Sport w TV: sobota – 25 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – FRANCJA 02:00 Major League Soccer – 26. kolejka: ORLANDO CITY – ATLATNA UNITED  04:30 Major League Soccer – 26. kolejka: LOS […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – FRANCJA


02:00 Major League Soccer – 26. kolejka: ORLANDO CITY – ATLATNA UNITED na żywo


04:30 Major League Soccer – 26. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – LOS ANGELES FC na żywo


12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:55 2.Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC KOELN – FC ERZGEBIRE AUE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTna żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 3. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:20
Bundesliga – 1. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC SCHALKE 04 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: WERDER BREMA – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: HERTHA BSC – FC NURNBERG na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:30 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka:  PIAST GLIWICE – CRACOVIA premiera.200

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Kornacki
Reporter: Adam Westfal


15:55
 Premier League – 3. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55 
Tipico Bundesliga – 4. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – FC RED BULL SALZBURG  na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

17:30
 Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

17:55 
Serie A – 2. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:00
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: CD ALAVES – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:25
Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25 Premier League – 3. kolejka: LIVERPOOL FC – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Przemysław Pełka

18:25 
Eredivisie – 3. kolejka: AFC AJAX – FC EMMEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

18:30
Championship – 5. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – BIRMINGHAM CITY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:45 
Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:00
 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: GKS KATOWICE – GKS 1962 JASTRZĘBIE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Katowic)

20:00
La Liga Santander – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

20:10
La Liga Santander – 2. kolejka: ATLETICO MADRYT – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:30
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:30
Serie A – 2. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
Eredivisie – 3. kolejka: PEC ZWOLLE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

21:00 
Premier League – 3. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LEICESTER CITY premiera.200

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

22:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: REAL VALLADOLID – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:30
 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:30
Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:50 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


16:35 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nové Město, Czechy: SPRINT KOBIET na żywo
*(od 16:45 również w Eurosport 2 HD)
Ipla

18:35
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nové Město, Czechy: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(od 18:45 również w Eurosport 2 HD)
Ipla


14:00 
PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – The Northern Trust, Newtown Square, USA: III RUNDA na żywo


12:55 Mistrzostwa Świata, Montemor o Velho, Portugalia: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:15
 Tour de l’avenir, Francja: ETAP 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 
Grand Prix de Plouay, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

15:00 
Deutschland Tour, Niemcy: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
Vuelta a Espana: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:45
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:50 Europejska Liga Beach Soccera, Warnemünde, Niemcy: HISZPANIA – NIEMCY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

16:20 Europejska Liga Beach Soccera, Warnemünde, Niemcy: ROSJA – FRANCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski


20:30 DKB Handball Bundesliga – 1. kolejka: TSV GWD MINDEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


23:25 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Czech: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:15 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

16:00 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: ROSJA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)


11:30 Letnia Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Paul Hunter Classic, Fürth, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


14:30 Dew Tour: SUMMER SERIES 2018 premiera.200

Redakcja: Michał Łopaciński


01:00 WTA Tour, New Haven, USA – 1/2 finału: CARLA SUAREZ NAVARRO – MONICA PUIG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

01:00 
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – 1/2 finału: DANIIL MEDVEDEV – TARO DANIEL na żywo
Ipla

03:00
 ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – 1/2 finału: STEVE JOHNSON – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Ipla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

20:30 WTA Tour, New Haven, USA –  finał: ARYNA SABALENKA – CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – finał: DANIIL MEDVEDEV – STEVE JOHNSON na żywo
Ipla


19:10 ITU World Triathlon Series, Montreal, Kanada: WYŚCIG KOBIET na żywo
Ipla


10:00 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

11:55 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:35 
Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:30 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

15:10 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:35 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:05 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Gorzów Wlkp: STUDIO na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Gorzowa)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Gorzów Wlkp: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Gorzowa)

inne
18:30 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:05 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam