Sport w TV: sobota – 25 lipca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:00 3.Liga – 1. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – VFL OSNABRUCK  14:00 International […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
14:00 3.Liga – 1. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – VFL OSNABRUCK na żywo
MDR

14:00
 International Champions Cup: AC MILAN – INTER MEDIOLAN na żywo
Sport 1 Germany

16:00
Premier Liha – 2. kolejka: KARPATY LWÓW – STAL DNIPRODZERZHYNSK na żywo
2+2

16:55 Mistrzostwa Świata 2018: LOSOWANIE GRUP ELIMINACYJNYCH na żywo
*(od 17:25 w TVP 1 HD)

TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plBBC Red Button HDTRT 3 SporČT Sport
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski (z Sankt Petersburga)
Studio w TVP: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Marcin Żewłakow

Reporter w TVP: Maciej Iwański

17:05
Mecz Towarzyski: WERDER BREMA – SEVILLA FC na żywo
Sport 1 Germany


17:40 Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma


17:55 
Ekstraklasa – 2. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma


18:25 
Premier Liha – 2. kolejka: DYNAMO KIJÓW – OLIMPIK DONETSK na żywo
2+2

18:25
Mecz Towarzyski: ANTALYASPOR – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
TRT 3 Spor

19:05
Mecz Towarzyski: JUVENTUS FC – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Sport 1 Germany

19:55
Synot Liga – 1. kolejka: FK TEPLICE – SK SIGMA OLOMOUC na żywo
ČT Sport

20:05 
Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Poznania)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Mariusz Wróblewski


20:25
Ekstraklasa – 2. kolejka:
LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma


20:30 Ekstraklasa – 2. kolejka: RUCH CHORZÓW – PIAST GLIWICE premiera.200
nSport+ HD

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Chorzowa)
Reporter: Adam Westfal


22:00 
International Champions Cup: MANCHESTER UNITED – FC BARCELONA na żywo
Sport 1 Germany

22:00 
Premier Liha – 2. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – METALIST CHARKÓW premiera.200
Polsat Sport Extra HD

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

bmx
17:35 UCI BMX World Championship 2015, Heusden-Zolder, Belgia: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD

futbol australijski
11:15 Liga Futbolu Australijskiego – 17. runda: BRISBANE LIONS – NORTH MELBOURNE  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski, Jędrzej Stęszewski

golf
12:30 PGA European Tour, Omega European Masters, Crans-Montana, Szwajcaria: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
19:05 Global Champions Tour, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
12:45 Magazyn LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

13:00 
Tour de France: ETAP 20 na żywo
(od 15:10 w Das Erste, od 14:50 w France 2 HD, od 12:55 w France 3)

Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1ITV 4ČT SportFrance 2 HDFrance 3S4C
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

17:00 Magazyn LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

koszykówka kobiet
21:00
WNBA All-Stars Game: MECZ GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz

lekkoatletyka
16:00 Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
polsat-sport-hd.120BBC One HD
Komentarz w Polsat Sport: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka

19:00 
Gold Coast Airport Marathon 2015: ZAWODY premiera.200
Sportklub

nurkowanie
15:05 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: ZAWODY SYNCHRONICZNE na żywo
Rossiya 2

pływanie
12:55 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: PŁYWANIE DŁUGODYSTANSOWE – 5KM KOBIET na żywo
Das Erste HD

 

pływanie synchroniczne
16:25 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – eliminacje kobiet: POKAZY SOLOWE na żywo
Rossiya 2

rzutki
21:00
World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
22:00 Final Six World Grand Prix – grupa 1: CHINY – ROSJA na żywo
polsat-sport-hd.120NTV Spor

23:55 
Final Six World Grand Prix – grupa 2: USA – BRAZYLIA na żywo
polsat-sport-hd.120

siatkówka plażowa mężczyzn
07:00
Grand Slam, Yokohama, Japonia: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HD

08:00
Grand Slam, Yokohama, Japonia: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD

skoki do wody
09:00 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – eliminacje kobiet: TRAMPOLINA 3M I SKOKI SYNCHRONICZNE na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jakub Puchow – Andrzej Wierniuk

17:45 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: PARY MIESZANE – WIEŻA 10M premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jakub Puchow – Andrzej Wierniuk

18:25 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – finał kobiet: TRAMPOLINA 3M I SKOKI SYNCHRONICZNE na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w Eurosport)
Eurosport HDEurosport DERossiya 2
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jakub Puchow – Andrzej Wierniuk

sporty ekstremalne
18:30
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

tenis
13:00 ATP 250, Båstad, Szwecja – 1/2 Finału: ALEXANDER ZVEREV – TOMMY ROBREDO  na żywo
Supertennis HD


13:25 WTA Tour, Bad Gastein, Austria – 1/2 Finału: ANNA ACHMIEDLOVA – SAMANTHA STOSUR na żywo


15:00 ATP 250, Båstad, Szwecja – 1/2 Finału: BENOIT PAIRE – PABLO CUEVAS na żywo
Supertennis HD


15:00 TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Stambuł, Turcja – 1/2 Finału: URSZULA RADWAŃSKA – MAGDALENA RYBARIKOVA  na żywo
*(o 22:05 premiera.200 w Super Tennis)

NTV SporSupertennis HD
15:25 WTA Tour, Bad Gastein, Austria – 1/2 Finału: SARA ERRANI – KARIN KNAPP na żywo


17:00 TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Stambuł, Turcja – 1/2 Finału: LESIA TSURENKO – KIRSTEN FLIPKENS na żywo

Supertennis HDNTV Spor

18:30 Konzum Croatia Open ATP 250, Umag, Chorwacja – 1/2 Finału: JOAO SOUSA – ROBERTO BAUTISTA-AGUT na żywo
Supertennis HD

19:07 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport News


20:00 Konzum Croatia Open ATP 250, Umag, Chorwacja – 1/2 Finału: GAEL MONFILS – DOMINIC THIEM na żywo
Supertennis HD


20:00 ATP World Tour 250, Bogota, Kolumbia – 1/2 Finału: IVO KARLOVIC – ADRIAN MANNARINO na żywo
Polsat Sport News

22:00
ATP World Tour 250, Bogota, Kolumbia – 1/2 Finału: MICHAEL BERRER – BERNARD TOMIC na żywo
Polsat Sport News


wyścigi samochodowe
11:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport HDBBC Two HDSport 1 GermanyRai sport 2
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

13:00 
Formuła 1, Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

14:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport HDBBC One HDRossiya 2RTLIdman TVRai 2
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

15:00 
Formuła 1, Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

15:40
GP 2, Hungaroring, Węgry: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News


16:15
Blancpain Endurance Series, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

17:20 
GP 3, Hungaroring, Węgry: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsEurosport 2 HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Gac

18:00
 
Blancpain Endurance Series, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

20:30 
Blancpain Endurance Series, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

zapasy
19:25 Memoriał Pytlasińskiego – Poland Open, Warszawa, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Warszawy)
Reporter: Grzegorz Mędrzejewski

żeglarstwo
14:30 Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki, Portsmouth, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jakub Zborowski

żużel
18:40
Grand Prix Szwecji: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski
Reporter: Łukasz Benz

19:00 
Grand Prix Szwecji: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (ze Sztokholmu)
Reporter: Łukasz Benz

inne
18:00
Reportaż LEON WILFREDO POLAKIEM premiera.200
Polsat Sport HD

20:00 Magazyn
ZDOBYĆ RIO 2015/16 premiera.200
Polsat Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA