Sport w TV: sobota – 25 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:15 Magazyn STAN FUTBOLU  15:25 Mistrzostwa Świata U20, Bielsko-Biała – grupa F: PORTUGALIA – KOREA POŁUDNIOWA  *(o 23:25  w TVP Sport HD) Komentarz: Maciej Iwański 15:55 League Two – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU 
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

15:25 
Mistrzostwa Świata U20, Bielsko-Biała – grupa F: PORTUGALIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Maciej Iwański

15:55
League Two – mecz barażowy: NEWPORT COUNTY – TRANMERE ROVERS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

17:50
Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – grupa E: FRANCJA – ARABIA SAUDYJSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Huber Bugaj – Piotr Rzepka

17:55
Serie A – 38. kolejka: FROSINONE CALCIO – CHIEVO VERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski

17:55
Mistrzostwa Świata U20, Bydgoszcz – grupa E: PANAMA – MALI na żywo
sport.tvp.pl

19:15
DFB Pokal – Finał: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Tomasz Lach – Maciej Żurawski, Andrzej Strejlau

20:00 
DFB Pokal – Finał: RB LEIPZIG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

20:00
Copa del Rey – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda (z Sewilli)

20:05
Mistrzostwa Świata U20, Tychy – grupa F: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Marcin Żewłakow, Marek Jóźwiak (z Tychów)
Reporter: Olga Rybicka

20:25 
Mistrzostwa Świata U20, Tychy – grupa F: ARGENTYNA – RPA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj – Robert Podoliński (z Tychów)

20:25 
Serie A – 38. kolejka: FC BOLOGNA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

20:55 Copa del Rey – Finał: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Sewilli)

22:30 DFB Pokal – Finał: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Tomasz Lach – Maciej Żurawski, Andrzej Strejlau

23:00
Copa del Rey – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda (z Sewilli)


19:00 Gala Boksu, Jelenia-Góra: EWA BRODNICKA – JANETH PEREZ na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


12:30 PGA European Tour – Made in Denmark, Farsø, Dania: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


20:00 PGA Tour – Charles Schwab Challenge, Fort Worth, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


15:10 Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – 1/2 finału: ROSJA – FINLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

19:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – 1/2 finału: KANADA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Waldemar Matuszak


13:00 Puchar Świata WKKW, Baborówko: CROSS – DZIEŃ 1 na żywo
*(od 13:40 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi (z Baborówka)
Reporter: Sylwia Dekiert


11:25 Puchar Świata, Poznań: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Marendziak (z Poznania)
Reporter w TVP Sport: Beata Oryl-Stroińska


14:15 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 14 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:15 Hammer Series, Stavanger, Norwegia: WYŚCIG SPRINTERSKI na żywo
Ipla

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 Tour de l’Ain, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 1/4 finału: GAZIENTEP BASKETBOL – GALATASARAY DOGA SIGORTA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 1/4 finału: BANVIT – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:30 PGNiG Superliga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:00 PGNiG Superliga – Finał: PGE VIVE KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo


15:30 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Mecz Towarzyski: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

19:00 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00 PSA World Tour, Hull, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player


13:30 WTA Tour, Norymberga, Niemcy – finał: YULIA PUTINTSEVA – TAMARA ZIDANSEK na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:30 
ATP World Tour 250, Lyon, Francja – finał: FELIX AUGER-ALIASSIME – BENOIT PAIRE na żywo
Ipla

14:30 
WTA Tour, Strasburg, Francja – finał: CAROLINE GARCIA – DAYANA YASTREMSKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

15:30 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – finał: ALEXANDER ZVEREV – NICOLAS JARRY na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:40 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:35 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

17:10 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player


09:00 Formuła E – Berlin ePrix: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

13:00
Formuła E – Berlin ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Monako: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

17:10 
Formuła 2 – Grand Prix Monako: WYŚCIG na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam