTA BC 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak

17:55 Serie A – 19. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25 Bundesliga – 16. kolejka: HERTHA BSC – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:25 
FA Cup – 4. runda: CHELTENHAM TOWN FC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25
1. Liga – 16. kolejka: MFK KARVINA – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla

19:55 Eredivisie – 18. kolejka: PSV EINDHOVEN – RKC WAALWIJK 
Ipla

20:00 LaLiga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Łukasz Wiśniowski, Maciej Kruk

20:40 Serie A – 19. kolejka: ACF FIORENTINA – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:55 Ligue 1 – 21. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE MARSYLIA 
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

20:55 Premier League – 11. kolejka: ASTON VILLA FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Rafał Nahorny

20:55 LaLiga Santander – 20. kolejka: CD ALAVES – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka – Piotr Szymczuk

23:00 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


13:00 Puchar Świata, Antholz-Anterselva, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski – Mateusz Stóf

14:55 Puchar Świata, Antholz-Anterselva, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport News: Weronika Nowakowska


10:20 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY KOBIET 
*(od 10:35 również w TVP Sport HD)
Eurosport Playersport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

12:50
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


12:15 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

17:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 2. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

18:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Ipla

Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka


18:45 PZB Suzuki Boxing Night, Lublin: STUDIO 
*(również o 22:25)

Studio: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Lublina)
Reporter: Maciej Barszczak

18:50 PZB Suzuki Boxing Night, Lublin: ZAWODY 

Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń (z Lublina)


12:30 Ekstraklasa Games Pro: 9. KOLEJKA 


18:00 FIFA Regional Cup: DZIEŃ 1 
sport.tvp.pl


10:00 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Championship, Abu Zabi, ZEA: III RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – The American Express, La Quinta, USA: III RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:40 X²O Badkamers Trofee – Flandriencross, Hamme, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

14:55 X²O Badkamers Trofee – Flandriencross, Hamme, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


11:20 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

15:10 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


01:30 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – BOSTON CELTICS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

11:00 Basketball Super League – 18. kolejka: TÜRK TELEKOM – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Lipczik

13:15 Basketball Super League – 18. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:30 Basketball Super League – 18. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:30 Energa Basket Liga – 23. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 Basketball Super League – 18. kolejka: ANADOLU EFES – OGM ORMANSPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

20:45 Liga ACB – 21. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – IBEROSTAR TENERIFE 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:55
easyCredit BBL – 14. kolejka: MEDI BAYREUTH – FC BAYERN MONACHIUM 

Komentarz: Jakub Lipczik

23:00 NBA: UTAH JAZZ – GOLDEN STATE WARRIORS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


14:15 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

15:00 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

15:45 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET 
Eurosport Player

16:20 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

17:00 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

17:20 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś


09:20 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET 

Komentarz: Paweł Sołtys


12:50 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS
*(o 19:00  w Eurosport 2 HD, o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski

16:50 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: SKOKI 
*(24 stycznia o 07:07  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player


13:40 PGNiG Superliga – 12. kolejka: EKS START ELBLĄG – MKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski

13:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: HC DUNAREA BRAILA – SIOFOK KC 


15:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: VACI NKSE – HERNING IKAST HANDBOLD 


15:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa B: MKS PERŁA LUBLIN – NANTES ATLANTIQUE HANDBALL 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź

17:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa B: GYORI AUDI ETO KC – BREST BRETAGNE 


15:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 2. runda, grupa 1: URUGWAJ – HISZPANIA 

Komentarz: Mateusz Orłowski – Dawid Ociepa

17:55 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 2. runda, grupa 1: POLSKA – WĘGRY

Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz – Kamil Wlazło

20:30 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 2. runda, grupa 1: NIEMCY – BRAZYLIA 

Komentarz: Wojciech Anyszek – Bartosz Pająk


09:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

16:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

17:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

17:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


12:30 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: STUDIO 

Studio: Jerzy Mielewski – Zbigniew Bródka
Reporter: Tomasz Lach

13:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 1500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

13:20 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 1500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

13:50 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1500 M KOBIET – FINAŁ B 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

14:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1500 M KOBIET – FINAŁ A 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

14:05 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN – FINAŁ B 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

14:10 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN – FINAŁ A 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

14:35 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI ĆWIERĆŁFINAŁOWE NA 500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

14:50 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI ĆWIERĆŁFINAŁOWE NA 500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

15:20 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

15:25 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

15:50 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 500 M KOBIET – FINAŁ B 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

15:55 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 500 M KOBIET – FINAŁ A 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

16:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN – FINAŁ B 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

16:05 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN – FINAŁ A 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

16:25 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: SZTAFETA KOBIET – BIEG PÓŁFINAŁOWY 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

16:35 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: SZTAFETA MĘŻCZYZN – BIEG PÓŁFINAŁOWY 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski

17:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: CEREMONIA MEDALOWA 
Eurosport Player

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski


14:45 PlusLiga – 22. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Jastrzębia)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski

15:25
II liga – 15. kolejka: 
MKS BZURA OZORKÓW – LKS CZARNI RZĄŚNIA 

Komentarz: 
Mikołaj Madej, Krzysztof Jurek

17:00
Tauron 1. liga – 19. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 
Ipla

17:30 PlusLiga – 22. kolejka: STAL NYSA – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

20:30 PlusLiga – 22. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur


13:55 Puchar Świata Kobiet, Ljubno, Słowenia: KONKURS DRUŻYNOWY

Komentarz: Jakub Pieczatowski

15:35 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
*(o 15:55 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: 
Sebastian Szczęsny, Michał Chmielewski

16:15 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Mateusz Leleń
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski – Mateusz Stóf

18:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO

Studio: Michał Korościel
Reporter: Kacper Merk


13:20 Puchar Świata, Chiesa in Valmalenco, Włochy: SNOWBOARD CROSS 
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD, 24 stycznia o 09:07  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz

17:40 Puchar Świata, Laax, Szwajcaria: HALFPIPE 
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player


22:00 Magazyn FEI EQUESTRIAN WORLD 


22:30 Pegasus World Cup, Hallandale Beach, USA: ZAWODY na żywo

Komentarz: Robert Zieliński – Annamaria Sobierajska


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

22:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki